Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luke_ford

Żona mnie zdradza.......... a mnie to podnieca

Polecane posty

Gość gość
Witam ja podejrzewam że żona mnie zdradziła ze starszym facetem jak pojechała do Stanów odwiedzić brata kręcił się koło niej taki starszy pan a przed wyjazdem dała się obmacywac mojemu ojcu jak spała to się do niej dobral ale nic mu nie powiedziała pewnie miała na niego ocho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma ochotę pogadać na spokojnie to dzwońcie na 785724564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kiedyś mój ojciec macal moją żonę jak spała ale gdy się obudziła to nie zwróciła mu uwagi a gdy pojachala do Stanów do brata to kręcił się koło niej taki starszy pan myślę że mu się oddała dzwońcie 785724564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kiedyś mój ojciec macal moją żonę jak spała ale gdy się obudziła to nie zwróciła mu uwagi a gdy pojachala do Stanów do brata to kręcił się koło niej taki starszy pan myślę że mu się oddała Jeżeli się oddała. To nic w tym złego a i Ty chyba jesteś zadowolony. Znam to z autopsji.. Miałem też takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac37

też tak mam, żona mnie zdradzała z młodym ogierem z pracy, a mnie to podniecało.. ALE popełniła jeden wielki błąd, nie powiedziała mi o tym i bez mojej zgody, więc w odwecie poszedłem na ...ę i palcowałem ją a później jej soki wcierałem w penisa jak powiedziałem prostytutce co chce zrobić to się mocno nakręciła... Następnie jak wróciłem do domu to ją wyprosiłem żeby włożyła do buzi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafii

Mnie od jakiegoś czasu bardzo kręci temat i fantazjuje że moja żona rucha się z innym facetem. Nie dawno byliśmy na imprezie i jeden gość tak leciał na nią i ja obmacywal, a mnie to zajebiscie podniecalo. Wypity alkohol robił swoje. Po powrocie do domu rznolem ja jak szalony. 

Ma ktoś ochotę popisac

Rafii33@autograf.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniądze są dostępne

pieniądze są dostępne dla wszystkich.
Pieniądze są dostępne dla wszystkich
Email: marthineslorinzo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Słyszałem, że to jest oznaka ukrytego homoseksualizmu. Kręcicię ten facet i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×