Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka jedna babka jestem

Ważne pytanie o wagę w ciąży!!!Proszę wejdźcie.

Polecane posty

Gość Taka jedna babka jestem

Witam serdecznie! Zacznę od tego, że nie jestem chudzielcem, przed ciążą ważyłam 65 kg przy 168 cm - mocna budowa, więc byłam postrzegana raczej szczupło. W ciazy jak do tej pory tyłam poniżej normy. Do 20 tc przytyłam tylko 2 kg, obecnie jestem w 24 tc i mam już na plusie 4 kg. Czyli w ostatnich niecałych 4 tygodniach przytyłam 2 kg. Brzuszek faktycznie dużo się powiększyłm ale zastanawiam się, czy taki nagły przyrost wagi jest prawidłowy. Jesli możecie to podzielcie się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj. ja jestem w 35 tyg. i przytyłam 6 kg. przed ciążą też byłam szczupła bo przy wzroście 170 ważyłam 54kg. Dzidzia w brzuchu waży normalnie jak na swój wiek bo już 2,5 kg. więc waga jakoś nie ma się do wielkości dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w 26t.c. i przytylam także 6kg, podobnie przy wzroście 175cm wazyłam 54kg. W każdym miesiącu przytyłam po 1 kg- zobaczymy jak bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam szczupła przed ciążą...ok 167 cm waga 55-56 kg...przytyłam już ok 10 kg, jestem w 31 t.c. Ale wszystko poszło w brzuszek...z czego w ostatnim miesiącu przybyło mi aż 4 kg, czyli 1 kg na tydzień:) Ładnie ładnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekta777
no ja jestem w 28 tygodniu i narazie przytyłam 6,5 kg. Ale tez miałam tak, ze do 4 miesiąca nic w ogóle nie przytyłam, potem do końcówki 6 te 6 a teraz stoi znowu w miejscu od 3 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna babka jestem
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi i zainteresowanie. Widzę, że kwestia przyrostu wagi jest niesamowicie indywidualna. Mam nadzieję, że też ten skok był takim sobie skokiem i że nie będzie teraz ciągu wagi w górę. Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listonoszka Edzia
ja jestem w 4 miesiacu i mam 3 kilo na plusie przed ciaza wazylam 62 kg przy wzroscie 174 wg internetowych tabelek przyrostu masy w czasie ciazy jest idealnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 30 tyg i przy wzroscie 160 zawsze ważyłąm 53 kilo, przytyłam do tej pory około 6 -6,5, mam nadzieję ze to w normie w miarę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam taka wage i wzrost jak Ty. Do 30 tyg przytylam ogolnie 14 kg. A do porodu szlam majac 26 na plusie :( teraz juz 3 mies po i zostalo mi 5 kg do zrzucenia jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszoskoczek na wakacjach
Ja podobnie - przed samym zajściem w ciążę ważyłam 65 kg przy 164 cm. (okropnie przytyłam po świętach :-0 ) - teraz w 36 tc ważę 81 kg - najwięcej przytyłam w I trymestrze Z pierwszą córką przytyłam 25 kg, ważyłam 75 kg przed samym porodem, potem już nigdy nie zgubiłam całkowicie tych ponadplanowych 10 kg (zostawało od 5 do 10 kg w zależności od etapu diety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed porodem ważyłam 49 kilo przy 170 utyłam do 75 kilo(w ciąży) -wiem przerażające. Teraz po ciąży nie trzymam wagi z przed porodu i sie ciesze!! Bo kiedyś to jak szkieletor wyglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czasie ciąży przytyłam 14 kg i uważam, że to dość dużo. mój lekarz zawsze mi powtarzał, że im mniej się przytyje tym lepiej, bo będzie łatwiej urodzić. zalecał pić dużo wody źródlanej i zdrowo się odżywiać. czasy objadania sie za dwóch juz się skończyły!!! teraz w ciąży też trzeba trzymać linię, choć przytyć trochę trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×