Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bubchenn

Czy można ten krem stosować w ciąży? GARNIER Czysta skóraA Błagam niechktoś odp.

Polecane posty

Gość bubchenn

Garnier czysta skóra A na noc - żel Skład: aqua, alcohol denat, glycerin, bis-peg-18-methyl ether dimethyl silane, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, triethanolamine, camphor, centella asiatica extract, cucumber fruit extract, witch hazel extract, salicylic acid, zinc pca, hexylene glycol, peg-60 hydrogenated castor oil, pentylene glycol, propylene glycol, parfum, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, limonene, linalool (f.i.l. b10605/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie w żarciu jesz
więcej syfu i konserwantów niż ma ten krem :O masz psychozę ciążową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubchenn
A ty smarujesz sie czy mpopadnie nie interesuje cie czy nie zaszkodzisz dziecku - to przenik a do krwi!!! Psychoza hah.. moze sie troche doucz co można, czego nie a co sie powinno - wtedy porozmawiamy bo to sie nazywa dbałością o sibeie i o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calkiem na powaznie
aqua na pewno moze CI zaszjidzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TU SIE NIE ZNAJĄ
WIDDAĆ - TYLKO WIE CO TO agua HAHAHA TRZEBA SPRAWDZIĆ CZY NIE MA JAKIEGOŚ KWASU, NIE WOLNO STOSOWAĆ KREMÓW Z KWASAMI ANI ZADNYCH ZABIEGÓW Z KWASAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmlili
skóra stanowi ochronę organizmu przed szkodliwymi substancjami...kto Ci naopowiadał głupot, że składniki z kremu przedostają się do krwi??? prędzej to co wdychasz czy jesz przedostanie się do organizmu niż to co wklepiesz w skórę...ludzie, trochę rozwagi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale jednak zabiegów z kwasami owocowymi nie można robić w ciąży. Więc jednak nie do końca jest ta ochrona. Sądzę, że ten żel jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubchenn
byłam u dermatologa i nic mi nie przepisała - jest podobno jeden jakis tam krem który mieli uznać za bezpieczny w ciaży i go dopuścić. Dziewczyny wszystko przenika przez skórę Waszą i Waszego maluszka jak możecie o tym nie wiedziec? Spytajcie zwykłego lekarza. A kremy do pielęgnacji biustu, brzucha /na rozstępy/ dlaczego nie wolno stosować kazdego? Ehhhh.. widzę że naprawdę tu sie nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tych kremów nie można stosować
bo nikt nie przeprowadza badań na karmiących i ciężarnych, więc muszą tak napisać na ulotce, bo gdyby jednak któraś ciężarna./karmiąca miała problemy i okazało się, że to przez krem to byłaby niezła draka. Takie są przepisy chroniące ich przed odpowiedzialnością (ewentualną) To tak jak stojak w mc donald - uwaga mokra podłoga:P Tą serię używam od kilku lat, urodziłam w tym czasie 2 zdrowych dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubchenn
w nicku masz że nie można stosować, w wypowiezi, że można - to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tych kremów nie można stosować
to dalszy ciąg wypowiedzi tylko. Nie mam nicka:) Nikt normalny nie weźmie na siebie odpowiedzialności za ewentualne skutki. Ja Ci tylko napisałam,że u mnie żadnych nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×