Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fitnessik

Jakie macie w domu przyrządy do cwiczeń?

Polecane posty

Gość Janek Rzeszów
Ja mam kilka kółek i drążek ścienny, a teraz zastanawiam się nad dokupieniem ławki treningowej. Mógłbym wtedy wykonywać większość ćwiczeń w domu, bez chodzenia na siłkę. Wszystko na czym ćwiczę kupiłem w https://www.k-sport.com.pl . Przyjrzycie stronkę, myślę że znajdziecie coś dla siebie, bo towar super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Szczecin
Taka taniocha to ksport :/ bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chciałam mieć domowe fitness, żeby po serii ćwiczeń spokojnie wejść pod własny prysznic. nie mam za bardzo miejsca na więcej niż jedno urządzenie. Uznałam, że najważniejsza będzie bieżnia kettler track performance z https://www.domenasportowa.pl/pol_m_Silownia-Fitness_Silownia-i-Fitness_Bieznie-679.html Na bieżni ćwiczy mi się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jakiś sprzet do ćwiczen i nie mam tu na myśli maty, bo szybko zrezygnujesz. Proponuje tu na avans.pl coś wybrać bo mają spoko ofertę, Do tego posiłki, zbilansuj, 5 dziennie, równe odstępy czasu, do tego nie pij gazowanego = schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertikk
Bardzo sobie chwalę ławeczkę którą zamawiałem od K-Sport przez ich sklep online- http://k-sport.com.pl. Można sobie wyregulować pod swój wzrost, całość jest z lepszej klasy materiałów wykonana, materace się nie zapadają, nie ma jakiś zagnieceń czy wybrzuszeń, które by pod plecami uwierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia ze sklepem K-Sport i z ich obsługą. Zamówienia docierają na czas i są to produkty ze strony, a nie jakieś zamienniki, które totalnie odstają od prezentacji online. Dużo mają rzeczy do sportów walki na stanie, ja jestem bardzo zadowolony z kamizelek obciążeniowych do 18 kg. Świetnie sprawdzają się w treningu, nie uwierają, ciężar rozchodzi się równo po całym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku sprzętów typu drążki, ławeczki, czy uchwyty to bym polecał sprawdzić firmę K-Sport. Na stronie k-sport.com.pl jest ich sklep online, tam są poszczególne modele opisane. Już parę razy u nich kupowałem i nie narzekam. Towar zgodny z opisem jak to się mówi ;-) Zdjęcia ze strony rzeczywiście oddają wygląd, mocowanie, kwestie techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marola
Poszukajcie czegoś tutaj: https://www.domenasportowa.pl/ chyba najtaniej w necie można znaleźć tu przyrządy do ćwiczeń, ja mam hantle i orbiterek, na jesień wracam do ćwiczeń w domu, bo latem to ćwiczyłam na otwartej siłowni na powietrzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siłowni mam ustawione sprzęty K Sport głównie, na pewno ławeczka pod sztangą jest ich i tak samo stojaki też są u nich na stronie www.k-sport.com.pl kupowane. Polecam, jakościowo nie mam się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dygotkamakotka
ja sobie kupilam rower magnetyczny (stacjonarny) w media expert. pięć stów, różowy ;)) i daje rade. zwlaszcza, ze zima sie zbliza i juz coraz ciezej jezdzic na normalnym, miejskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio?! Różowa stacjonarka?! Dobre... kupię sobie też jestem crazy na tym punkcie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandroka
W domenasportowa.pl tanńsze są chyba rowerki stacjonarne, mąż kupił ostatnio za kilka stówek, mówił, ze w marketach droższe były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela_FM
Na pewno warto zainwestować w bieżnię - pokochałam ją w marcu, gdy w Gdyni odbywały się targi sportowe. Na stoisku ONICO postawiono dwie bieżnie - za każdy przebiegnięty na nich kilometr, przekazywano 10 złotych na fundację! Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie zabraknie podobnej atrakcji (chcę poprawić swoją kondycję i przebiec jak największy dystans) ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.active24.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep internetowy k-sport.com.pl jest dość fajnie zaopatrzony w takie urządzenia do domowej siłowni. Kupowałem tutaj drążek, ławeczkę i modlitewnik – wszystko porządnie zrobione, na łączeniach nic nie pęka, mocna grubsza rurka, wygodne obicia, ogólnie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo nowych ciężarów sobie dokupowałem ostatnio i potrzebowałem w końcu jakiegoś stojaka na to żelastwo żeby mi się po garażu bez sensu nie miotała, fajny znalazłem na http://k-sport.com.pl za trochę ponad sto złotych, jest mocny, wytrzymały mogę na nim wszystko odłożyć i jeszcze mi dużo wolnego miejsca zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam K Sport i ich produkty, solidne wykonanie dobra cena, ja się nie zawiodłem ani na drążku ani na poręczach. Rurki są wzmacniane, grubsze, do tego fajnie zrobione obicia także nic się w ciało nie wbija i nie drażni. Marka ma swój sklep online na k-sport.com.pl, na sprzęt długo czekać nie każą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sprzęt kupuje na www.active24.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na electro.pl możesz znaleźć dużo sprzętu i przyrządów do ćwiczeń w świetnych cenach. Sama tam kupowałam bieżnie i zabieram się powoli do zamówienia rowerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kostki do jogi mate do jogi cieżarki 1,5kg duża piłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matę do ćwiczę, dużą piłkę, taśmę rehabilitacyjna thera band, dwie małe butelki zamiast hantli o.5 kg, hula hop, którym niestety nadal nie potrafię kręcić :( W planach zakupy: hantle 1 lub 1,5 kg, mała piłka, roller. Może kiedyś pomyślę o jakiejś małej bieżni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I w planach jeszcze: steper. A na wiosnę: krokomierz, odpowiednie buty, mały remont roweru i bez dodatkowych nakładów gotowość do ćwiczeń na siłowniach zewnętrznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadanie wlasnej silowni,fitness....... A tak naprawde ile tam spedzacie czasu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godzinka dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się marzy ale nie ma środków i miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×