Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ginka40

siemię lniane odchudza!

Polecane posty

Gość brenaaaaaaaaaaa
mam jeszcze 1 pytanie odnosnie siemienia lnianego, czy to jest typowy srodek przeczyszczajacy? bo jak wiadomo Leki przeczyszczające używane przewlekle upośledzają czynność jelit i sprawiają, że po odstawieniu ich problemy z zaparciami mogą mieć poważniejszy charakter :/ czy bez obaw moge jutro isc do sklepu go kupic.. i jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze mozesz sprobowac, to produkt naturalny , więc małe ryzyko, ze zaszkodzi.A zawsze mozna to odstawić, jezeli twoj organizm , zle bedzie reagował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziewczyny jak polecacie-popijać wodą łyżkę siemienia rano i wieczorem?Czy lepiej namoczyc i wydoić:P?Co daje lepszy efekt?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako dobry srodek na odchudzanie to on napewno nie jest ;) u mnie na zaparcia nie pomogl . Stosowalam jako oslone calego przewodu gdyz brac musialam wiele tabletek. Zalewalam wrzatkiem 2 lyzki i po paru godzinach wraz z ziarenkami pilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
tu nikt nie proponuje jesc tego kilogramami .Tylko troszke nikomu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to nie jest srodek przeczyszczajacy,najwyzej oczyszczający jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile te
ziarna maja sie parzyc we wrzatku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia25
dziewczyny nie tak;) jeżeli zalewacie siemię wrzątkiem lub co gorsza gryziecie wówczas wydziela się tluszcz roślinny... A ja miałam straszny problem z zaparciami i wyczytałam w necie by poprostu wieczorem wypić 2łyżki lny takiego surowego i popić wodą... spróbowałam i działa że hej;) robie tak codziennie i łatwiej mi chudnąć. spadłam już z wagi 75kg na 67 w dwa miechy i jest good;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisia- ja wlasnie tez czytalam zeby polknac 2 lyzki \"surowego\" lnu i popic dwoma szklankami wody chcialam to stosowac ale niestety wciaz zapominam, od zdis zaczynam, do slubu tylko miesiac a pare kg mniej by nie zaszkodzilo, chociazby z 3-4 :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia25
ja to wyczytałam kiedyś gdzieś w necie i o 2 w nocy odskoczyłam od kompa i pobiegłam wypić... a tu rano taka niespodzianka;DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisia25-->czyli poprostu łykalas dwie łyzki lnu,bez zadnego rozgniatania? dzieki za rady-trzeba sprobowac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia25
tak;) wieczorem biorę dwie łyżki lnu i popijam mineralną... i rano hop do łazienki hehe;) len działa jak szczotka na nasze jelita, ale nie odchudza też ktoś wymyślił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, siemię jest kaloryczne ale gdy chce się schudnąć powinno się je pić przed posiłkiem (wtedy się "zakleimy" i mniej zjemy) natomiast gdy chcemy przytyć robimy na odwrót (najpierw jemy później pijemy siemię i dodajemy sobie więcej kalorii. Chciałam zauważyć że wpływa ono również pięknie na włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, siemię lniane jest super dla osób odchudzających się. Ja już od jakiegoś czasu kupuje w http://asprod.com.pl/ pieczywo zawierające siemię. Można też zajadać chleby i bułki z soją - są mało kaloryczne:) Podjadam też kasze jaglaną - ma dużo właściwości poprawiających przemianę materii :):) -6kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska903
Ja odchudzam się z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem mega zadowolona;) odkąd go stosuję moja waga w końcu zaczęła spadać;) a ja gdy wchodzę na wagę w końcu mogę się uśmiechać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja stosuję tę dietę od miesiąca : http://dieta-personalna.eu/A1/387e6ad514/ , Muszę wam przyznać, że efekty według mnie są super! Przez miesiąc udało mi się schudnąć prawie 2kg co jest olbrzymim sukcesem dla mnie! Dodatkowo czuje się dużo lepiej. Polecam wam skorzystajcie sobie i ułóżcie własną dietkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkam
słyszałam, że jagody acai w iq acai są też skuteczne. no ale wiadomo trzeba do tego dorzucić dietę i trochę ruchu. no i przede wszytskim zmienić myślenie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_44
Ja nie zauważyłam efektów. Schudłam dopiero jak zastosowałam dietę Sandruni. Zdrowe odżywianie to podstawa, warzywa, ryby, owoce. Przestałam jeść fast foody, słodycze. Więcej zaczęłam się ruszać, rower, basen, rolki i w efekcie pozbyłam się już 8 kg https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednia dieta i siemie lniane potrafią zdziałać cuda. Ja osobiście zamawiam najczęściej siemie lniane w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby siemię lniane przyczyniło się do odchudzania, musi być jedzone na czczo, z samego rana. Ogólnie nie polecam kupowania zmielonego lnu, bo ma on mało wartości (utleniają się one pod wpływem światła i powietrza, a więc za każdym razem jak otworzysz torebeczkę, cześć właściwości ucieka) Najlepiej spożywać je w 20 min. po dokładnym zmieleniu, ALE! Teraz bardzo ważna rzecz: jeśli mielicie brązowy len ( a więc ten nieprażony, złoty len ma mniej wartości- nie polecam), to najlepiej nie przekraczajcie 10-15 gram i zawsze zmielony len jedzcie razem z jogurtem i jakimś owocem -kiwi, borówkami, gruszką lub czymś innym. Dzięki temu związki cyjanogenne w lnie zostaną zneutralizowane. Oczywiście, możecie również zalewać zmielony len wrzątkiem i dzięki temu toksyczne związki również zostaną zneutralizowane, ale wtedy len będzie miał mniejszy potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla31
Dieta to niestety, albo stety w większości przypadków wpływ mody. Kobiety dobrze wyglądające dalej się nimi katują żeby być fit. A tu nie o to chodzi, można się odchudzać ale nie odmawiać sobie wszystkiego dla zwykłej mody, proszę o tym poczytać. http://www.danceandmove.pl/uslugi-i-handel/modna-dieta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje suplement diety + dużo ruchu na co dzień i przyznam, że po dwóch miesiącach już 6 kg mniej. Polecam Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×