Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luthien00

Gliss Kur Fructis

Polecane posty

czy uzywalyscie szmponu Gliss Kur tego z regeneracyjnymi olejkami zapobiegajacy rozdwajaniu sie końcówek ( w przezroczystej butelce)? co o nim sądzicie? A jaki jest Fructis Długie i Mocne? który szampon lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chwalę sobie generalnie produkty Gliss Kur z serii z olejkami mam tę odżywkę w spryskiwaczu i jest b. dobra a produkty Fructisa mi nie podchodzą jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga......
Jestem wlasnie w trakcie uzywania gliss kura i jestem bardzo zadowolona, ogolnie lubie kosmetyki tej firmy fructsi jakos do mnie nie przemawia. Mam wlosy suche ze wzgledu na czeste prostowanie i mi gliss kur z olejkami jak najbardziej odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mi Fructis tez jakos nie opowiada-miałam juz tez niby zapobegający kręceniu sie włosów i lipa, kasa wyrzucona w błoto, tal samo było z mleczkiem do prpstowania- 0 efektu za to maksimum siana na głowie, a używacie tego szampomu Gliss Kur z odżywką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.l.
rolinka przestan z tym linkiem!! tez polecam glisa ;) fructis to taki chyba zwyczajny jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fructis jest kiepski...kupiłam go kiedyś i tak wysuszył mi włosy i poplątał, że nei mogłam ich rozczesać.TRAGEDIA! od razu wyrzuciłam go do kosza:( Natomiast Gliss Kur jest rewelacyjny. Używam od dłuższego czasu kosmetyków z tej serii i jest super. Mięciutkie włosy, w dużo lepszej kondycji, pozamykane łuski, odżywka do spłukiwania też rewelka, amska do włosów jeszcze lepsza i ta w sprayu też ekstra i wydajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructis jest do niczego
z gliss kura tego z olejkami jeszcze nie uzywalam ale wszystkie pozostale byly swietne-szczegolnie plynny jedwab a fructis obciaza wlosy, przetluszcza(porzy skorze glowy) a jednoczesnie przesusza (koncowki) i w ogole jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie teraz używam Gliss kura z olejkami an zniszczone końcówki. Jak narazie za wczesnie, by mówic o efektach, ale sam szampon jest rewelka, bardzo dobrze myje sie nim włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×