Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luke_ford

Żona mnie zdradza.......... a mnie to podnieca

Polecane posty

Gość ej ludzie temat jest z 2007
roku, nie podniecajcie sie !! juz po ptokach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argopromax
Pracowałem 2 lata za granicą. Po powrocie wyczułem że jest coś nie tak. Mam kumpla który jest adwokatem polecił mi detektywa facet w 2 tygodnie ustalił rzeczy które mi się nawet nie śniły a żona do tej pory nie wie jak się dowiedziałem przecież byłem za granicą. Dziś jestem po rozwodzie. I wcale mnie to nie podnieca. Pozdrawiam i powodzenia a jak byś chciał się z nim skontaktować to masz tu namiar 698-698-112 ma na imię Piotr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alig
Po pierwsze, na twoim miejscu ułożyłbym to tak żeby w trakcie baraszkowanie wpadły prostytutki zaproponował bym zabawę razem, a jak by się wkurzyła pościłbym jej film. Na drugi dzień bym ją spakował i zażądał rozwodu Następnie bym dorwał tego kolesia i uczynił go mniej przystojnym. Nie masz jaj koleś pluje Ci w twarz razem z żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meki
ale jesteście nie tolerancyjni i nie kochacie swoich zon i przede wszystkim im nie ufacie bo moja zonę sam namówiłem na kochanka i jest fajnie gdy ja siedzę w domu sam z myślą i wiedza ze zonę pieprzy inny facet spróbujcie to nie boli,tylko trzeba zonie ufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincz
ty faktycznie jestes jeb..ety,na twoim miejscu albo bym ja zabil albo wyje.al przez okno i sie z dziwka rozwiodl.kazda mezatka ,ktora pieprzy sie z innym facetem to zdzira i dziwka-smutna prawda ale prawda.zarznij zdzire i spokoj.dostaniesz zawiasy bo uznaja ze zrobiles to w amoku i nie ma sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA A. ANIELA
Zapraszam na wróżby e-mail, układ partnerski i finansowy dobieranie numerologiczne zadajesz maksymalnie do 20 pytań odpłatne 5 zł. anna_anielaa65@o2.pl< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofiara radka
Mam 35 lat 185 cm 98 kg (ale to a malo) 4 razy tygodniowo chodzę na gym pomykam motorem na jednym kole. Pracuje na wysokich bydynkach, 65k na rok faceci (to prawda brzydcy rwą mnie po kiblach)i po tym wszystkim ta wsza moja Zona opowiada mojemu koledze zpracy z kim strcila cnotę, rozlozylo mnie czym sobie zasłużyłem . Moja końcowa uwaga: 1 jestem pierdoła 2 mama mówiła tych dobrych zawsze wydupczom 3 12 lat maluzenstwa psu w dupę 4 po tym całym czasie I tak nie wiem kiedy baby klamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalettaa
Jedzie mężczyzna do kochanki. W autobusie usiadł na wolnym miejscu, ale nie skasował biletu. Obok niego stoi mężczyzna z kwiatami. Chciałby go poprosić o skasowanie biletu, ale jak się do niego zwrócić? Myśli: "Skoro ten nie wysiadł na tym przystanku, znaczy, że jedzie do mojej dzielnicy. Jedzie z kwiatami. To znaczy, że do kobiety. Kwiaty są piękne, to i kobieta musi być piękna. W mojej dzielnicy mieszkają dwie piękne kobiety: moja żona i moja kochanka. Nie jedzie do mojej kochanki, bo ja tam jadę. Znaczy, że jedzie do mojej żony. Moja żona ma dwóch kochanków: Piotra i Marcina. Marcin wyjechał w delegację..." -Panie Piotrze, może mi pan skasować bilet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumbrum1
witam cie baardzo serdecznie i uwazam ze nie jestes nieenormalny a troszke poprostu wychodzisz ponadprzecietnosc i piekielna nude iec powiem tak u mnie jest podobie marze niemal codziennie by oddac zone innemu ,glupio tak tutaj konwersowac o tym ,bardzo prosilbym cie o to bs napisal mi email na moj adres a jestem pewien ze mozemy milo porozmawiac w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komopboj
mnie to podniecalo do momentu az mnie zdradzila jak sie dowiedzialem to dostalem szału. niestety nie uderzylem jej ponizalem w łozku pozwolilem zostac w domu i...... teraz mnie nie podnieca nie pociaga jest dla mnie tylko kucharka praczka opiekunka naszych dzieci i pijawką. podniecaja mnie kazda inna tylko nie ona. jak sadzicie dlazcego a moze ja jestem dewiantem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JHarek w
Mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałem wszystkich postów, ale podnieca Cię to, że Twoją żonę posuwa ktoś inny? ;x o kuwa... To może zrobimy inaczej, ja ją będę brać od poniedziałku do piątku, a na weekendy będzie Twoja? ; ). Wyobraź sobie tę podnietę koleś : ]. A tak na serio, zrób z babą porządek, raz zdradziła, przegonisz tego fagasa i poleci do następnego. Babę trzymaj krótko, załóż homonto kuwa i nie daj się poniżać. Mnie osobiście by to wkurwiło i bym narobił takiego bałaganu, że odechciałoby się jej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki35
Witajcie. Szukam chętnych którzy poderwą moją znajomą (mężatka w wieku około 30 lat)i przeslą mi jej fotki oczywiście pikantne. Ja próbowałem pół roku i nie udało mi się jej namówić nawet na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAL6811
Jestem przerażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek
powiedz zonie ze,nie byl bys zazdrosny jak bys wiedzial ze ona z kims innym tez uprawia sex, bo bardzo ja kochasz i chesz by bylo jje dobrze, i nawet myslisz o tym by inny facet ja bzykal a ty bys na to spogladal, zaproponuj jej niewinnie co ona o tym mysli by w 3.kaciku sie zabawic czyli ona i inny facet, napewno sie zgodzi ,wes ja pod wlos, tal by nie wyczula ze o wszystkim wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tania prowokacja
Może wymysl cos innego bo to STRASZNIE nudne, banalne co piszesz!!! naczytaleś się tanich powieści erotycznych ZBOCZEŃCU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiący_seks
Wielu jest ludzi którzy takich którzy uważają że ich to nie dotyczy używają sobie seksualnych przyjemności z nowymi partnerkami, uważają że antykoncepcja i stosunek przerywany całkowicie chronią ich od konsekwencji, jednak problem jest dużo głębszy. I w konsekwencji umierają na raka nawet nie wiedząc że powodem tego raka jest retrowirus HIV. Nieco informacji na ten temat można znaleźć na stronie http://www.aids.gov.pl drapanie w gardle, przeziębienie, kichanie, ból żołądka, głowy, wysypka, plamki na ciele, swędzenie w obrębie narządów płciowych, uczulenie, opryszczka, mięczak zakaźny, zmęczenie to tylko niektóre z symptomów HIV, występowanie któregokolwiek z objawów dłużej niż 2 tygodnie jest poważnym sygnałem wskazującym... Dobrze jest się w takim przypadku przebadać na występowanie retrowirusa HIV, możesz uniknąć wtedy AIDS przedłużając swe życie o kilka lat w niektórych przypadkach nawet kilkanaście lat. http://www.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/hiv_ai ds/index.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia i Krzys
hej, jestesmy Gosia i Krzys, i mamy bloga o swingowaniu wlasnie, zapraszamy Pamiętniki Swingersów, wystarczy wpisać w google. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecny rogacz
W przeciwieństwie do wielu mnie bardzo rajcuje gdy moją żone rżną inni faceci i to przy mnie.Jak tu już ktoś napisał wszyscy są zadowoleni.Moja żonka sama też mi powiedziała że od kiedy tak zaczeliśmy jest jej tak dobrze jak nigdy wcześniej i wprost że zajebiście się czuje będąc Kurwą która może dawać dupy w obecności męża a nie jak inne sie z tym kryć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki35
Podaj namiar na zonę i napisz ile ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecony rogacz
Ma 35-ć lat ale namiaru nie dam mamy wystarczająco dużo znajomych w tym np moich kumpli i jej byłych z którymi rżnie się Suka często i ostro także z dwoma-trzema naraz co Uwielbia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki35
no cóż szkoda...skąd jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manis 14
Gdy uswiadamiam sobie ze moja pani przyprawia mi rogi,to pierw czuje zlosc i zazdrosc,ale potem podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonka zabrała mnie na badanie do ginekologa bo pokazała mi wpisy.Widziałem jak wkłada palce do pochwy obcy facet było to podniecające.Teraz szykujemy trójkąt z obcym facetem.Oboje tego Pragniemy.Będe widział jak pcha do pochwy członka obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benek 01
Moja żona już od sześciu lat regularnie sypia z naszym sąsiadem. Wychodzi wieczorem wraca rano. A rano przez godzinę mi to wszystko opowiadaże szczegółami. Tylko tak jestem zaspokojony. A żona wniebo wzięta , nie to że ma dużo większego to i kondycyjnie jest super. Żona 28 on 47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żona wniebo wzięta " x gimgowniaku skoncz fantazjowac a wroc do podrecznikow bedziesz kiblowac 2 - 3 lata w tej samej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×