Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avene

rada odnosnie aparatu cyfrowego wejdzcie prosze

Polecane posty

chcialam sie dowiedziec w jakiej cyfrowce zdjecie robi sie w momencie nacisniecia guzika. nie wiem jak to profesjonalnie sie nazywa. bo ja mam kodaka i musze chwile czekac az mi zrobi zdjecie. naciskam a zdjecie jest robione z opoznieniem. wiem ze sa aparaty ktore robia zdjecie z chwila nacisniecia. mozecie powiedziec jakie to sa? chodzi o nazwe firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poleccie jakis bo moj kodak czesto sie psuje. zastanawiam sie nad nikonem albo sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz mieć lustrzankę cyfrową :) koszt od 3 000 zł w górę, ważny jest czas reakcji migawki, co do firmy to najróżniejsze, osobiście lubię Nikony i Konica Minolta, ale inne firmy też takie produkują. Przykład http://aparaty.idg.pl/artykuly/52367.html tu masz opisy, poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takich zwyklych nie ma takiej funkcji? dziwne bo wydawalo mi sie ze jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, cyfrówki charakteryzują się niestety dość długim czasem reakcji od kliknięcia do zapadnięcia migawki :( też to przerabiałam, może tryb sportowy nieco pomoże, ale to i tak nie będzie ten efekt co w lustrzance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mluwa - Nie koniecznie - potrzebny aparat z funkcją \"manual focus\" i nie 3000 tylko od 1600 - najtańsza hybryda czyli Fuji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie bede sie klocic bo sie nie znam ale wydaje mi sie ze kiedys robilam zdjecia kolezance to byl chyba nikon i zdjecie robilo sie od razu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kit - lustrzanka full za 2500 (Canon) ale nie ma co się szczpać z Kodakiem i brać Canon Eos 1D Mark III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wobec tego jeszcze jedno pytanie. czy przy kupnie aparatu w sklepie moge ga wlaczyc i zobaczyc jak dziala czy nie pozwalaja na to sprzedwacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×