Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tedit22

Stanik

Polecane posty

Cóż, powinnaś celować w 65D. A jeśli masz troszkę sadełka i trafisz na rozciągliwy obwód, to i 60E możesz spróbować przymierzyć (w ang. rozmiarówce to 30D i 28E). I w 65D polecałabym zerknięcie na Freyę Zeta na Bellissimie (źle podpisaną jako Anita) - jest w bardzo promocyjnej cenie :) Pozostałe 65D to Panache, a one mają dość szerokie U fiszbin, co może Ci nie odpowiadać. Przypuszczam, że przy węższym obwodzie konkretny krój i materiał przestanie być tak istotny, bo stanik sam z siebie będzie lepiej dopasowany. A cenowo jak dobrze poszukasz to w angielskich sklepach (lista polskich i ang. tu: http://tiny.pl/5832 ) znajdziesz śliczości za 20-25 funtów (niestety, na razie większe przeceny się skończyły) :) Omówienia producentów i modeli znajdziesz w tym wątku: http://tiny.pl/583k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam same kości i 65 na 100% jest za ciasne. Już pisałam, że nie noszę rozciągających się staników. :( Myślę, że jednak mam przeważnie 70 C, a taki rozciągający to rzeczywiście byłby dobry i 65 ale wątpię czy D. Za podanie firm i strony bardzo dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie 65D, bo miseczka D jest przy tym obwodzie odpowiednikiem tej w 70B (tylko proporcje nieco inne). A jak ciasno pod biustem masz 68 cm, to 70 nie powinnaś nosić - biustonosz nie może być szerszy niż nasz obwód. W 65D wejdziesz bez problemu, bo każdy stanik ma pewien margines rozciągliwości, a Ty się przecież mierzysz sztywną miarką. Jeśli mierzyłaś 65 bez przeliczenia miseczki, to mogło Ci być ciasno z powodu za małej miski, a nie obwodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciakak
W biuście mam 86cm,pod biustem 70 cm.Jaki mam rozmiar w takim razie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riciątko
witam:) mam malutki biuścik(83 w biuście/71pod biustem) Jaki powinnam nosić stanik- 65 C? i gdzie kupić cos takiego do 70 zł? Będę wdzięczna za wskazówki:)pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójeczka
best_bra możesz polecić jakieś konkretne sklepy w Krk? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Do best_bra: jak najlepiej dobrać stanik przy asymetrii piersi? Z tego co doradzają inni to powinno się do tej większej piersi i model push up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie to Intimo na ul. Wysłouchów - trochę daleko, ale warto :) --- Riciątko, rozejrzyj się na Allegro, Ebayu, Brastopie albo giełdzie na Lobby Małobiuściastych za rozciągliwymi stanikami 60DD - będziesz miała większy wybór niż w 65C. A rozciągliwe to większość Freyi, Curvy Kate, Kalyani np. :) == Nieszczęścliwa, tu jest cały artykuł na ten temat: http://balkonetka.pl/2008/03/30/asymetria-piersi/ Fakt, rozmiar dobierasz do większej piersi, przy mniejszej bardziej skracasz ramiączko i ewentualnie dodajesz wkładkę. Pusiapek wcale nie jest potrzebny - chyba, że jako źródło wkładki ;) Ewentualnie wybierz stanik z lekko usztywnioną dolną częścią miseczki żeby się wkładka nie odznaczała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja mam 72 cm pod biustem a 81 w biuście jaki rozmiar stanik powinnam nosić? nosze zazycaj 85 B ,75 b ,lub 65 B ;) wszystkie pasują wiec sama nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhtp
nosisz 85 B ,75 b ,lub 65 B? i wszystkie Ci pasują? Napewno nie wszystkie ;/ przecież 85B to jest na około 90-95pod biustem i ok100 w biuście 75 B to znowu na 80-85pod i 92,93 w biuście a 65 B to tak na 70-75pod i ok80 w biuście więc wątpię byś wszystkie te wymiary miała na raz :D 72/81 przede wszystkim nie wolno nosić stanika o obwodzie większym niż nasz obwód pod biustem, więc dla Ciebie dobre będzie zapewne obwód 65, może także 60 ja jak zaczynałam też miałam 72 pod biustem i bez problemu w 60weszłam a szczuplutka bez tłuszczyku ze mnie babeczka :P w przeliczeniu z miseczkami to będzie w okolicach 65C oraz 60DD (to angielska rozmiarówka 60DD to będzie nasze polskie 60E) ale pamiętaj, że tylko mierząc przekonasz się jaki rozmiar naprawdę jest dla Ciebie dobry tak samo jak z rozmiarem jest z fasonem, szerokościa fiszbin w staniku itd to takze trzeba dobrać do naszego biustu dla przykładu powiem, że mam w domu 7staników, wszystkie mają ten sam rozmiar, są różnych firm(co niesie za sobą różną szerokość fiszbin) i mają różne fasony, niektóre pod względem rozmiaru są dobre, inne za małe, a inne jeszcze za duże, z fiszbinami podobnie, jedne dobre inne zupełnie złe, tak samo z krojami, w niektórych mój biust wygląda fatalnie a w innych idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam stanik miseczka B,na matce pisze FR 90,EUR 75,UK,34,US 32,IT3,jak to interptetować ?bo stanik jest dobry,a miseczka C i D to jest naprawde wielka ;] a ja mam malusie piersi ;P no ale spróbuje kupić stanik z miseczką C ... a jakie cyferki powinny być na metce jestem zagranicą i nie bardzo się orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik_n
Anitka88 mówilaś że masz 72 pod biustem i 81 w biuście. Sprawdź na http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ swój rozmiar. Z tego co patrzyłam to polski masz 65C. A jęśli chodzi o tą metkę to coś mi nie pasi... Tam jest że UK - 34? Jeśli tak to sobie wnioskuję że UK to United Kingdom :) czyli rozmiarówka brytyjska. A z tej strony którą Ci podałam wynika, że powinnaś nosić 30!! Więc 34 to o wiele za dużo!! Czyli powinnaś mieć pod biustem (z rozmiarówki brytyjskiej) 30, a miseczka C. I jeszcze jedno. Z tego co słyszałam to najwygodniejsze są staniki miękkie (ale nie wiem czy to prawda, bo sama nigdy nie nosiłam :)). I najgorsze jest to że ja mając rozmiar 60D męczę się w tych 70A, bo 60D musiłabym kupić w necie za conajmniej 70 zł... Ale tyle kasy nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troche drogi ten stanik,ja spróbuje poszukać takiego stanika jestem zagranica może mi się uda ;) chodz miseczka C wydaje mi się że bedzie na mnie ogrąmna ;P ja nosze staniki miekkiie i są naprawde wygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik_n
A wchodziłaś na tę stronę http://b75.blox.pl/html? Fajne jest tam porównany rozmiar 65DD i 90DD. Jak jest DD to się wydaje że jakiś ogromniasty a jednak nie :) Więc po zakupie się naprawdę okaże czy C będzie duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×