Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam swoje zdanie

Moj mąż jest Egzotyczny.

Polecane posty

Gość taka dobra rada
wykonajcie oboje test na HIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tak a propo rasizmu
chyba co, te wykonanie testów na hiv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dobra rada
Wiadomo powszechnie ze w Afryce AIDS to jest jak grypa. I tu nie chodzi o rasizm tylko o wlasne zdrowie i zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tak a propo rasizmu
czyli kazdy czarny jest zarazony tak? chyba to stereotyp a stereotyp to rasizm poczytaj na ten temat,poznaj jakiegos czarnego a potem wypisuj pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie już za późno
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dobra rada
Jak dla mnie kazdy czarny jest potencjalnym nosicielem. Znac ich - znam wielu ( mieszkam za granica i mam z nimi kontakt na uniwerku) ale tylko na poziomie kolezenskim. W zyciu bym nie poszla na cos wiecej bo po pierwsze brzydze sie a po drugie czarni nie sa wierni, w Afryce zyja w duzych komunach i wzajemnie sie zarazaja. Dlatego znajomosci wole utrzymywac na poziomie oficjalno - kolezenskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie
szybciej czarny wykona test na hiv jesli poprosi go o to partnerka niz bialy,no ale wszyscy doskonale znaja tu czarnoskorych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tak a propo rasizmu
"W zyciu bym nie poszla na cos wiecej bo po pierwsze brzydze sie a po drugie czarni nie sa wierni, w Afryce zyja w duzych komunach i wzajemnie sie zarazaja." hahahaha lepszego zartu nie słyszalam tak a propo to własnie rasizm moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tak a propo rasizmu
do "taka dobra rada" mieszkasz zagranicą powiadasz? a wiesz oczywiscie o tym,że każdy czarny przed przyjazdem do kraju w którym mieszkasz, a domyslam sie w ktorym musi przejsc własnie testy na hiv, zeby dostac wize w ogóle? pewnie nie wiedziałas prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek z tomkowa
pewnie puscila sie z jakims murzynem a teraz gada wszystkim ze to jej maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kolejny
o puszczaniu się z murzynami,chciala miec dziewczyna czarnego faceta i ma, dajzesz jej spokoj do jasnej cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek z tomkowa
to wyjedz do afryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wielki szacunek do obcokrajowcow, a \"czarni\" bardzo mi sie podobaja, naprawde.. i te usta... :D gdzie sie poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam może ciemnoskórego mężczyzny, ale nie mam nic przeciwko tej nacji.Chcecie być lepsi bo należycie do większej nacji??I co z tego macie?Co osiągneliście w życiu??Mimo tego,że moje dziecko bedzię białym dzieckiem tez jest mi wstyd za ten kraj, gdyż tak wyrażać się o człowieku i do człowieka tylko Polak potrafi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy Twoj maz dobrze zna jezyk polski? i czy bylas z nim kiedys w Afryce? tak tylko pytam z ciekawosci :D na pewno macie sliczne dzieci :) gratuluje Ci :) szkoda tylko ze w tym kraju jest tak wielu rasistow i bezmyslnych debili... (przepraszam za slowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
a ja mam chlopaka,który jest czarny dluuuugo sie docieralismy oj dlugo. co mnie najbardziej w nim zaskoczylo? nie wierzylam ze czarni moga byc romantyczni i niesmiali, spokojni i czuli.zawsze kojarzylam ich z pewnymi siebie prostakami ktorzy wlaza na kobiety w autobusach, sa bezposredni,chamscy itd ps. jest przystojny i rzeczywiscie usta usta usta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
moj jest nigeryjczykiem, bardzo duzo osob studiujacych zagranica pochodzi wlasnie z tego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
poznalismy sie na uczelni :) oj dlugo dlugo sie przekonywalam naprawde, czy warto bylo zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×