Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gumiaczek

***WASZE NIEZAWODNE GUMY - durexy?***

Polecane posty

Gość Gumiaczek

Słyszałam, że najtrwalsze sa durexy, najmniej pękają... Jakich Wy używacie gum i jakie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliska
Ja kocham się z moim chłopakiem na durexach przez 3 lata i ani razu gumka nie pękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliska
ja rozumiem ze nie zabezpieczają w 100% ale możecie podzielić się swoimi wrażeniami. Tak jak np gliska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumiaczek
Zapomniałem napisać że chodzi o gumy do seksu analnego. Ja i mój misiek mamy dosyć pękających gum. Kiedy on jest we mnie to jest jeszcze ok, ale kiedy ja w nim to po prostu nie ma gumy która by to wytrzymała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuuuum
Orbit White :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczki piętro wyżej
najlepiej używaj dętki z opony samochodu małolitrażowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumiaczek
ostatni wpis to podszyw... zaczełam dopiero niedawno współżycie wiec chciałabym sie doweidzieć tego co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumiaczek
A może mi tu zaraz napiszecie żebym używała palców od rękawiczek gumowych bo na więcej starcza i są grubsze? Ludzie ja pytam poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka93
My używamy z moim chłopakiem torebek śniadniowych. Są boooskie. Do seksu używamy kaloszy takich grubych z gumofilcu. Czasami zdarzy się że taki jeden we mnie zostanie to wtedy używamy przpeychaczki do kibal żeby wyjąc i znowu zaczynamy bara bara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumiaczek
Mam dwa penisy i włosy w odbycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lust
durexy sa drogie to a), b) sa dobra marka, c) maja duzy wybor gumek. Wyproboj wszystkie. Elite sa calkiem niezle, ze wzlgedu na dodatkowa warstwe nawilzajaca, co przy czasem wiekszym numerze przydaje sie. Normal jak normal jest do bani ;). Ogolnie sa dobre. Ciekawe sa Areouser, te czarne. Troche grubsze, ale prazkowane. Moja pierwsza miala w nich odjazd na poczatku. Teraz uzywam elite, sa ciensze, milsze. Przez 7 lat raz mi pekla, ale to akurat chyba moja wina, zle zalozylem (baloniki etc duperele, powietrze). Sa jeszcze fajne, ze srodkiem rozgrzewajacym. Nie wiem czy w sklepach sa, na stronie durexa sa. Calkiem fajnie rozgrzewaja. ;) Nie faceta, a kobiete. Czujesz jak piecze na poczatku, a potem jest goraco. Calkiem fajnie. Takze szybciej dojsc mozna. i jest zabawniej. Reszta z prazkowanymi, wypustkami, cienkimi, scisle przylegajacymi (dziwnie sie je zaklada) sa po prostu gumkami. Jeszcze kolorowe sa fajne lub zapachowe, ale ja raz zlapalem uczelenie na nie. Fajna jest czarna jesli lubisz grac i rozne gierki. ;D (dopisz sobie historie) easy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lust
pozatym do sexu analnego nie musisz uzywac gumki, jesli wiesz ze partner nie jest chory etc etc etc, i jest stalym partnerem. zrob sobie test ;) fajne doswiadczenie. Tylko kup zel nawilzajacy XY w aptece (calkiem dobry), lub zwykly durexa. Takze fajny. I znajdz faceta ktory juz to robil i wprowadzi ciebie. Bo to ma byc przyjemne a nie bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumiaczek
Lust dziękuję ;) o to mi chodziło... a mogę Cię jeszcze do czegoś wykrozystać? ;) se se czy to prawda, że przy grubszej gumie chłopak mniej czuje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleasuremax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lust
ta. jak chcesz byc wredna, idz z facetem do lozka przy tej gumce extra grubej. Chyba safe cos tam durex. Ale oprocz tego ze on czuje mniej, ty takze pamietaj. Mozesz czuc po prostu latex zamiast jego. Takie uczucie jest mniej przyjemne dla obu stron. I mitem jest ze grubsze - bezpieczniejsze. Jesli chodzi o pekniecia, i zle sie zalozy, moze to rzeczywiscie jest prawda. Tak samo jak 2x zakladanie gumki jest bezsensu. Ale jesli sie zle zalozy gumke, to ona peknie i tak z naprezenia i tak. O taka fizyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumiaczek
Zdaję sobie sprawę... dziekuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×