Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenka77777doradcaFinansowy

inwestoawnie co myslicie o tym?

Polecane posty

Gość malenka77777doradcaFinansowy

mam do was pytanie: czy jestescie w stanie inwestowac w 3 filar??? Czy jestescie swiadomi jaka w przyszlosci bedzie wasza emerytura??? Czy warto inwestowac? piszcie co uwazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mein Got
Jak nie masz lepszego pomysłu, to można i do trzeciego filaru dać. Ale jabym nie dawał. Lepiej poszukac jakiegos sensownego funduszu inwestycyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek 1983
a co myslicie o skandii?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej inwestować w III filar niż nie inwestować wcale. ale są lepsze inwestycje niż III filar - fundusze inwestycyjne, akcje, nieruchomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz bez trzeciego filaru
trzeci filar to strata pieniędzy. emeryturę można sobie zabezpieczyć na korzystniejsze sposoby np nieruchomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dźwigni finansowej może skorzystać każdy, kto bierze kredyt, i to nie w Intwayu, tylko w każdym banku! dziiiiwne, bankowiec i tego nie wie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Marshall\" - \"Naga Prawda\" dajcie sobie luzu przynajmniej na tym topiku. Tu człowiek pyta konkretnie, chce porady, a wy znowu szambo uprawiacie. Już macie taki topik: \" TU POMAGAMY NAUCZYĆ SIĘ ZARABIAĆ\" róbcie to tam. Ty \"Naga Prawdo\" nie mów tu o Intway, a ty \"Marshall\" nie atakuj \"NP\" tylko bo masz taki cel. To co myślicie o sobie to się wszyscy mogą dowiedzieć z powyższego topiku. Tu chodzi o konkretne porady. Udowodnijcie, że stać was na to aby pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bolek1983\" Skandia to Mercedes na naszym rynku jeżeli chodzi o fundusze parasolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie bronię. Popatrz co zrobiliście znowu tym razem z tym topikiem. Umówcie sie gdzieś w realu w nawrzucajcie sobie, nawet się pobijcie jak wam to zrobi przyjemność ale wróćcie do tematu i nie udowadniajcie jeden drugiemu, który jest mądrzejszy. Dziwię Ci się \"Naga Prawdo\", że działając w MLM i to legalnym jak twierdzisz, możesz tak się zachowywać. \"Marshall\" to \"Marshall\", ale ty? Naprawdę wstyd mi za Ciebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUAHHAHAHHAHHA
jasne, jasne, i właśnie wtedy obudziła cię mama i napiłeś się gorącego kakao! hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi \"Naga Prawdo\", że mam coraz większe wątpliwości, że to co robisz tak naprawdę jest legalne. Tak nie zachowują się ludzie z prawdziwego MLM. Właśnie przez kogoś takiego jak Ty system ten może być wypatrzony. Osobiście nie mam nic do Ciebie i jest mi to obojętnie co robisz, czy jest to legalne, czy nielegalne. Ja przynajmniej nie znam kogoś kto by się tak zachowywał. A na tzw. przez niektórych \"praniach mózgu\" uczymy się przede wszystkim szacunku dla innych i jak nie dać się sprowokować. Widzę, że Ty na żadnym topiku nie popuszczasz. I nie zwalaj wszystkiego na \"Marshall\"a . Mnie też próbował prowokować i co? Teraz wszyscy wyrabiają sobie o was zdanie na tym forum. Poza tym niszczycie je, a mogło być ciekawie i można by wymieniać między sobą doświadczenia, tak jak tego chcieli moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×