Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotka_3

daaaawno mnie tu nie bylo...

Polecane posty

Gość ale tu sie nic nie zmienilo
chyba nikt Cie nie pamięta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mikado-
przewaznie tak sie mowi : "co urodzilas" a nie kogo urodzilas i kazdy wie o co chodzi, tylko madchen jak zwykle nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pamiętam, bo jesteś w moim wieku, jeśli jesteś :-D Napisz co się urodziło :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikado - ty wez zamknij ta jadaczke nie jak zwykle madchen nie wie wiem o co chodzi ale fajnie traktowac dziecko jak jakis przedmiot;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madchen
zamknij pysk, bo aż flaki przewraca, jak się czyta twoje mierne wypociny :o wszędzie musisz wtrącic swoje trzy grosze i choćbyś nie wiem, jaką głupotę palnęła, wydaje ci się, ze to super inteligentna wypowiedź :o idź się żołądkowac gdzie indziej, nikt z nas nie tęskni za twoją sfrustrowaną, żmijowatą osobą - a taka własnie jesteś, mimo, że próbujesz kreować się tu na kogoś zupełnie innego :o żałosna babo pozwól, że pożegnamy cię bez żalu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość..
ale czemu wy się przejmujecie 18letnią gówniarą, która w rozwoju psychicznym chyba zatrzymała się kilkanaście lat temu.. a udziela się wszedzie i na każdym dziale, żeby się dowarotściować - jakiej to ona wiedzy nie posiada.. szczególnie w temacie ciąża, poród itd.. - małolata która nigdy nie była w ciąży ani nie rodziła - niesamowity autorytet ;) proponuję KOMPLETNIE olewać jej wypowiedzi - tzn NIE KOMENTOWAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację ale czasem aż się
nóż w kieszeni otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam małego chłopaka :) chyba przez to wszystko odzwyczaiłam się od kafe... na razie taki piszczący dzieciak to dla mnie wszystko... ciekawe kiedy mi przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×