Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miniek

sala weselna

Polecane posty

Gość Miniek

mam prosbe ... czy moze mi ktos podac str. internetowa zwiazana z dekoracja sali weselnej bardzo prosze i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basior25
Nie znam stronki z wystrojem sal ale moge podac ci pomysł - a mianowicie zebyscie sami sobie udekorowali swoja sale - my tak robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrobatka
Dobrym pomyslem jest tez wynajecie dekoratora sali i kościoła.My tak zrobilismy i bylam naprawde zachwycona.Babka przyjechala,poogladala,pokazala kilka mozliwosci dekoracji i zrobila wszystko suuper.I w dodatku nie jest to az takie drogie.Ja np zaplacilam tylko 1300 zl a bylo w tym: -dekoracja sali(łacznie ze stołami i miejscem dla PM) -dekoracja kościoła -dekoracja samochodu ktorym jechalismy do ślubu -kosze z kwiatami na podziekowanie dla rodzicow -bukiet slubny dla mnie -bukiet dla swiatkowej I jeszcze babka przyjechała udekorowac wejscie do domu Pana Młodego... Sami przyznacie ,ze to naprawde tanio-gdybysmy mieli sami to wszystko robic i zamawiac wyszloby napewno duzo drozej-nie mowie juz ile jezdzenia i zalatwiania.. Warto wiec popytac znajomych.Moze maja jakies namiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akrobatka z jakiego rejonu jesteś - bo 1300 za tyle załatwionych rzeczy to naprawdę mało może podasz jakiś namiar na dekoratorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dużo
Są dekoratorzy (młodzi studenci plastyki), którzy wezmą nawet 500 PLN w zamian za możliwość zrobienia zdjęć czy reklamy swoich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wedding_Planer piękne te dekoracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×