Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a_laska

METKI Z UBRAŃ

Polecane posty

Gość a_laska

Hejka Poszukuję metek z różnych firm, różne rozmiary z ubrań i innych rzeczy... Nieraz ludziom przeszkadzają one.. Jeśli ktoś miałby je na zbyciu lub niepotrzebne i mógłby mi oddać to skontaktuj sie przez e-mail lub zostaw wiadomość w tym topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyhdhdul
czyżbyś robiłą podróbki markowych ubrań??heheh fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_laska
do fyhdhdul niee tylko ozdabiam sobie nimi spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanara4@wp.pl mozesz przeslac mi swoj adres e mail .. moze byc pusty, byle zeby byl w skrzynke.. przeprowdzam sie za kilka dni takze bedzie segregowanie ubran... bede moglA odciac niektore :) ale przyszlyby dopiero do ciebie w przyszlym tygodniu , nie ma mnie w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty z tym czyms w zamian :D kilka nalepek z gumy turbo poprosze :classic_cool: :D nie no, zartuje... nic nie chce... szkoda tylko , ze wczesniej nie zalozylas tego topiku bo przedwczoraj wynioslam 2 wielkie torby do charity shopu , takie ala pck... ale pewnie jeszcze jeszcze cos da sie odciac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_laska
ggabi ok jak mi sie uda je zrobić to ci wysyłam zdjęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Liverpoolu, ale najwczesniej w srode... nanajblizssze kilka dni mam zaplanowany wyjazd, wiec nie bedzie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy , dam znac Ci w srode co i jak na maila i ewentualnie podasz adres na ktory mam to wyslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×