Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kristoferus

detox organizmu

Polecane posty

Gość gość
Bardzo fachową i dokładną diagnostykę robią w Vitanea na ul. Podłęskiej. Badanie trwa coś koło godziny i praktycznie całe ciało jest prześwietlane, z wszystkimi zaburzeniami jakie tylko występują. Więcej o ich metodach jest na www.vitanea.eu Warto też sobie przy okazji w ich aparat EAV zainwestować. Prześwietla organizm, określa wiek biologiczny, wykrywa zagrożone sektory – super dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam po świętach na turnusie zdrowotnym z dietą dr Dąbrowskiej w ośrodku www.siodmylas.pl. Wiele nauczyłam się o zdrowym odżywianiu, a teraz czuje się o wiele lepiej. Już nie jestem ciężka i ospała. Na pewno będę dalej kontynuowała to czego się nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna chciałam przeprowadzić dokładną detoksykację organizmu i udało się w sumie dopiero jakiś czas temu dzięki terapii w Vitanea - www.vitanea.eu W końcu pozbywam się pasożytów z organizmu i z dnia na dzień czuję efekty. Odchodzą moje kłopoty z koncentracją, jestem spokojniejsza, mniej się denerwuję, co się przekłada na lepsze samopoczucie i więcej sił do życia. Całe leczenie polega na tym, że korzystam z aparatu Smart, który praktycznie mogę sobie do torebki schować, jest bardzo mały, przenośny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu planowałam wprowadzić do swojej diety młody jęczmień. Jednak nie bardzo uśmiechało mi się codzienne parzenie suszu. Dopiero jak znalazłam na stronie internetowej pod adresem www.mlodyjeczmien2000.pl ekstrakt z jęczmienia w postaci kapsułek to zaczęłam kurację i muszę przyznać, że już widzę pierwsze efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, żeby oczyścić organizm stawiam na dobre odżywianie, dużo soków, zwłaszcza pomidorowego i sport. Rano 30-minutowa przebieżka przed pracą daje naprawdę dobre efekty. Czuję się dynamicznie i chce mi się po prostu żyć :)! W ciągu dnia czasem mam trudności, żeby zachować koncentrację, ale chociaż już nie przypominam siedzącego zombie sprzed miesiąca. Pomogła mi też pierzga, nie wiem czy słyszałyście? To pyłek kwiatowy "ubity" przez nielotne pszczoły w komórkach plastrów. Wystarczy, jeśli będziemy ją brać dwa razy dziennie, po 1 łyżeczce dodanej do kubka z mlekiem, wodą czy sokiem. Nie dość, że zawiera dużo potrzebnych witamin (m.in. , B1, B2, B12, C, PP, E) i mikroelementów, to jeszcze pozwala dobrze zasnąć i nie budzić się, gdy za oknem jeszcze księżyc. A jak ktoś narzeka na obrzęk nóg, to też działa, bo wzmacnia nasze naczynia krwionośne. Zazwyczaj korzystam z tej strony - https://www.jedzpij.pl/pierzga-pszczela, mają niedrogą ofertę i szybko przesyłają pierzgę w "koreczkach". Jakbyście miały jakieś wątpliwości, to zawsze można tam zadzwonić, dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę, wybierając suplementy patrzcie koniecznie na składy - bo można sobie zaszkodzić bardziej niż pomóc - slyszeliscie o stearynianie magnezu w ramach dodatków - jak długo przyjmujecie może zakleić wam jelita i całe wchłanianie będziecie mieć obniżone. Poczytajcie sobie moi drodzy http://www.czystesuplementy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorciamaj
A może zielona herbata ekstrakt w kapsułkach?? Produkt naturalny brałam w okresie odchudzania i mogę z czystym sumieniem polecić tutaj masz link do niej jak coś https://www.magazyn-zdrowia.pl/suplementy-w-kapsulkach/136-zielona-herbata-ekstrakt-400mg-50-kapsulek-0000122.html Nie jest droga a działa cuda przynajmniej mi pomogła z otyłością oczyszcza organizm także spróbuj może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze rzeczywiście jak już stosować suple, to najlepiej naturalne bo nie szkodzą. I substancji szkodliwych można się pozbyć robiąc detoks za pomocą zielonej herbaty i wtedy jest zdrowo i bez zbędnej chemii. Ja się detoksykuje na bieżąco herbatą zieloną z cytryną od malwa tea,dobrze się po niej czuje i nie mam jakiś akcji typu wzdęcia lub inne efekty nieporządane. Poza tym detoks nie powinien się kojarzyć z czymś bardzo nieprzyjemnym inaczej nie będzie się chxcialo go powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zainteresować się też dietą aloesową. Doskonale sprawdza się jako forma detoksu. Ja byłam kilka miesięcy na siedmiodniowym pobycie w www.siodmylas.pl i wróciłam zrelaksowana i z o wiele lepszym nastawieniem. Dieta jak najbardziej mi przypadła do gustu i będę ją stosowała cyklicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o detoksykacje, usuwanie patogenów, bakterii, grzybów i tak dalej to polecam gabinet Vitanea. Realizują tutaj metodę Volla, naturalną, głównie polegającą na tym, żeby organizm sam się zmobilizował do usuwania szkodliwych substancji. Bez farmakologii, w pełni naturalna metodyka. Cała lista patogenów jakie usuwają jest na ich stronie - www.vitanea.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety wielu lekarzy jest bezradnych w walce z pasożytami. Diagnostyka ok, ale później walka bywa trudna. Usuniesz jedną turę, pojawia się następna. Do leczenia trzeba podchodzić w perspektywie długoterminowej. Zielona herbata i kawa nieźle działa na pasożyty praktycznie każdego typu. Na rynku niestety niewiele preparatów na pasożyty. Trzymam na wszelki wypadek ecoDetox w lodówce. Stosuję doraźnie, jeżeli domownicy mają biegunkę lub ktoś zapomniał umyć warzywa, czy owoce. Profilaktyka bardzo ważna moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co działa odstraszająco na pasożyty? Na pewno pestki dyni, chrom, gorzkie przyprawy. Ewentualnie szukaj po składzie takich produktów, jak ecoDetox z zieloną kawą, herbatą, gorzką pomarańczą. Możesz później samodzielnie wytypować mieszanki, które usuwają nie tylko jaja, ale też dorosłe osobniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do usuwania pasożytów i detoksu to dobrze się nadaje naturalny środek EcoDetox. Ja się dzięki niemu pozbyłam męczących bólów głowy i tak samo brzucha, gdzie wystarczyło zazwyczaj że więcej sobie pojadłam – zwłaszcza czegoś ciężkostrawnego – i miałam duże problemy, a jeszcze się zgaga potrafiła odezwać na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA566
Ja się zdecydowałam zainwestować w naturalny preparat na pasożyty ecodetoxx, na stronie http://odkrycia.medicalfakt.pl najpierw mi koleżanka podlinkowała cały artykuł o suplemencie i jako że sama miała dobre wyniki po tych tabletkach to mnie dodatkowo przekonało. Póki co jestem na początku kuracji, niewiele mogę o efektach powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasożyty są problemem, ale jakoś tak dziwnie przemilczanym przez lekarzy, mało się o tym mówi. Ja zaczęłam walczyć z larwami, bakteriami i tak dalej za pomocą naturalnego preparatu Ecodetoxx (jest dostępny online na www.odkrycia.medicalfakt.pl ) i widzę efekty, mniej się męczę, rano budzę się wyspana, ustąpiły mi bóle brzucha które miałam zazwyczaj zaraz po śniadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dwóch tygodni prowadzę oczyszczanie z pasożytów preparatem Ecodetoxx i czuję się coraz lepiej, na pewno pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy a może bardziej – w nos, to jakby łagodnieje zapach z ust, który wcześniej miałam ostry, nieprzyjemny. Skład preparatu jest na www.odkrycia.medicalfakt.pl podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srebro koloidalne w wysokiej jakości produkuje Pro Aktiv, ich mam sprawdzonych w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Dr. Parell Cleanse okazał się dla mnie prawdziwym wybawieniem, ponieważ badania kontrolne nie wykazały znaczących zaburzeń w moim organizmie, lecz zaczęłam czuć się zmęczona i apatyczna, czułam ciężkość w brzuchu i miałam mdłości. Produkt pomógł mi pozbyć się pasożytów, unormował pracę mojego układu pokarmowego, a nadmiarowe kilogramy zniknęły. Moje ciało jest lekkie i pełne energii, jestem gotowa na nowe osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hej. Mi pomogło w pozbyciu się pasożytów stosowanie Ecodetoxxu. O preparacie dużo konkretów masz na odkrycia.medicalfakt.pl. Przede wszystkim to jest naturalny w składzie nie ma jakiś sztucznych wypełniaczy tylko substancje pochodzenia roślinnego przez co środek jest lepiej tolerowany i wchłaniany przez organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz syn bawił się w piaskownicy i przyniósł pasożyty ze sobą. Musieliśmy się wszyscy leczyć w rodzinie :) Było trochę zabawy, ale pomógł nam suplement EcoDetoxx. Bardzo wydajny, więc wystarczył nawet na powtórzenie terapii. Na wszelki wypadek powtórzyliśmy odrobaczanie w okresie rozkwitu larw. Ten suplement sprzedaje bezpośrednio producent, dlatego się zainteresowałam. Jakoś większe zaufanie. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×