Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia_be

Małe biusty małych kobiet...

Polecane posty

Gość do 69 / 81
Na wymiary 69 pod biustem i 81 w biuście powinno pasować polskie 65 B/C, ew. 60E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbvdkjdbv
No i sprawdziłam Atlantic, ba, nawet znalazlam coś na siebie - kupiłam biały 65 F, miękki na fiszbinach. Ładny, klasyczny fason, szukałam już od dłuższego czasu czegoś pod białe bluzki. Do tego była fajna promocja - przy zakupie biustonosza majtki za 1 grosz:P W tym rozmiarze mają na razie tylko takie miękkie staniki, ale już 65 E i mniejsze miseczki są w większym wyborze fasonów (usztywniane lekko, raczej klasyczne czerń i biel), choć niestety wciąż dość ograniczonym. Do tego chyba nieco się jeszcze wstydzą tych jakże ekscentrycznych rozmiarów, bo są schowane na zapleczu:P, trzeba pytać ekspedientkę co jest. Ale muszę przynać, że pani była kompetentna, wiedziała, że wraz z mniejszym obwodem zmniejszają się miseczki i że to 65 i jeszcze F to żadna fanaberia i nie była zdziwiona, a ja już się nieraz nasłuchałam jaki to mam kosmiczny biust:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyjcie na
http://malobiusciaste.prv.pl jest cale forum o tym jak dobrac stanik na nieduzy biust niestety wiekszosc kobiet nosi wlasnie za luzne pod biustem a w normalnych sklepach do niedawna pozniej 70tek bylo tylko czasem 65A dla nastolatek na szczescie to sie zmienia :) ostatnio w atlanticu widzialam 65C, w esotique tez i inne marki sa a tu jest mapa naprawde dobrych sklepow z szeroka rozmiarowka http://tnij.org/c68g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawlasnejskorze
Drogie Panie. Pozwolcie mi raz na zawsze cos wytlumaczys. Stanik to literka i numerek. Literka- miseczka mowi o roznicy miedzy obwodem a piersiami. A numerek to obwod pod biustem. Kazda z nas powinna sie zmierzyc i nosic tylko i wylacznie staniki, ktore pasuja obwodem ( w zaokrągleniu). Nie za duze. Nie za małe. Masz pod biustem obwod 64- wybierz stanik 65, masz 73-70 lub 75. Nie inaczej. Nie wolno brac stanika z obwodem 65 przy faktycznym 75 ani 80 przy obwodzie 70 bo to krzywdzenie samej siebie. Nauczcie sie. Jesli dziewczyna ma obwod 75 kupuje stanik 75 i dobieeera dobra miseczke. To jest sposob na dopasowany stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pod biustem 79 cm (mierzone ciasno) i noszę przeważnie obwód 70, bo w 75 jest mi za luźno (stanik się przesuwa), o 80 nie mówiąc. Wszystko zależy od osoby, marki i modelu nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa87
Hej dziewczyny! Znalazłam super stronę gdzie podobno można wygrać kartę podarunkową do Rossmanna :D Już się zgłosiłam i przyszedł mi sms że weryfikują i zaraz przyjdzie potwierdzenie chyba :P Macie link: http://konkursy-w-sieci.strefa.pl/karta_podarunkowa_rossmann.html . Jak wygram i mi przyjdzie to wyslę wam zdjęcia i napisze co sobie za nią kupiłam. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×