Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roli

Ból krzyża we wczesnej ciąży?

Polecane posty

Gość do ika
powiem ci tam ja o 2 dziecko starałam sie 2 lata. jest w aptece taki test ciążowy strumieniowy mi pokazałam delikatna kreseczke tydzień półtorej tygodnia przed @. teraz jestem w 11 tygodniu ból w dole kregosupa masakra mimo że cały czas leże ze względu na zagrożoną ciąze. zycze ci powodzenia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ika
powiem ci tam ja o 2 dziecko starałam sie 2 lata. jest w aptece taki test ciążowy strumieniowy mi pokazałam delikatna kreseczke tydzień półtorej tygodnia przed @. teraz jestem w 11 tygodniu ból w dole kregosupa masakra mimo że cały czas leże ze względu na zagrożoną ciąze. zycze ci powodzenia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ika
powiem ci tam ja o 2 dziecko starałam sie 2 lata. jest w aptece taki test ciążowy strumieniowy mi pokazałam delikatna kreseczke tydzień półtorej tygodnia przed @. teraz jestem w 11 tygodniu ból w dole kregosupa masakra mimo że cały czas leże ze względu na zagrożoną ciąze. zycze ci powodzenia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola252
Hej ja też mam takie bóle... czytałam, że może być to tyłozgięcie macicy. jak mnie złapało w weekend to ledwo co chodziłam... bołe krzyża miałam od początku, choć przed ciążą kiedys też takie miewałam... teraz jestem w 22 tc. jak powstrzymywalam sie przy bolach glowy od apapu tak teraz musialam wziac bo nie dałabym rady funkcjonować.. też miałam zagrożoną ciążę ale mi lekarz nie kazała leżeć... powiedziala zeby sie nie przemeczac i nie nosic siatek z zakupami.. przy takich bolach pleców lezenie to istny koszmar... dopiero jak wstanę i trochę pochodzę to jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszka1
Tak miałam już w 3 miesiącu bóle ale mąż kupił mi piłkę do aktywnego siedzenia Actimed, nie jest droga a fajnie też wzmacnia mięśnie nie tylko pleców ale i brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubbu
bóle kręgosłupa w ciąży to całkiem normalne gdyż zmienia się srodek ciężkości, przybywa kilogramów i hormony mają też na to wpływ . Niektóre kobiety odczówają ból od początku inne póżniej to intywidualna sprawa. Ja zarówno w pierwszej jak i w drugiej ciąży miałam bóle kręgosłupa od początku do końca ciąży. Bolało jak cholera ale da się przeżyć i wcale nie oznacza to poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomocy jak szybko uśmierzyć ten ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. zrobilam dwa rozne testy i na obu byly dwie kreseczki. nie bylam jeszcze u lekarza poniewaz jest weekend. Ale mam wszystkie objawy jakbym miala dostac miesiaczke (spoznia sie tydzien). a dzis zaczely mnie bolec krzyze. wyliczylam ze bedzie to jakis 4-ty tydzien. czy mozliwe zeby oba testy byly trefne i mnie oszukaly? Pytam bo objawy sa na miesiaczke a nie ciaze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kade78
Proponuje zapytac lekarza! Najprawdopodobniej nikt tutaj nie posiada wiedzy medycznej wiec nie moze tez wiedziec na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gida23
witam panie i dziewczyny mam pytanie czy bole krzyza i nog moga byc przyczyna ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pati
witajcie nie wiem co mam myśleć bo od jakiś trzech tygodni doskwiera mi ból w krzyżu, jestem zmęczona nawet po krótkim spacerze i strasznie nerwowa.. miałam miesiączke dwa tygodnie temu ale była inna niż zwykle. mniej obfita za to bóle trwały trzy dni.. boję się zrobić test..czy to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosz
Ja miałam ból lędźwiowy. Ciąża obumarla. Po zabiegu ból jak ręką odjął ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam.od poczatku takie bole bolalo jak cholera czasem nie moglam wstac z lozka i szlam jak staruszka a. Teraz od 2 tyg gdzies przestalo. I zaczyna mi pulsowac w nodze o rwac w pepku a jestem 26 tc ,, tez mialam plamienia ale ciaza. Mimo ze zagrozona nadal trwa. Dzidzia jest mniejsza o 2/3 tyg ,ale rozwija sie dobrze wiec nie wiem od czego to moze byc w wiekszosci orzypadkow to normalne ale. Czasem mozna poronic jak bardzo boli i na okres wiem bo moja kimpela to przezyla.w 11 tc -(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kiedy kupiłam materac Art Medic, który polecił mi mój masażysta ze szpitala, zaczęłam dosłownie doceniać życie - nagle okazało się, że można żyć bez bólu, nie tylko łykając proszki, ale po prostu dobrze się wysypiając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanni
Ja tez jestem 9 tc i mam takie sam bole czasami tak boli ze wytrzymac nie moge i powiem szczerze ze gdy jeszcze nie wiedzialam o ciazy takze taki bole mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża to nie choroba! Dobrym pomysłem jest nie zarzucać ćwiczeń, ale wykonywać je starannie i może na początku pod okiem trenera. Potem można zapisać się na masaże i zmienić materac, na którym się sypia. Ja polecam swoim pacjentom Viscotherapy ze zmienną twardością, dobrany indywidualnie, by wspomagać ciało podczas wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyrolka
to może być od kręgosłupa. tak mi wytłumaczył pani doktor która znajdziecie tutaj www.SanusFortis.pl jak ktoś jest z Wrocławia polecam gorąco.ta kobieta robi cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktoś
witam . jestem w 15 tyg ciazy . praktycznie od poczatku ciazy czulam bole w podbrzuszu (do 3 mies) a pozniej przeszlo na krzyz posladek i lewa noge. lekarz powiedzial ze to zupelnie normalne ,zalecil spacery a przy pobolewaniu podbrzusza no spe. gdy bol brzucha jest naprawde silny wtedy nalezy sie zglosic do lekarza. przez cala ciaze pobolewa podbrzsze bo wiezadla sie rozciagaja:)) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldi1990
Ja też mam podobne bóle,podejrzewano,że jestem w ciąży,ale nie mam pewności.Zrobilam test,wyszedł negatywnie,ale Zrobilam go przed terminem miesiączki,więc chyba było za wcześnie,jeśli byłaby to ciąża to z moich wyliczeń byłby to 4 tydzień.Czy możliwe jest że jestem w ciazy,?Dodam że bardzo bym się ucieszyła bo staralismy się z chlopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek25
Witam, staram sie od ponad pół roku o dzidziusia niestety jak narazie bez rezultatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie panie:) ja również borykam się z tym problemem. Ból całej lewej strony,od biodra az do nogi. Niestety nawet dochodzi ból kości ogonowej:( mi pomaga tylko i wyłącznie spacerowanie,długie leniuchowanie powoduje ogromne bóle:( jestem w 17tyg,a zaczęło sie jakieś 3tyg temu i cierpliwie czekam i modlę się zeby ustąpiło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldi1990
To gratuluje ciąży,mi niestety jeszcze się nie udało,ale pewnie dlatego,że za krótko się staramy:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natrafiłam na dobry materac Viscotherapy i spokojnym sumieniem mogę go polecać. Natomiast wcześniej używałam za twardego, kupionego w sieciówce i to nie było to. Często budziłam się jak po jakichś torturach. Myślę, że najlepiej testować i dobierać indywidualnie z pomocą ekspertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja też mam ten sam problem staram się o dzidziusia.....mam straszne bule krzyżowe często chce mi się wymiotować tylko że jakoś nie mogę strasznie mnie bolą piersi i mam twardy brzuch narazie podejrzewam ciążę no ale zobaczymy jak tylko zrobię test pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati1851
Witam od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dzidziusia, @ mam bardzo nie regularne, ale od paru dni zauważyłam że mam wodnity biały śluz i boli mnie podbrzysze i krzyz robiłam test ale nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie bo wychodzi negatywny i stąd moje pytanie czy to wczesne objawy ciazy czy już mi się wydaje bo tak bardzo chciałabym być w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożecie dziewczyny? Od kilku dni mam apetyt na ogórki i jem je codziennie, ciągłe burczenie w brzuchu z głodu chociaż jak coś zjem to po chwili znowu jem. Ciągniecie, lub tkz . Kłucie mam prawego jajnika od czasu do czasu, bóle się nasilaja i są częstsze do tego ból kręgosłupa, przy pośladkach.Wczoraj powinnam dostać miesiączke a nie dostałam i dzisiaj też nie. Wizytę u ginekologa mam za nie długo, wacham się trochę czy może zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość [dziś 18:12] dokończenie tematu: Na brzuchu od pępka w dół pojawiła się długa widoczna kreska takie jak mają kobiety podczas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam okropne bole ledzwi, krecenie az w nogach.. trwalo to kilka dni. W nocy nie dalo sie spac. Wczesny etap ciazy-2 -3 tygodnie po zapłodnieniu. Teraz mam zdrowego synka takze nie zawsze to cos zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola 2017
Hej. Ja mialam cztery ciąże i mam czworo zdrowych dzieci. Za kazdym razem od początku ciąży bolał mnie kręgosłup i prawy jajnik. Zglaszalam dolegliwosci. Lekarz wyjasnial ze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jest tu ktoś jeszcze? Mam pytanie ponieważ bardzo boli mnie kość ogonowa i podbrzusze. Jestem w trakcie brania tabletek więc niewiem czemu ale zaczęłam też krwawi czy to możliwość zajścia w ciaze przez słabe hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×