Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurcze i ja tez 25

Przedszkole--jaki najlepszy wiek dziecka

Polecane posty

Gość aniakosik

Super. Tzn. obawiałam się, ale naprawdę - córka po 3 latach w przedszkolu coraz częściej używa słówek, których ja nie znam. Dziwne, ale to prawda. To była naprawdę bardzo dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks

Nasza córka też chodziła, mając 2,5 roku, też prywatnie i też do językowego. Uważam, że to była bardzo dobra decyzja, ale ona ogólnie zawsze chętnie chodziła do przedszkola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamalwik

Ile jest dziennie języka w tych przedszkolach językowych? To prawda, że wszystkie zajęcia są w języku obcym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamparon

Wcale nie wszystkie. Języka jest dużo, dzieci szybko ogarniają nowe słowa, ale na pewno nie jest tak, że wszystko po angielsku. Wiadomo przecież, że każde dziecko w różnym tempie przyswaja język, co nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wyobrazam sobie 3/4/5 latka trzymac nadal w domu. Moi (3 i 4) jak nie pojda do przedszkola to mam w domu płacze i bunty bo tak lubia tam chodzic. Ja w domu probuje wypelnic im czas jak najlepiej ale to nie to samo. W przedszkolu sa bardziej zmotywowani zeby kolorowac, wycinac, uczyc sie piosenek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wyobrazam sobie 3/4/5 latka trzymac nadal w domu. Moi (3 i 4) jak nie pojda do przedszkola to mam w domu płacze i bunty bo tak lubia tam chodzic. Ja w domu probuje wypelnic im czas jak najlepiej ale to nie to samo. W przedszkolu sa bardziej zmotywowani zeby kolorowac, wycinac, uczyc sie piosenek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×