Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jonia1109

mikrodermabrazja, ultradwięki, peelingi chemiczne i inne sposoby na gładk cerę

Polecane posty

Gość agussssssss
ja mam problem z przebarwieniami na twarzy...zwlaszcza sa widoczne jak sie opale...co polecacie mi aby to usnac? myslalam o peelingu chemicznym u dermatologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond_la
Witam, mam problem ze skórą, niestety mam blizny potrądzikowe , chciałabym zrobić peeling chemiczny i skonsultować się z dermatologiem czy w ogóle coś takiego jest wskazane. Czytałam trochę na ten temat, ale to przecież niewiele zmienia, http://wellderm.blog.iwoman.pl/tag,tradzik,14020.html . A w ogóle gdzie przyjmuje ta lekarka co daje te rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka333
Witam, ja też miałam spore problemy ze skórą. Od lat nie mogłam sobie dać rady z rozszerzonymi porami, zaskórnikami i błyszczeniem się skóry. Używałam już chyba wszystkich możliwych kosmetyków do skóry tłustej, ale nic nie pomagało. Z polecenia koleżanki trafiłam do gabinetu Estetimed w Warszawie i po serii zabiegów kwasami buzia wygląda całkiem dobrze. Oczywiście cały czas używam zaleconych kosmetyków z serii Aknicare, bo jak się dowiedziałam odpowiednia pielęgnacja domowa jest konieczna dla uzyskania i utrzymania dobrego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma poddała się temu zabiegowi i była bardzo zadowolona. Pierwszy efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu. Zdecydowała się na mikrodermabrazję diamentową i twarz miała jaśniejszą już po pierwszej wizycie. Cera po 5 zabiegach była już bardzo gładka, pory zaczęły się zmniejszać. Nie spodziewała się kompletnie takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam jedynie peeling kawitacyjny i efekty były całkiem niezłe, ale spodziewałam się jednak czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorianhel
Ja byłam na peelingu kawitacyjny - bardzo fajny efekt myślałam nawet o zakupie takiego małego urządzenia do użytku w domu, ale narazie poszukuję dobrego. Na tą chwilę bardzo jestem zadowolona z peelingu enzymatycznego Syis http://www.meaderm.pl/pl/p/Peeling-enzymatyczny-200-ml/187 super - żadnego szorowania twarzy a skóra super się oczyszcza i rozjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MolaAg
może pomóc Ci peeling chemiczny właśnie, ale z tego co wiem, są też inne sposoby na pozbycie się blizn po trądziku. najlepiej się doradzić jakiegoś dobrego speca. Ja akurat udałam się z niewielkimi bliznami do Perfect Glamour. To jest taki gabinet medycyny estetycznej we Wrocku. Ogólnie doktor Nielepkowicz mi przedstawiła wszystkie możliwości na zniwelowanie blizn i wybrałam właśnie peeling chemiczy, bo ponoć najlepszy. to był średniogłęboki peeling, bo przy głębokim jest większe ryzyko skutków ubocznych, te blizny mogłyby mi się powiększyć. Efekt wyraźny niedługo po zabiegu - blizny się rozjaśniły. Do tego skóra jest gładsza, bardziej miękka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opaska999
cale szczescie sa rozne zabiegi na twarz ktore usuwaja blizny potradzikowe. tez mialam z nimi problem, ale na szczescie po zabiegach w http://www.lublin.yasumi.pl/ splycily sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam peeling na pory i zaskorniki swietnie czysci i rozjasnia juz po pierwszym zabiegu wagry staja sie jasniejsze peeling nazywa sie SPA PEEL CLASIC i maja go w beautymedzie tam go wykonywalam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj tak, peeling chemiczny to samo dobro. Zwłaszcza jak ma się problem z wągrami i porami... Ja miałam ogromne problemy, nie mogłam się ich pozbyć nawet jak codziennie traktowałam swoją twarz peelingiem. Dzień w dzień jakbym nie oczyszczała skory twarzy... Po peelingu chemicznym (robiłam w Szczecinie u doktora Zawodnego) znacznie się polepszyło. Przede wszystkim przestałam się tak świecić. A teraz jak są te upały to przynajmneij nie muszę wszędzie z pudrem latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przebarwienia bardzo dobry jest kwas ferulowy z floretyną i kwasem mlekowym oraz witamina C w wysokim stężeniu. Właśnie jestem w trakcie serii takich zabiegów u mojej kosmetolog. Z tygodnia na tydzień widzę, że przebarwienia stają się co raz jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam peeling kawitacyjny, który wykorzystuje ultradźwięki. Moja skóra była po nim super nawilżona i nawet moje lekkie potrądzikowie blizny się poprawiły ;) Ogólnie polecam klinikę Derma Clinic oraz Dr Orlitz, jest bardzo profesjonalnym dermatologiem godnym zaufania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam mikrodermabrazję korundową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam retix C. Wyrównuje przebarwienia, blizny, zmarszczki i fajnie rozjaśnia skórę. A do tego nie szczypie i nie piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chetnie poszlabym sobie na mikrodermabrazje... :( chodzilam na mikrodermabrazje w zeszłą zimę- efekt super, za 100 zł kosmetyczka robila mi mikrodermabrazje, peeling kawitacyjny i potem algi. wszystko super gdyby nie to ze na wiosne wrocil mi tradzik ://// i caly efekt diabli wzięli :( teraz jestem na kuracji antybiotykiem, wiec moge zapomniec o jakimkolwiek zabiegu u kosmetyczki przez najblizsze 8 miesiecy. chociaz latem to i tak niewiele mi zrobi, wiec moze za rok zaczne jakas serie zabiegow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudynka, w czasie leczenia dermatologicznego mozesz chodzic do kosmetyczki na zabiegi z kwasem laktobionowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja polecam S-Peel 20% z Purlesa osobą z cerą problematyczną, już po 3-4 zabiegach widać dużą poprawę. Bogaty skład tego preparaty pozwala na uzyskanie znacznej zmiany na wielu płaszczyznach- mniejsze wydzielanie sebum, zmniejszenie ilości wyprysków, zwężenie porów, spłycenie blizn potrądzikowych. Natomiast dla Pań które borykają się ze zmarszczkami, przebarwieniami, ten zabieg również świetnie się spisze gdyż retinol poprzez działanie złuszczające świetnie wyrównuje koloryt i powierzchnię skóry. Dodatkowo spełnia rolę witaminy A(witamina młodości) której z wiekiem nam brakuje. F peel to swietny kwas odswierzający, nie powoduje luszczenia i chroni skore przed dzialaniem promienic UV. Bardzo dobrze sprawdza się jako zabieg uzupełniający inne terapie lub jako przygotowanie do wielu zabiegów pielegnacyjnych. nie podraznia ani nie szczypie. Gabinet Kosmetologii Estetycznej Podomedic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio pojawiły się zabiegi resurfacing phfomula, już robią od lat na swiecie, podobno rewalacyjny bo dziala na kilka problemów jednoczesnie, a sklad to mnóstwo substancji m.in. Kwasy działanie ponoć łagodniejsze na skórę ale efekty nieporównywalnie lepsze niz chemiczne peel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam, wydalam na to od groma pieniedzy i owszem rezultaty byle- jednak tylko na jakis czas a pozniej powrot do przeszlosci. Męczylam sie z tradzikiem kilkanascie lat i teraz jestem w trakcie kuracji 8 miesiecznej, dopiero tu widze rezultaty, co prawda leki tez swoje kosztuja ale po tej kuracji pozbede sie calkowicie tradziku :) ale to moj problem rodzinny, jedni przechodzili go lepiej, drudzy gorzej, ja jestem przypadkiem gorzej :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kazdego cos innego. Jednym pomoze mikrodermabrazja innym zabiegi z kwasami. Tez miałam dosc duze problemy z cerą ale trafiłam na panią kosmetolog, ktora zabiegi dobiera indywidualnie, a nie tak jak ktoś sobie zyczy. Umawiając się na wizytę chciałam miec oczyszczanie cery, bo tylko to znałam, zamiast tego dostałam rozpisaną pełną kurację z kwasami, nawilżaniem, mezoterapią. Salon znalazłam na stronie: http://dobrakosmetyczka.pl/kosmetyczki/poznan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, sadze w miare uplywu czasu, ze bylo to spowodowane tym, ze pochodze z dosyc malej miescowosci, gdzie idac do dermatologa nawet na mnie nie spojrzala, a od razu brala sie za wypisywanie recepty, kazdemu to samo a swiadczy to o tym, ze pewnie miala jakis kontrakt z dana firma. wiec tracilam pieniadze i czas, tak samo z kosmetyczkami itd. teraz gdy mieszkam w wiekszym miescie, mam porywatna opieke medyczna, nic nie dostane recepty bez badan, jak cos jest nie tak z wynikami to zmienia dawki itd. dopiero teraz widze, ze to zalezy od profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym sposobem na gładka skórę są peelingi. Od kilku lat korzystam z kilniki Amaryllis w Bytomiu i jestem bardzo zadowolona z obsługi. Zabieg jest mało inwazyjny i daj***ardzo dobre efekty. Polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam problemy z cera, właściwie to ciagle je mam, ale chodze na tego typu zabiegi tutaj www.evitaspa.pl nie ma innego rozwiązania, trzeba troche poswiecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GuSiA24
Jak peelingi chemiczne, to polecić z własnego doświadczenia mogę klinikę w Warszawie - Profemed. Trafiłam na świtną kosmetyczkę, która idealnie dobrała peelingi do mojej cery i po 4 zabiegach moja twarz przeszła niezłą metamorfozę - prawie wszyscy to zauważyli, wiec na prawde warto inwestować w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja_22
A jak cenowo wychodzi w profemedzie? Ja ostatnio znalazlam fajne oferty na zakupach grupowych jesli chodzi o peelingi chemiczne, ale nie wiem czy warto - mieliscie jakies dowiadczenia z takimi ofertami? Czy lepiej isc do specjalistów takich jak profemed i miec pewnosc, ze wszystko bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
Jeśli chcecie mieć gładką cerę to polecam gabinet http://elite-kosmetologia.pl. Mają wiele zabiegów aby osiągnąć wymarzony cel. U mnie wystarczyły 3 zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaPiechowka
Zdecydowanie najbardziej efektywnym sposobem na gładką cerę jest mikrodermabrazja. Już po pierwszym zabiegu widać poprawę. Wiadomo, że nie każdy może ją stosować, dlatego polecam zabieg kwasami złuszczającymi. Prawie nie uczula, a efekt jest niemal identyczny jak po mikrodermabrazji. Jeżeli chcecie zrobić w.w. zabiegi to polecam moją panią kosmetyczkę Natalię w Samui SPA w Warszawie, która jest specjalistką w zabiegach twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam zabieg kwasami w tej klinice Urody na ul. Bolkowskiej na Bemowie. Miałam konsultację, sprawdzili moją cerę naczynkową, więc kwasy tez zostały dobrane odpowiednio. Dali mi tez taka fajna maskę i dzięki temu skóra nie schodziła mi płatami. Miejsce warte polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, oni w tej Klinice Urody i Pięknej Sylwetki stosują kwasy Vedara Medical. Te kwasy nadają się do wrażliwej skóry, stosują też specjalne łagodne maski wyciszające skórę. Można też zastosować koncentraty z witaminami, które jeszcze bardziej wzmacniają działanie zabiegu. Ale najlepiej umówić się na konsultację, żeby dobrali najodpowiedniejszy zabieg dla Twojej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×