Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roli

Ból krzyża we wczesnej ciąży?

Polecane posty

Gość gość
Z tabletkami hormonalnymi jest Tak, trzeba bardzo przestrzegać ustalonej godziny o której bierzemy tabletkę oraz przyjmowany antybiotyk w czasie choroby obniża działanie antykoncepcji. Jeśli w tym czasie doszło do stosunku to być może jesteś w ciąży. Zrób test jeśli wyjdzie pozytywny to gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tabletkami hormonalnymi jest Tak, trzeba bardzo przestrzegać ustalonej godziny o której bierzemy tabletkę oraz przyjmowany antybiotyk w czasie choroby obniża działanie antykoncepcji. Jeśli w tym czasie doszło do stosunku to być może jesteś w ciąży. Zrób test jeśli wyjdzie pozytywny to gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość salomka
Tabletki należy przyjmować regularnie to prawda. Sama biorę belare i zażywam je co do godziny. Po to bierzemy pigułki aby dzialały. Jeżeli sie zapomni i przerwa będzie dłuższa niz 12 godzin to nalezy się dodatkowo zabezpieczyć przez kolejne 7 dni prezerwatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej od 5 tygodnia ciąży STRASZNIE boli mnie kręgosłup podczas spania, aż nieraz w efekcie tego jak się przebudzilam w nocy to zauważyłam że mam scisniete mięśnie brzucha.. , nie mogę później wstać z łóżka bo aż mnie zatyka i w rezultacie znowu przeszywaja mnie okropne jakby dreszcze w  brzuchu, jak już wstanę to mam nogi jak z waty ,jak chwile pochodzę to mi przechodzi. Boje się o maleństwo, czy ktoś tak miał?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bari

hej też ostatnio mam takie bóle a dziś w nocy bolała mnie okropnie noga - trochę jak rwa kulszowa czy coś takiego, nie mogłam spać z bólu - mam nadzieję, że jest fasolka w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bari

hej też ostatnio mam takie bóle a dziś w nocy bolała mnie okropnie noga - trochę jak rwa kulszowa czy coś takiego, nie mogłam spać z bólu - mam nadzieję, że jest fasolka w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bari

hej też ostatnio mam takie bóle a dziś w nocy bolała mnie okropnie noga - trochę jak rwa kulszowa czy coś takiego, nie mogłam spać z bólu - mam nadzieję, że jest fasolka w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×