Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AppleJuice

O co pytają w izbie przyjęć na porodówkę?

Polecane posty

Gość AppleJuice

Hej! Czytałam, że na izbie przyjęć zadają mnóstwo pytań. Może któraś z Pań, które już rodziły, oświecić mnie i inne ciekawe, jakiego typu są to pytania? Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez__________
o wszystko,nawet date 1-wszej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AppleJuice
Hym, a tak z kilka pytań "o wszystko" mogłabyś wymienić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam 10 lat temu ale pytali wtedy o przebieg ciązy,czy palę,czy nie przechodziłam żadnych chorób typu zakazne, grypa itp. Pytali też czy nie ma wady wzroku. Więcej grzechów nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy pierwsza miesiaczka kiedys ostatnia miesiaczka zawod twoj i meza miejsce pracy czy masz dzieci o poprzedni porod (cc czy sn) i kiedy oraz o wage i dl dziecka czy poronilas kiedykolwiek jak przebiegala ciaza (komplikacje) czy masz jakies uczulenia / alerge wiecej na chwile obecna nie pamietam jak sobie przypomne to dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fakt jeszcze pytaja o alkohol i papierosy czy sie uzywalo w czasie ciazy lub przed i o przebyty choroby zarowno w czasie ciazy jak i wczensiej ale rowniez o przyjmowane w czasie ciazy lekarstwa (antybiotyki i wselkie inne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to trzeba będzie jakieś dobre zeznania wymyślić :) Bo tak na szybko, w bólu i stresie, może być ciężko :) Jakby coś się Wam jeszcze wspomniało, to piszcie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze pytali o jakieś poważne choroby w rodzinie. A, jeszcze pytają, komu mogą udzielać informacji o stanie zdrowia dziecka i mim, bo każdemu nie udzielą informacji, tylko tym, którym pozwolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie prawie o nic nie pytala. Tylko moj zawod i mojego meza, date urodzin moja i meza i jakie witaminy bralam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ostatnią wizytę u stomatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie o owszystko co podaly dziewczyny wyzej i kazali podac ksiazeczke ubezpieczeniowa, pytali o wiek, gdzie mieszkam itp- jakby tego w karcie nie bylo :-o do tego data ostatniej mies i to co mnie zaskoczylo jakie leki bralam przez cala ciaze, no nie pamietalam wszystkiego dokladnie, do tego mialam bole , lecialo ze mnie a tu grom pytan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolololoolaaaaaaa
najśmieszniejsze jest to że dopiero na samym końcu pada pytanie - CZY MA PANI BÓLE?? heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, skoro mowa o książeczce ubezpieczeniowej. Ostatnio z doktorantów zrobili studentów studiów 3-stopnia, co więc powinnam przedstawić zamiast książeczki ubezpieczeniowej, której nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×