Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nevena

Dorabianie

Polecane posty

Ludziska, na pewno część z Was w jakiś sposób sobie dorabia. W jaki? Jakieś korepetycje, tłumaczenia? Nie interesują mnie jakieś piramidki, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuuio
a czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie klikajcie
O, już go wykasowali. Komp się zawieszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latwa praca
owszem mam, zainteresowanych prosze o maila nodi4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo...i jeszce tu...
to oszustwo , wpisuje co chwola nowe tematy na temat pracy , bo wie ze ludzi to interesuje i pozyskuje w ten sposób osoby do wysyłania potem na Wasze adresy pocztowe reklam , bedziecie mieć potem tego jak gnoju , nie dajcie się nabrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmuję się budową sieci sprzedaży dla firmy z branży kosmetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się spodziewałam tego typu postów. Widzę też, że ludzie tutaj albo nie mają czasu na dorabianie, albo mają sporo kasy i nie potrzebują sobie dorobić :). A może nie chcą sie pochwalić, bo się boją konkurencji :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinek2222
budowa sieci sprzedaży dla firmy kosmetycznej to przecież dobry interes, wydaje mi się, że wydajecie opinię nie mając tak naprawdę pojęcia o co chodzi....szkoda.... jesli się nie przemęczycie za bardzo to proponuję przeczytac jakiś plan marketingowy np Faberlica czy FM.. najłatwiej krytykować skoro samemu nie chce się d... ruszyc, aby cos zdziałać dla siebie...swoją drogą to źle że ktoś chce sobie zarobić? ...taki kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie można spokojnie na kafe
popisać, zaraz się wtrynia justa, albno mir33a3, mniuś, a w najgorszym przypadku naga prawda, zdominowali to forum i nie daja spokoju ludziom chcącym spokojnie poklikać blehhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sieciach sprzedaży, itp., itd. już tyle było na Kafe, że jak dla mnie starczy. Dlatego napisałam, że mnie to nie interesuje. Chciałabym poznać inne sposoby dorabiania, bo chyba takowe istnieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×