Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a_laska

NOWE OKŁADKI NA ZESZYTY!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

hej jeśli ktoś chce mieć oryginalny zeszyt do szkoły- musi to przeczytać!!! Wykonuję okładki na zeszyty różnego formatu ze znaczkami.... Stare zużyte znaczki, z kartek pocztowych z listów mogą być ozdobą twojego zeszytu, notesu, pamiętnika.... jeśli taki chcesz abym ci zrobiła musisz mieć 4 rzeczy: 1.znaczki - około 50 sztuk różne formaty mogą być takie same, jakie masz po prostu byle nie strasznie porozdzierane 2. zeszyt jaki ty chcesz format chyba że ja ci qpię... 3. i... 10zł w skarbonce:) na przesyłkę z powrotem do ciebie i reszta dla mnie za pracę:) Te 3 punkty wysyłasz na adres, który ja ci podam w e-mailu jeśli będziesz chciał/a mieć taki zeszyt... Mogę też zrobić zeszyt np. do geografii z mapą dowolnego miejsca na świeci i różnymi pamiątkami:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedmiot także ty chcesz dowolny wybierasz ja robię okładkę ze ściągawką na cały rok... np fizyka albo chemia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogłabyś zamieścić jakieś zdjęcia swoich prac? Ciekawi mnie jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Franky: to zeszyt z naklejonymi znaczkami i odpowiednio zabezpieczony... fotki podam we wtorek bo aparat w naprawie chyba ze uda mi się zrobić dobre komórką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×