Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

ironia losu

Polecane posty

Co mnie rozbawiło wczoraj: w bloku moich rodziców mieszka dziewczyna, moja rówieśniczka. Jak byłysmy małe ciągle mi dokuczała z powodu moich włosów: ruda, ruda :p Jakić czas temu urodziła synka. Jak był mały to chodził w czapeczce. Wczoraj patrzę, a ona z nim idzie na spacer, mały akurat nie miał czapki. Rudy jak zapalona pochodnia!!!! ja przy nim to w ogole odpadam w przedbiegach :p Ponieważ nie jestem świnia, powiedziałam tylko : \"Jaki ładnych chłopczyk.\" Wyśmiałam się w domu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj man
to nie ladnie smiac sie z malych dzieci ......jak na dorosla kobieta jestes dziecinna!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj man
zrozumialam doskonale ..............irinia irania.............to nie dziecka wina ze matka z rudym sie puscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-099
Trzeba jej było przypomnieć :D Ale to ładnie ze strony losu, że chociaż jedna osoba zrozumie co to jest: krzywdzący stereotyp. Z drugiej strony fałsz i obłuda Pilton znajduje wytłumaczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. ten co przypuszczam że jest ojcem nie jest rudy zresztą - moi rodzice tez nie są no ale ja nie mama łba jak pochodnia :p sadzę, że rude france biorą się z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokarałoo hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×