Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jonia1109

mikrodermabrazja, ultradwięki, peelingi chemiczne i inne sposoby na gładk cerę

Polecane posty

Gość gość
A ja robię sobie peelingi chemiczne w Butterfly Body Clinic na Ursynowie. Chodzę tam regularnie od lat i polecam to miejsce! Fachowa obsługa, dobra energia, doskonały sprzęt i kosmetyki. No i świetni lekarze, można tez tam spotkać znane aktorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie Butterfly Body Clinic na Ursynowie wampirzy lifting! Moim zdaniem to najlepsza klinika w Warszawie! Wszystko było jak trzeba, nie miałam żadnych powikłań, zabieg w znieczuleniu. W sumie nie trwało to dłużej niż 30 minut! Posiedziałam przez weekend w domu i w poniedziałek już poszłam do pracy. Polecam i zabieg i miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaM1991
Ja nastawiłam się na peeling chemiczny i muszę powiedzieć że bardzo mi pomógł. Tyko sztuką jest teraz znaleźć salon gdzie potrafią dobrać odpowiedni kwas do skóry. Mi całe szczęście po kilku nieudanych próbach się udało. Trafiłam na gabinet gdzie powiedziano mi jaką mam skórę i jakie kwasy będą odpowiednie i dlaczego. Pani Ewa powiedziała mi jak mam pielęgnować skórę w domu i jakie kosmetyki powinnam używać. Teraz już nie mam trądziku, zostały mi tylko przebarwienia ale już jest milion razy lepiej. Śmiało mogę polecić Ewę Gubę w Instytucie New Look

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa Nowakowska
Ja rzuciłam się na ostrzykiwanie osoczem bogatopyłkowym w Pricncesse we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona. Nie ukrywam, że była to moja pierwsza wizyta tam, nie mniej jakość obsługi i dbałość o klienta spowodowały, ze maja we mnie stałą to może zbyt dużo powiedziane, bo nie będą korzystała z ich usług tydzień w tydzień, ale na pewno wierną klientkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresa nie rzucaj się tak bardzo, bo widzę że miałaś tam robione wszystko :) tylko kto w to uwierzy, hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem w jakim gabinecie robiłaś sobie te zabiegi, ale strasznie zawyżone ceny podałaś, sprawdź sobie np w spa soleil ile to powinno kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Instytut Imeiaa. Świetne działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz do peelingów chemicznych stosuje się kwasy sesderma - http://revision.com.pl/kosmetyka/kwasy-sesderma/ Tutaj sobie o nich poczytajcie. Jeżeli chodzi o Kraków to właśnie w tym salonie na pewno je mają, bo to dopiero nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja regularnie chodzę na peelingi chemiczne do Beauty Bar w Józefosławiu pod Warszawą. I w moim przypadku to wystarcza :) nie mam żadnych wyprysków, przebarwień czy zmarszczek. Kwasy ładnie wszystko "czyszczą" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w pozbyciu się zanieczyszczeń z twarzy pomogła właśnie mikrodermabrazja. Ale zabiegi wykonywałam sama w domu przy użyciu urządzenia od Beautifly - B-Derma PRO. Moim zdaniem sztos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×