Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kristoferus

detox organizmu

Polecane posty

Gość karuska

ja nie zaufam żadnym tabletkom, proszkom. Po co pakować chemię w swój organizm, jak można zdrowo, lekko się odżywiać. Ja regualrnie robię detoks organizmu, ale stawiam na soki i koktajle. Jednak bardziej wierzę, że owoce i warzywa mogą skutecznie i naturalnie oczyścić organizm i nie potrzebują żadnej chemii i konserwantów do tego. Kiedyś sama robiłam sobie soki do detoksu a teraz zamawiam z nuja.pl, bo mają dobrą ofertę i dobre soki. Są wyciskane metodą cold press (warto na to zwrócić uwagę), nie mają chemii, po sokach nie czuję głodu, zero zmęczenia. Organizm bardzo łagodnie przechodzi detoks ale jednocześnie skutecznie, bo cera jest promienna, ja się czuję lekka, a nie ma przemęczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

kurcze laski, detox to nie jest, że się nic nie je i się pije jakieś niby magiczne napoje... To jest zabójcze na dłuzsza mete dla organizmu... Ja zamiast pseudo czarów wolałam pojsć do kliniki dethloff - sprawdzona klinika przeze mnie i wiele moich koleżanek... poddać się testowi iGenesis i wiedzieć co nie gra w moim organizmie i na podstawie tego robić normalny, ludzki detox... a efekty są uwierzcie mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję detox sokowy, który opisałam na naszej stronie internetowej. Każdy znajdzie tam coś dla siebie i co najważniejsze jest to wersja naturalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

boże! jak przeczytałam dr dethloff to aż mi się łezka zakreciła! Wspaniała kobieta i fachowiec w tym co robi! A jej test Igenesis to klasa światowa! Miałam przyjemność go przechodzić i duzo w mojej diecie pomogł na WIELKI plus! po 2 tygodniach zaleconego żywnia pojawiła się chęć do życia, energia od samego poranka! po prostu WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melenia

Każdy kto się intersuje choć trochę dietą, dobrym żywiniem wie, że dr Dethloff ma BAAARDZO dobre badania w tej sprawie. Czy to dla dzieci, sportowców czy nawet osób chorych! Ja się o tym przekonałam, gdy moja babcia poszła na badania ( przewekle chora jest ) i momentalnie znów jej nastroj do zycia sie zmienił! Znów miała ten blask i cheć do zycia, który pamietam sprzed 10 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Generalnie warto pomyśleć o terapii albo profilaktyce z wykorzystaniem nano srebra, złota, czy miedzi. Ja się przekonałam zwłaszcza do Cu, w końcu udało mi się znaleźć skuteczny sposób na moje migreny. Wcześniej łykałam na potęgę rózne proszki i tabletki które działały doraźnie. Dopiero miedź koloidalna którą zamawiałam z proaktiv.pl rzeczywiście przyniosła ulgę na stałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cca

Pamiętam że jak mi koleżanka mówiła żebym sobie na stawy kupiła złoto, to pomyślałam, że jej odbiło coś na starość :) dopiero potem się dowiedziałam że istnieje coś takiego jak złoto koloidalne do spożycia. Kupuję przez stronę proaktiv.pl i sobie chwalę, rzeczywiście działa, pierwszy suplement jaki stosuję po którym faktycznie czuć poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droppa

z tym złotem to odważnie. Ja na detoks piję soki owocowo-warzywne. Zamawiam na nuja.pl bo mają najlepszy skład i super smak. Po takim tygodniowym detoksie moja cera wygląda pięknie i zdrowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa

wg mnie warto stawiać na naturalne rzeczy podczas detoksu, jednak jak chcesz się oczyścić to nie ma łykać tabletek, jak można naturalnie bez chemii. Ja zamawiałam jakoś w styczniu soki od nuja.pl na próbę i efekt był świetny. W ogole podczas 5 dniowego detoksu nie byłam głodna, soki były sycące i jak patrzyłam na skład to bardzo anturalne plus wyciksane metodą cold press. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

kurcze laski, detox to nie jest, że się nic nie je i się pije jakieś niby magiczne napoje i nagle skóra staje się piękna... To jest zabójcze na dłuzsza mete dla organizmu... Ja zamiast pseudo czarów wolałam pojsć do kliniki dethloff - sprawdzona klinika przeze mnie i wiele moich koleżanek... poddać się testowi iGenesis i wiedzieć co nie gra w moim organizmie i na podstawie tego robić normalny, ludzki detox... a efekty są uwierzcie mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×