Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dobra mama ze strzykawa

co na wyciszenie/uspokojenie dla niemowlaka??

Polecane posty

Gość gość
Wiele kobiet ktore stracily swoje malenstwa przy porodzie oddaly by wszystko żeby ich dziecko plakalo całymi dniami i nocami ja mam 5 tygodniowego synusia placze caly caly dzień w nocy przesypia okolo 2 i pól godziny ale nie narzekam cieszę się z kazdej chwili z tego ze placze ze jest ze bóg mi go fal i nie odebrał zaraz po porodzie po za nim mam jeszcze dwoje starszych dzieciaczkow ale jakos rade daje i nie placze bo mu dziecko placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzic czy jest mokro,moze lepiej mu bedzie w tetrze bo np w pampersie skora go swedzi a my o tym nie wiemy bo dzidzius tylko sie drze cos mu nie pasuje i tyle moze cos przeszkadza za cieplo za zimno dzieci jak zwierzaki czuja atmosfere i jesli w domu jest podraznienie to tez na niego dziala .Moj synek nie cierpial spiochow tej samje firmy a mialam ich kilka .i jak tylko sie z siusial to darl ryjka,potem jak ochlodzilam pomieszczenie o 3 st lepiej spal zycze powodzenia :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drRWozinski
Viburcol to homeopatia (niedziałające oszustwo-placebo). Podawanie placebo odnosi czasami efekt, gdy osoba wierzy w jego działanie (efekt placebo). Podawanie go niemowlakowi, który nie ma pojęcia że coś dostaje, ani też nie zna pojęcia lekarstwa, jest absurdalne i pozbawione jakiegokolwiek sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość125
Doktorku, bzdura... Viburkol bardzo wycisza , nie sądze zeby mój syn 8 miesieczny uspokoił sie nie płakał ani nie był marudny, gdy idą mu ząbki . Cała szczena go boli nie dziwię się że marudzi i płącze. Viburkol w naszym wypadku pomaga. Ale moze go podać raz dziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anczi
Kupiłam ten viburcol i co!? Wcale nie Działa. Corka jak się darla cały dzień tak nadal się drze. Wyrzucone w błoto 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Viburcol zawsze działał. W zasadzie zawsze mam go w domowej apteczce, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mała też od 3 tygodnia życia darła się przeraźliwie... wszyscy oczywiści że kolka i nie mają innego pomysłu... Czasem to i owszem bolał ją brzuszek to była widać. 1 - Zmieniłam mleko z Nan na Bebilon - trochę pomogło Moim zdaniem to niepokój niemowlęcy 2 - Zaczełam podawać melise, zwykła parzoną - około 75 ml na dobę Nam pomogło - mała płacze ale się nie drze w niebogłosy. Ja podaje co 2 dzień bo u nas efekt był za mocny i mała spała cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska326
Myślę że najlepiej poszukać przyczyny dlaczego maluszek marudzi i płacze. Może boli go brzuszek ? Wprowadzasz już nowe pokarmy? Mój synek własnie wtedy zaczął mieć problemy z gazami co niestety kończyło się albo wierceniem przez całą noc albo płaczem. W rezultacie cała nasza 4 chodziła niewyspana. Pomogły nam krople esputicon, które poleciła mi koleżanka. Mała spała spokojnie całą noc a nawet dał nam pospać do 8:00. Wszystkie mamy wiedzą, że to naprawdę późno jak na 6 m malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska89
My też stosowaliśmy esputicon i okazało się że to bardzo dobre krople. niestety znowu nie śpimy-tym razem zęby. Znacie coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka89
O u nas też się sprawdził esputicon, czyli są dobre. Ręce i te kropelki inaczej płakał niemiłosiernie a nam serce pękało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikiola56
N brzuszek masowanie i raz dziennie esputicon. Powinno przejść. U nas pomogło od razu imały już nie płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może to kolki? Nasze dziecko strasznie płakało, podkurczało nóżki podczas kolkowania. Trzeba sprawdzić czy ma twardy brzuszek. Jeśli tak - to tylko esputicon w kropelkach z apteki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto sprawdzić gdzie leży problem. U nas niespokojna w nocy i stale budząca się była maluda jak miała kolki 😞 próbowaliśmy wszystkiego zaczynając od termoforku z pestkami wiśni czy  sławnych niemieckich kropelkach. U nas nie zdało egzaminu. Położna poleciła mi kropelki Esputicon i od wtedy maluda zaczeła przesypiać całe noce 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzedniczki napisały, zanim zastosujemy coś na uspokojenie dla dziecka, warto sprawdzić gdzie leży przyczyna takiego zachowania. Być może właśnie pojawiła się kolka, albo zaczynają się już pierwsze objawy ząbkowania? Nam przy kolkach pomagała BioGaia oraz Sab Simplex, a przy ząbkowaniu rewelacyjnie uśmierzał ból Gengigel ząbkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×