Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poznanianka pszyszla

POZNAN NIEBEZPIECZNE DZIELNICE

Polecane posty

Gość poznanianka pszyszla

czy jezyce sa niebezpieczne?? niedlugo zamieszkam w Poznaniu w tej wlasnie dzielnicy a slyszalam, ze nie jest tam ciekawie. dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka pszyszla
na pewno jest tu ktos kto wie, dajcie znac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka pszyszla
jak to na okolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka pszyszla
o moj Boze padam na kolana i blagam o wybaczenie, bo nei znam takiej piosenki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosunkowo dobry
Jeżyce to zalezy gdzie. Na Staszica jest gnój na maksa. Rejon Wawrzyniaka tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *watcher*
Sa enklawy jak w wiekszosci miast chyba.Staszica to jedna z nich.Podobnie jest gdzie niegdzie na Wildzie Starym Miescie,Chwaliszewie.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *watcher*
Generalnie jednak Poznan jest raczej chyba bezpiecznym miastem.Co o tym sadzicie Poznaniacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosunkowo dobry
Poznan jest ok. Mieszkam na Łazarzu i naprawde tu sie nic zlego nie dzieje. Bylem w Łodzi i na dzien dobry bójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniok tej
Bezpieczne są Piątkowo (dosyć długo tam mieszkałem) i Winogrady (mieszkam obecnie). Wilda, Dębiec - tam bym się w nocy nie zapuścił nigdy w życiu. Jeżyce - z tego co wiem to też po zmroku lepiej się nie pałętać. Inna sprawa, że jak ktoś ma pecha, to dostanie wpierdol w biały dzień pod komisariatem policji, więc nie ma co panikować i dzielić miasta na dobre i złe dzielnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka_
ja mieszkam na Łazarzu , jest ok ale ul kolejowa po zmroku nie jest ciekawa.. ( mnie juz próbowali porwać)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemytnik
omijaj łazarz i wildę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMJay
Mieszkam w tym mieście już kilka lat, więc co nieco wiem. Najgorsze są stare Jeżyce, czyli ulice na lewo od Dąbrowskiego (idąc od strony miasta) - tam jest syf w biały dzień, a w nocy to nawet lepiej nie myśleć. Ponadto: Łazarz, ul. Głogowska i przyboczne, Wilda, część Antoninka (osiedlowe lumpy "czyszczące" auta na czerwonym świetle to stała "atrakcja"). Dębca nie znam, ale słyszałem wiele negatywnych opinii na temat tego rejonu. Grunwald - na pewno nie jest bezpiecznie w dni, w których na stadionie miejskim odbywają się mecze, poza tym raczej ok. Najsympatyczniejsze dzielnice to moim zdaniem cała północna część Poznania, a więc: Sołacz, Winiary, Bonin, Winogrady, Piątkowo, Naramowice, Umultowo, Golęcin, Kiekrz, Radojewo, Morasko, a także Malta, Rataje, Ławica, Marcelin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie się przeprowadzam w przyszłym roku do Poznania i szukam mieszkania, widzę, że polecacie Piątkowo, znalazłem własnie tam fajne osiedle, cieszę się, że ta dzielnica ma dobre opinie i że jest tam bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznan to beznadziejne miasto
same pyraki ziemniaki w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peja mieszkał na Jeżycach
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peja mieszkał na Jeżycach
Poznań to bardzo ładne miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznan to beznadziejne miasto
jak ktos lubi gowna na chodnikach i szare tramwaje oraz ludzi w dresach z reklamowkami to na pewno mu sie tam spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy może ktoś powiedzieć czy sytuacja na jeżycach się teraz poprawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Poznaniu 35 lat :) mieszkam na Grunwaldzie i moim zdaniem to najlepsza dzielnica. Oprócz niej lubie Sołacz, ale on jest b mały i drogi... Coraz ciekawiej sie robi na przedmiesciach, Lubon jest ładny, TArnowo Podgórne, W samym Poznaniu tez Strzeszynek... Ew. Winogrady, czesc wiloowa. B. nie lubie blikowisk, czyli Rataj, Winograd, ogolnie częsci północnej, nie wiem dlaczego ja ktoś tu polecał, moze nie widzial nic innego? Najgorsza zdecydowanie Wilda, ogólnie te dzielice ze starymi kamienicami, Jezyce- czesc fajna, czesc neifajna, ale klimat tam jest, zalezy co kto lubi. Łazarz mam blisko i lubie tam spacerowac, np. glogowska, na Arenie, omijam tylko najgorsze ulice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz chyba wolałabym Wilde nawet niz te okropne pustynne blokowiska.. ale kazdy ma swoj gust, a i na Wildzie s ładne i bezpieczniejsze miejsca, np. na obrzezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloe
Ostatnio zostałam okradziona na Boninie, z opowieści też się nasłuchałam że to nieprzyjazne miejsce, szczególnie po zmroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonym
A co sądzicie o ulicy Bukowskiej w okolicy hotelu Sheraton? Można tam bez stresu chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łazarz, Wilda, Jeżyce najbardziej niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam kiedyś na Wilczaku i bardzo mi się podobało dużo zieleni i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe aż sobie pooglądałam na mapach googla foty - naprawdę fanie tam było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaakaPyra
Napewno największe "penerstwo" mieści się na Jeżycach przy ulicach Szamarzewskiego, Wawrzyniaka i Staszicy. Wilda jest zaniedbana ale mieszkam tam od jakiegoś czasu i nie ma aż takiego "elementu" jak na Jeżycach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×