Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fitnessik

Jakie macie w domu przyrządy do cwiczeń?

Polecane posty

Gość paulus1116
hantle po 4kilo,marze o stepperze...ktos wie ile kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
ORBITREK-3 w 1-bieznia ,stoper,rowerek -super ,80 % mięśni pracuje podczas cwiczen ,ja mam go od 3 tyg a efekty są bardzo widoczne ,zapraszam na forum o orbitreku ,koszt urzadzenia w zaleznosci od miejsca zakupu [najtansze w internecieod 600 -1500 w sklepie] ,naprawde dobrze ulokowane pieniadze zaden inny przyrzad nie da wam takich rezultatów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorka
jakiej firmy macie sprzęt? ja mam rower Yorka, strasznie skrzypi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam stepper kupiony za 250 zl , po tygodniu uzywania zaczal skrzypiec, nastepnie po miesiacu zaczal skrzypiec jak stare lozko podczas sexu. poza tym cwiczenia na nim na najciezszym poziomie byly koszmarnie latwe moglam tak isc i isc rok a nawet zapieprzac w szybkim tepie co nie za bardzo jest mozliwe na takich wolno opadajacych klockach troche mi wyrobil miesnie na nogach i podniosl tylek w sensie kiedys mialam figure gruszki teraz jestem bardziej prosta i szczupla z przodu za to tylek odstający jak u murzynki:P, ogolnie LIPA nie kupujcie takiego, moze te firmowe albo drozsze sa lepsze dlatego lepiej uzbierac kase i kupic lepszy a narazie obejsc sie np. silownia:P. teraz mam rowerek magnetyczny, kosztowal cos ponad 600zl, jest cudowny...cichutki i daje porządny wycisk chociaz mam wrazenie ze mniej pupe cwiczy. mam tez cudowne hantelki po 2.5 kg nike:D az chce sie takimi ladnymi cwiczyc z mieciutka gąbeczka. jeszcze mam takie 3 kilowe jakeis stare po tacie:P teraz planuje kupic mate do cwiczen tez jakas extra zeby sie cwiczyc chciało:P i KONIECZNIE HULA HOP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie ostatnio kupiłam stepper na hellhound.pl W sumie to jedno z tańszych urządzeń do ćwiczeń, jest małe, mieści się wszędzie, a poza tym przyjemnie się na nim ćwiczy, nawet oglądając telewizor sobie na nim chodzę:) Nie jest to może bieżnia, ale też działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pam_pa_ram_ pam
rowerek stacjonarny który używam w zimę bo w lato jeżdżę na normalnym rowerku piłkę do fitnessu i matę do ćwiczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu .... hantle i to by było na tyle, jeśli chodzi o sprzęt, sportowy. Ale powiem wam, że bardzo mnie kusi, żeby sobie kupić stepper, który widziałam na hellhound.pl. Wiosna i lato za pasem więc chyba trzeba już pomyśleć o tym, żeby jakoś ujędrnić swoje nóżki, a szczególnie uda i pośladki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt- bardzo fajne mają sprzęty na hellhound.pl, coś by się z tego na pewno wybrało:) Ja jednak mam teraz w domu tylko skakankę,ale bardzo porządna skórzaną anie dziecięcą za parę złotych i hantle. Na razie to mi w zupełnosci wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o takim sprzęcie jak tarmpolina? W sumie to do niedawna wydawało mi się, że to nie jest zbyt użyteczne urządzenie i jak już, to może się przydać jedynie dzieciom do dobrej zabawy, ale znalazłam na trampolina.org znakomity zestaw ćwiczeń na takie urządzenia. Świetna sprawa, chyba sobie takie urządzenie sprawie, będzie niezła zabawa i efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na trampolinie jeszcze nie ćwiczyłam :D ale może nie jest to taki zły pomysł :D Trochę ćwiczyłam na skakance, trochę na rowerku - teraz zamierzam sobie kupić własnie rowerek do domu, albo stepper ewentualnie :-) już sobie nawet jeden model upatrzyłam http://www.hellhound.pl/rower-aspire-dostawa-gratis-p-3817.html Mam jeszcze hantelki z którymi staram się ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STEPPER, ROWEREK STACJONARN, TRAMPOLINE - NOGI, BRZUCH ITP.... nie za duzo ale żeby się zmeczyc w domu wystarczającą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuulluuuy
rowerek stac, bieżnia, stepper, drążek, worek, hantle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massage111
Zapraszam na masaż z możliwością dojazdu do domu na terenie województwa Łódzkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie nikt nie pobije...
ja mam : rowerek stacjonarny, piłkę, skakankę, stepper, step, matę, hantle x2 i sztangielki do 10 kg, "agrafkę", gumy różnych mocy, ekspander, obciążniki na nagi i inne... Uwielbiam sprzęt fitness. Ale w sumie to nie wiem w jakim celu aż tyle tego kupiłam. Czy nie sadzicie, że lepiej do klubu fitness?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście sporo tego :D Skoro masz tyle urządzeń w domu to po co na fitness :D Fitness masz w domu w sumie :-) W klubie wiadomo są instruktorzy, którzy Ci coś doradzą i ewentualnie poprowadzą, ale to chyba tylko na początku się przyda, potem możesz ćwiczyć sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezła ilość sprzętu... Ja mam tylko rowerek stacjonarny i to głównie do wieszania ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie nikt nie pobije...
Wiesz ja jednak wolę chodzić na zajęcia mimo wszystko- tam się tobą zajmą, wymyślą, sprawdzą... A że mam manię to cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. atlas 2. drążek rozporowy między futrynami 3. ławeczka do brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja luka
rower treningowy, "agrafka", hula-hop, skakanka i pas wibrujący...kiedyś przez tydzień używałam wszystkiego w połączeniu z lekką dietą i balsamami wyszczuplającymi...w sumie ćwiczyłam jakieś trzy godziny dziennie w jednym kawałku...schudłam tylko kilogram, ale za to ciało zrobiło się super sprężyste...później minął mi zapał i jakoś do tej pory nie potrafię się zebrać na tak długo, zazwyczaj kończy się na rowerku i paru minutach z "agrawką":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię za bardzo kupować sprzętu do ćwiczeń. Od tego jest siłownia i fitness, po co kasę wydawać w sumie? Ja jak kupiłam rowerek to już się zastanawiałam czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokkka@
A czy rzeczywiście ćwiczycie na tych przyrządach które kupujecie? Bo to mnie zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san1986
Ja nie mam zbyt wielu i przyznam szczerze, że o ile na początku ćwiczyłam to z czasem sie zaczęły kurzyć :/ Brak mi motywacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepszy jest orbitrek. Można na nim ćwiczyć właściwie o każdej porze, nie zajmuje dużo miejsca. Jest cichy, więc można ćwiczyć, na przykład podczas oglądania telewizji. Poza tym ćwiczy praktycznie każdą partię ciała. Plecy, ramiona i nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam u siebie rowerek i w sumie nie jest jakiś najgorszy ale działa mi bardzo głośno i to mi w nim bardzo przeszkadza. Wolałabym już mieć bieżnię ale to jest już większy wydatek i trzeba mieć w domu więcej miejsca. Ale chyba nie każda bieżnia jest aż taka duża. Sprawdzam to sobie właśnie na hellhound.pl i może znajdę coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta4568
Jeżeli chodzi o sprzęt an siłownię i przyrządy do ćwiczeń,to zobacz jak duży wybór jest w sklepie www.Fitness4You.pl zawsze tam kupuje i jeszcze się nie zawiodłam,solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł skot
Ja mam GYMSTICKA i to proszę Państwa jest moc! Polecam bo trening jest przyjemny a efekty przy konkretnych ćwiczeniach szybko widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaktikus
Witam Miałem różne cuda kupowane do ćwiczeń :D dużo z cudownych zakupów mango itp. Jednak od 2 lat mam orbitreka i stwierdzam ze jest najlepszym przyrządem aerobowym. Nie był drogi http://sportowybazar.pl/orbitrek-magnetyczny-eagle-sg-911e-sapphire-czerwonysrebrny-p523.html Przy systematycznych treningach bardzo łatwo jest zrzucić nadmierne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilu898989898
jejku ale wy macie tego duzo... ja ledwo hula hop i skakanke z licznikiem, ale licznik sie zepsuł:) i ogolnie to na niej nie cwicze bo zaczelam czuc, ze lydy mi sie wyrabiaja za bardzo... marze o orbitreku i o biezni. lubie biegac w terenie, ale mieszkam w nieciekawym miejscu w miesci i nie ma fajnych tras na wypad joggingowy... hantle tez bym chciala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takedka
Ja w ostatnim czasie sprawiłam sobie matę do ćwiczeń z prawdziwego zdarzenia, firmy Airex: http://www.actimed.pl/maty-do-cwiczen.html Zbierałam się do tego od dłuższego czasu i z pewnej perspektywy widzę, że nie ma porównania takiej profesjonalnej maty do zwykłej piankowej. Moim zdaniem jeśli ktoś dużo ćwiczy warto zainwestować ponieważ nie ślizga się po podłodze, jest miła w dotyku i jest antybakreryjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×