Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam swoje zdanie

Moj mąż jest Egzotyczny.

Polecane posty

Gość uuuzazdroszcze
pewnie masz piekne dzieci dziwne uczucie ze twoje dzieci tak sie od ciebie roznia czy naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuzazdroszcze
troche smiesznie zabrzmialo. jakbym pisala ze twoje dzieci sa piekne a ty nie. ale mysle ze wybaczysz mi skrot myslowy ten kraj jest pierdolniety ale ludzie coraz bardziej normalnieja -mam nadzije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
właśnie chciałam sie zapytać o dzieci,jeśli mogę oczywiście jak wyglądają,czy są mocno ciemne,czy są mulatkami,jakie mają włoski bo oni mają takie afro specyficzne.pytam bo są przypadki że dzieci rodzą się bardzo bardzo jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek jelonek
jak Wy ludziska malo wiecie na temat innych narodowosci:( dlaczego czarny ma byc od razu chamski,itp?.Mam wielu znajomych ,np. z Gujany,z Kuby,z Pakistanu i wierzcie mi na slowo,sa po prostu ludzmi,duzo mozna sie nauczyc.Szczegolnie panie z Gujany swietnie gotuja,ale nie potrafia piec ciast:P.Znajoma z Jamajki- robi swietne kurczki,musza byc koniecznie z koscia,ona uwielbia ich ogryzanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz meza
Francuza-zle,masz Niemca-zle,masz Czecha tez niedobrze....Wszyscy sa zli tylko nasi Polacy "najlepsi".Dziewczyny tak trzymac!Niewazna narodowosc,kolor skory-wazne jest uczucie!Polacy tez choruja na HIV i jakos wszystko jest w porzadku!Pija,bija ,niedbaja o rodzine i wszystko jest ok.Ale gdy ktoras z nas wyjdzie za maz za obcokrajowca to jest be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
bronek to zes mnie rozsmieszyl z tymi kosciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuzazdroszcze
czy wam sie to nie wydaje dziwne. niby w naszym kraju nie ma tak wielu obcokrajowcow i nie widzi sie tylu roznych ras. a tu o godzinie prawie pierwszej w nocy dwie osoby zwiazane z ciemnoskorymi. to ile osob na tej kafeterii na raz sleczy? o co tu trzeba by bylo zapytac, zeby nikt nie mial podobnego doswiadczenia? chyba tylko o zycie bez komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
mysle ze sleczy duuuzo duuuzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuzazdroszcze
ciekawe ile na raz o takiej godzinie jak ta. ze sto osob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
sporo,a to dlatego ze ludzie mieszkaja tez w roznych strefach czasowych wiec jesli sa w usa, albo w wielkiej brytanii to maja inny czas,niz my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek jelonek
tak gwoli informacji to ja z Kanady,u mnie jest dopiero 19,mloda godzina w porownaniu do Polski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
aa bronek to w kanadzie podrywasz te piekne kubanki i inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek jelonek
no moze nie doslownie,ale jestem czlowiekiem towarzyskim i otwartym na "nowe".Podrozuje tez dosc czesto,ostatnio bylem w Meksyku i na Kubie i....wracam tam w pazdzierniku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
uuu no to zazdroszcze :) meksyk...kuba kurde :( az sie rozmarzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek jelonek
nie trzeba marzyc,tylko ...jechac.Ciekawie jest,najbardzie to lubie kubanski mojito,drink,ktorym zapijal sie Hemingway:P.Poza tym duuuuzo innych ciekawosci,ostatnio odwiedzilem Trinidad na Kubie.Mozna wpisac w Google i wyskocza sliczne zdjecia,miasto,w ktorym zatrzymal sie czas.No i wszedzie pelno pieskow,na ukllicach walesaja sie,uprawiaja....wiadomo co,laza za ludzmi,wygrzewaja sie s sloncu i ......nikomu nie wadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
ha ha bronek,musisz swoj topik zalozyc i tam opisywac swoje przygody.bede tam stale zagladala :D kiedys piesek na chodniku wygrzewal sie na sloncu,podeszlam myslalam ze nie zyje. chcial mnie ugryzc w palec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli bogate kraje Afryki
takie jak Botswana czy RPA (oba porównywalnie zamożne z Polską) mają od 10% do 30% zarażonych HIV, to zbadać się nie zaszkodzi. Nie mówię, że Twój facet jest niewierny, ale przy tak ogromnej ilości zarażonych mógł się zarazić gdziekolwiek - nawet u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
odpowiem na to pytanie,bo widze ze beda pytac tak byl badany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek jelonek
moze kiedys napisze wicej:D teraz pozegnam sie i wyskocze na rower:D Pieknie jest o tej porze nad rzeka,mieszkam w Ottawie.Mowia,ze jest to miasto urzedasow,gdzie wszyscy ida spac o 21,ze nie ma co robic,wieje nuda.Nie prawda,trzeba tylko chciec:P.Dobranoc dziewczyny egzotycznych mezow,trzymajcie sie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
dobrej nocy i milego pedalowania hihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedzmy to sobie wprost
Dziewczyny Afrykańczyków kochają ich za to, że Oni mają ponad 20-cm haubice :D Nie jest to jednak najlepszy powód do miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała masajka
Kocham Afryke, prosze odpowiedz na pytanie na temat dzieci,bo bardzo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Afrykę - Gratuluję, cieszę się Twoim szczęściem i ... trochę zazdroszczę. Mam wielu znajomych z Afryki, miałam też chłopaka... Niestety zdradził mnie (od razu zaznaczę, że nie dlatego, ze jest z Afryki, wina zawsze leży po obu stronach - teraz to zrozumiałam) i się rozstaliśmy. A teraz prawdopodobnie będę miała białe dzieci i też mi jest wstyd, że będą mieszkać w takim nietolerancyjnym kraju jak nasz. Trzymam mocno kciuki za wszystkie dziewczyny, kobiety, które są w mieszanych związkach. Oby szczęście Wam sprzyjało i nikt nigdy nie wpiep****ył się z butami w Wasze związki!!! P.s. Obcokrajowców w Polsce wcale nie jest tak mało :) Może będzie u nas kiedyś lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga biala masajko,mam dwoch slicznych synkow.Maja oni sliczne krecone wloski i nie sa tacy ciemni.Moj maz tez nie jest taki ciemny,nigeryjczycy sa bardziej.Dzieci moich kolezanek tez maja raczej sa jasnymi mulatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiedz troszkę o swoim szczęściu??? Jak Wam sierazem żyje??? Jak pokonaliście różnice kulturowe??? Skoro mieć już nie mogę własnego szczęścia \"biało-czarnego\", to chociaż z chęcią poczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam meza z Afryki...z tym, ze nie jest tak egzotyczny, bo bialy z RPA..wiec wyglada jak kazdy Europejczyk...a Afryka to piekny kraj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy bardzo szczesliwym mazenstwem i nie widze zadnych różnic kulturowych.Mój mąż tez jest karolikiem ,z muzumanem bym sie nie związala.Może tylko denerwuje mnie u niego ze nie lubi polskiej kuchni,nie zje np.zupy.Tylko ryż ,ziemniakow tez nie zje,to wszystko.Jest wspadialym ojcem i mężem i zycze wszystkim polkom takich polakow jak mó mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×