Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ixipixi

coś nieprawdopodobnego

Polecane posty

Siedzę sobie przed kompem i czekam aż przyjdzie mój chłopak, ale przed chwilą okropnie pierłam. Smród jest obrzydliwy nawet dla mnie. Nie wiem co robić. Chyba nie zdąży się wywietrzyć, a on bedzie za 2 minuty. Radzcie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56y46y46y
Okna na przestrzał, pryśninęcie perfumami/odświeżaczem... co tam i będzie OK zdążyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56y46y46y
oho.... po ptokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie brak slow
brak slow,,:O Twoj chlopak wie,ze ma taka psychiczna dziewczyne z takimi durnowatymi problemami?? :O:O Az mi go szkoda!! :O Chlopaku uciekaj!! Zadreczy cie na smierc swoimi psychicznymi problemami!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko zadzwoń do niego, jak będzie przechodził koło Biedronki niech kupi odświeżacz do powietrza. I zanim go wpuścisz do domu poproś o zakup i natychmiast go użyj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rób,tylko mu to powiedz tzn przyznaj się że pierdłas i on zeby ci nie było przykro też pierdnie,odrazu zrobi ci się rażniej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że sądząc po godzinie założenia tematu jest już po ptakach :O i facet pewnie zachodził w głowę czy to przypadkiem nie od niego tak wali. Pomyślał no tak, szkoda że nie zmieniłem tej bielizny, którą noszę już od dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie. tragedia. Polazlam do lazienki myć kleksa, a on właśnie zapukał do drzwi, nie zdążyłam nawet otworzyc okna. Stałam tak na korytarzu i gadal z nim przez kilkanaście sekund. A na dłoni został mi kawałek kleksa!Powiedział, ze sie spieszy i ze wpadl na chwile.I pobiegł. Wróciłam do pokoju: a tam po prstu smród trupa i zgniłych jaj. ludzie , co ja narobiłam. Teraz juz nigdy pewnie nie bedzie chcial mnie ruhnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×