Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nika_m

Kolory dla BRUNETEK D

Polecane posty

Gość nika_m

Przez ostatni rok miałam manię koloru różowego :D Szczerze, to kolor różowy niezbyt mi sie podoba, ale gdy miałam do wyboru bluzkę różową i innego koloru, zawsze wybierałam tą pierwszą.. sama nie wiem dlaczego :/ Chcę to zmienić, ale doradźcie mi, jakie kolory pasują do brunetek... bo różowy to jest chyba bardziej dla blondynek... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojak
czarny,niebieski,żółty,czerwony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zółty właśnie fajnie z ciemnymi włosami wygląda:) ja mam manię na biel :) - też wygląda super, w przeciwieństwie do \"zestawienia\" z blond włosami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony slicznie
pasuje do brunetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony slicznie
ja jestem lato:P i pasują do mnie wszystkie zielenie:P pastelowe klory biały niebieski brązy grafity czernie wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wyglądam w czerni, czerwieni i bieli, aczkolwiek w bieli źle się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło mi,że jestem zima z tego testu,a to nieprawda chyba... mam rudawe włosy, zielone oczy, nie mam urody \"kontrastowej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima o typie poludniowym ma oliwkowa karnacje wiec wszystko mozliwe :) ja jestem takim typem zimy i szybko sie opalam. tyle, ze nie lubie opalenizny i sie chronie filtrami i peelingiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudiaa aa
Ja jestem brunetka! moj gust jest nieco ekstrawagancki ale nie tandetny! podoba mi sie połączenie czerni ze zlotem lub srebrem! połączenie czerni z ciemnym różem! czerwony do bialego! zółty do jeansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudiaa aa
rozmawialam keidys ze stylistka i powiedziala ze tak naprawde to zeby wyglądac klasycznie ubrania musza byc dobrej jakosci i wtdy wszystko pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudiaa aa
bo jak to mowia jak cie widza tak cie pisza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem brunetką i lubię różowy niebieski i biały :) i raczej wszystkie kolory mi pasują :D ale nie we wszystkich się dobrze czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eadret
Brunetka - rozumiem, że mówimy o typie zimy - ciemne wlosy i jasna karnacja - dobrze wyglada we wszystkich intensywnych, czystych, wyrazistych kolorach. Dobrze wyglada we wzorach i kontrastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaaaaaaaa
ja jestem BRUNETKĄ mam ciemne wlosy i ciemną karnacje, wiec nie typ zimy;] sadze ze do takich dziewczyn pasują : fiolet, czarny, zólty, khaki, butelkowa i zywsza zielen, brazy i berze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :* Mam pytanko: Czy do lekko opalonej brunetki pasuje kolor różowy? A w zasadzie \"cukierkowy\" róż? Chciałabym sobie kupic strój kąpielowy w takim kolorze i sie zastanawiam... Pomóżcie proszę! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokretlo
ja jestem brunetka i stwierdze ze czarny jest rewelacyjnyyyyyyy, kocham miec czarna bluzke czarny leb i ciemniejszy makijaz a oprocz tego bosko sie czuje w czerownym i oprocz tego jeansowych katankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×