Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy

jaki macie odzew na swoje aplikacje? ile wysylacie?

Polecane posty

Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy
a u mnie ostatnio sie ruszylo, w tym tygodniu mialam UWAGA 8 rozmow kwalifikacyjnych. I z tego jedna konkretna propozycje pracy w fajnej firmie, ale zrezygnowalam ze wzgledu na to ze kierowniczka mi sie nie spodobala, a ze moja sytuacja w obecnej pracy sie zmienila to moge sobie pozwolic na komfort wybrzydzania. I tak wyszlo na to, ze chyba zostane w obecnej pracy na stale na bardzo atrakcyjnych warunkach, nie spodziewalam sie tego :) i raczej juz koncze poszukiwania pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy
funia ale to dziwne co piszesz, ze masz odpowiednie wyksztalcenie i doswiadczenie i nie chca Cie nawet na asystentke, ja nie mam wyksztalcenia, doswiadczenie niezbyt duze, a mialam porpzycje teraz w duzej miedzynarodowej znanej firmie na asystentke w ksiegowosci, gdybym nie miala zadnej pracy to bym wziela to. Warunki byly calkiem dobre, przynajmniej dla mnie, okolo 3000 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie zastanawiam dlaczego tak jest, może żle pisze apikacje sama nie wiem, odzywaja sie raczej z banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy od 2 miesiecy
tak samo pierwsza praca podczas moich poszukiwan w jakiej chcieli mnie zatrudnic to byl pracownik dzialu ksiegowosci w centrali jednego z hipermarketow, z tego oczywiscie tez zrezygnowalam, jak na kogos bez doswiadczenia w ksiegowosci i z wyksztalceniem zupelnie nie w kierunku tez calkiem niezle pieniadze byly. Tylko cos slyszalam ze pracy duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×