Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baja

dziewczeta coś dla was --ciacho

Polecane posty

pycha:) na pocieszenie zjem sobie czekoladkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deja vu- :o :o Jak widze cruisa to mi się coś robi:o Ten facet mnie dobija:o Aż mnie ciarki przeszły...wcale nie rozkoszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne - czego chcesz od Cruise\'a? :P Pod względem wyglądu jest super (inne rzeczy pomijam, chodzi TYLKO o look :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jakoś nigdy nie podobał sie żaden aktor:( ani żaden inny populany facet... nigdy jakoś nie pociągają mnie faceci oblegani przez dziewczyny... pierwszy raz to zauważyłam w podstwawówce gdy przysłali nam takiego przystojnego faceta od w-f:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z wygladu cruise sie podoba, pomijam oczywisice jego problemy natury egzystencjalnej :P ale Ananda wygrywa rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jego wygląd też przeszkadza, że o zachowaniu i wychowaniu nie wspomnę:o Ja za to uwielbiam Johnny\'ego Deppa:D Ale nie tylko za wygląd( bo teraz jest jak dla mnie trochę za stary, za to w młodości...mmmmniam:D). On jest naprawdę świetnym aktorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depp to cud miód ;) Też baaardzo go lubię, za całokształt. Czytałam kilka jego wywiadów i z całą pewnością mogę o nim powiedzieć, że to genialny facet :classic_cool: Nie wspomnę już o tym zniewalającym wyglądzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo lubię Johnny\'ego Deppa ale głównie za to że jest świetnym aktorem... jak dla mnie osiągnął mistrzostwo w piratach z karaibów.... był tam po prpotu genialny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edward Norton tak samo genialny aktor, uroda moze juz nie taka powalająca, ale ma to coś w sobie .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depp przede wszystkim jest bardzo inteligentny, wszechstronny, po prostu boski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×