Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zycie jest do kitu

Dlaczego tak sie stalo ?

Polecane posty

Gość zycie jest do kitu

Rodzice w mlodosci byli sliczni, niemogli sie odpedzic od adoratorow i adoratorek...a ja...odstajace uszy, tradzik, okulary..chudy....Komu zawinilem ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na co czekasz
ja też ma okulary i bardzo ładnie w nich wyglądam...ładniej niż bez...i dlatego noszę okulary a nie szkła kontaktowe...a ile masz lat? p.s.jestem dziewczyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest do kitu
Ale facetowi okulary niepasuja... tradzik lecze bez rezultatu...problem uszu to oczywiscie wedlug rodzicow moj wymysl....pierwsze na co bede w zyciu zbieral to nie wycieczki mieszkannie czy samochody ale operacje plastyczne....bo cale zycie bede sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na co czekasz
czemu mówisz że facetowi okulary nie pasują...jak są dobrze dobrane to facet też ładnie wygląda w okularach...a skoro tak ich nie lubisz to myślałeś żeby kupić sobie szkła kontaktowe?...a trądzik to pewnie z czasem minie...pewnie młody jeszcze jesteś...ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest do kitu
szkiel nie zaloze zreszta jestem alergikiem i mi okulista nie poleca, mlody 22 lata a nigdy dziewczyny nie mialem....tradzik pewnie mi minie kolo 40 :/zycie zabawilo sie moim kosztem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj przesadzasz
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33latka
jesteś jeszcze młody i wydaje ci się, że wszystko zależy od wyglądu bardzo się mylisz i wkrótce się o tym przekonasz, kobiety wcale nie lecą na przystojnych gogusiów tylko na facetów, którzy mają coś w główce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na co czekasz
a może wcale nie przez wygląd nie miałeś jeszcze dziewczyny...może przez to że jesteś zbyt nieśmiały...bo pewnie myślisz że żadna cię nie będzie chciała to wcale nie próbujesz...spróbuj a przekonasz się że wygląd wcale nie jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet przesadzasz ...
okulary dzisiaj to nie wyjątek, tylko musisz miec dobrze dobrane to podstawa, trżdzik i cóż z tego idź do dermatologa i stosuj się do zaleceń Do dermatologa zapisujesz się bez skierowania i wizyta nic nie kosztuje - czyli wystarcza tylko dobre chęci :) Może rozejrzy się dookoła siebie, może podobasz się jakies dziewczynie i sam o tym nie wiesz, a może jakaś dziewczyna podoba się tobie to zagadaj ..., powodzenia PS Uwierz w siebie, liczy się to co facet ma w sercu i w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×