Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrinne

Brevoxyl po raz -enty

Polecane posty

Witajcie dziewczyny:) Mam pytanie do tych, które przez Dłuższy czas stosowały brevoxyl. Czytałam topiki o tym leku, ale wypowiedające się tam dziewczyny nie wspominały, jaką mają skórę- tłustą czy suchą? Jak on podziałał na was? Pomogłoby mi to stwierdzić, jak bardzo przesuszy mi on buźkę:) I jeszcze jedno, podobno brevoxyl zwalcza zaskórniki(wągry). Czy komuś się to sprawdziło? Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydream
Powiem Ci szczerze,ze uzylam całą tubkę i raczej jesli chodzi o zaskorniki te umijescowione na nosku to raczej nie zwalczyl. Moze ogolem skora sie nieco poprawila. Na początku stosowania Brevoxylu bedzie ci sie uszczyc naskorek, poniweaz sie bedzie oczyszczac to normalne. Wazne jest nawilzanie i bron boze ekxpozycja na sloncu. Niemozesz sie opalac, ajesli wychodzisz na slonce to z fitrem. Producent zaleca by uzywac krem kilka razy na dzien ale to raczej niejest mozliwe dla skory. Ja stosuje na noc. teraz uzywam Lysanel z kwasem aha firmy SVR. jak cos to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mydream , dziękuję za odpowiedź:) A jak w takim razie zwalczasz zaskórniki? Stosowałaś może krem Aknemycin? O nim też staram się zebrać informację. Udało mi się w miarę \"odtłuszczyć\" skórę i pozbyć się trądziku i nie chcę, żeby historia się powtórzyła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydream
NIe Acknemycin nie znam i nie stosowalam. Wlasnie moim najwiekszym problemem są własnie zaskorniki zamkniete czyli te czyli wagry. Za cholere nie chca sie usunąc, a wyciskac niemozna bo jeszcze gorzej by bylo. Zobacze jak ten krem zadziala co mam SVR. Chociaz slyszalam ze kremy tego typu ''polepszacze'' cery dzialają zazwyczaj tak, ze na poczatku moze ci duzo krostek wyskoczyc i niedoskonalosci bo niby krem wyciaga wszystkie paskudztwa :) wiec niema co sie z początku zrazac do takiego typu kremow jak Brevoxyl, Benzacne, lysanel SVR czy Acknemycin co mowisz. Ponoc dobry jest Effeclar K La roche posay. A ty masz przebarwienia po krostkach? a zaskorniki jakos zwalczasz czy czekasz na jakis kremik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebarwienia...takie ledwo widoczne już na szczęście:) Może dlatego, że często stosuję mleczko ogórkowe( bo wcześniej to w ogóle miałam nieróny koloryt cery:o) No właśnie już nie wiem ,co może pomóc na zaskórniki. Przestałam używać różnych \"cudów\" kosmetycznych, zaczęłam myć twarz płatkami owsianymi i robić maseczkę z mleczka ogórkowego i trądzik prawie zniknął, ale tych zaskórników to nic nie rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie o tym
mleczko ogórkowe ??? a jak je robisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogórka ścieram na tartce o grubych oczkach( nie obieram, bo najwięcej witamin pod skórką:) ) mieszam z mąką(tak na oko) dodaję troszkę mleka i (w zależności co mam akurat) jakiś kremik typu. Babydream albo balsam do ciała. Mieszam(ma być gęste) nakładam na twarz na ok.20min. a potem zmywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie tez stosuje brevoxyl...ale to na razie początki, owszem skora sie wygładziła ale za to wysuszona na maksa..dlatego nawilżam jąbardzo choć mam tłustą cerę. aa co do ogórków...to ja właśnie tez je stosuje ale bez dodatków:) nakładam plasterki na twarz i tak sobie leże ile mi sie chce:) aa jak nie mam zbyt czasu leżeć:) to nacieram twarz plasterkiem ogórka wklepując sok ... wybiela i nawilża..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopsasa -> I tego wysuszenia właśnie się boję...znowu będę chodziła ze świecącą od tłuszczu twarzą...:o A co z wągrami? Schodzą u Ciebie po tym brevoxylu? A no wybielają te ogórki...moja biedna opalenizna:( :D Może ktoś jeszcze ma coś ciekawego do opowiedzenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi po brevoxylu
nieznacze sie zmiejszyły te paskudne wągry ale jak tylko odstawie to powracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×