Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca mama

jak to jest z urlopem wychowawczym

Polecane posty

Gość pytająca mama

Cześć, Pytam doświadczone mamy, bo mam problem... obecnie jestem na urlopie wychowawczym (tzn, wykorzystałam już rok z trzech lat jakie mi przysługują) od października niestety musze ten urlop przedłużyć bo nie mogę znaleźć miejsca w złobku, wczoraj zrobiłam test ciążowy i okazało się że jestem w ciąży i teraz nie wiem czy ten wychowawczy na pierwsze dziecko mi automatycznie przepada i w ogóle boję się ze juz na całe życie zostanę w domu :-( poraździe pomóżcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heł
tzn na wyc howawczym mozesz byc tal dlugo dopoki nie zglosisz ze jestes znowu w ciazy i np nie przejdziesz na L4 co jest b korzystne i lepiej platne - nie ukrywajmy mozesz tez byc do konca na wychowawczym i od razu przejsc na macierzynski\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mama
tzn ze jak teraz zgłoszę w pracy ze jestem w ciąży to przepada mi wychowawczy??? jasna cholera nic nie rozumiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Możesz wrócić do pracy i iść na drugi dzien na L-4 (tak robi większość), lub przedłużyć wychowawczy. Kolejna ciąża nie jest żadną przeszkodą w korzystaniu z urlopu wychowawczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×