Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vcer

wypilem 1 piwo

Polecane posty

Gość no i wycior się pojawił
eseczka123 spierdalaj nie widzisz co tu się dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze tylko powtarzasz tylko co ja napisze :) wertuj dalej słownik może czegoś sie nauczysz i troszkę rozwiniesz słownictwo , a tym czasem naraz pedrylu regularnie w dupe swidrowany 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wycior się pojawił
jukenku przestań zachowujesz się jak cipa i odwracasz kota ogonem. Masz jaja czy może peniska ze stulejką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wycior się pojawił
Słabiutki dzisiaj jesteś, oj słabiutki. Wypocznij mówię ci to jako twój wróg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolege, co wypija kufel piwa w 5 sekund 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"31.08] 23:24 no i wycior się pojawił coś styrany jesteś dzisiaj i bez energii więc ci odpuszczę wyciorze. 23:36 no i wycior się pojawił Słabiutki dzisiaj jesteś, oj słabiutki. Wypocznij mówię ci to jako twój wróg .\" to widać jaki powtarzający ograniczony cep z ciebie, a poniżej zgrywasz kozaka ale potem sam stwierdzasz prawde tj że cie TYRAM :O):classic_cool: 23:39 Nowy w mieście ... widzisz kutasku, rada więcej mnie nie zaczepiaj, bo też chuujku ci spokoju nie dam. 23:50 Nowy w mieście Jak wiesz to może mi powiesz o co chodzi temu wyciorowi że się tak czepia mojej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój post tylko utwierdził mnie w przekonaniu że jednak jesteś żałosnym przegranym dupkiem. :O Strasznie przejąłeś się rolą. Analizuje, trawi, cytuje błehchchche. Przyprowadź jeszcze świadków to pobawimy się w sąd błechchchche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani przedszkolanka
jukenku 👄 nowiutki👄 koniec zabawy w przezywanki. Teraz bawimy się z dziewczynkami! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani przedszkolanka... ale one bawią się tylko lalkami lub wibratorami. :P Często się zdarza że również w \"dom\", rzadziej w \"doktora\" :P A jak się pociągnie za warkoczyk ;-) , zaraz biegną naskarżyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dogłębnych przemyśleniach trwających cała noc i jeszcze troche , doszłam do wniosku iż , agresja obu panów w stosunku do siebie ,spowodowana jest zazdrościa o moja osobe . No nie znajduje innego wytłumaczenia :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankesa... to wytłumacz proszę temu łosiowi, o ile to prawda co napisałaś że w żaden sposób nie podbijam do Ciebie. Może chłopak się uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam mi się obiło o uszy że Wy, coś tam :P ale nie sądziłem że wycior jeszcze to tak przeżywa. Koleś jest jakiś widocznie przewrażliwiony. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blady świt i wszyscy tacy agresywni! zupełnie nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale faktycznie może chodzić tu o Twoją osobę, bo nie znajduję innego wytłumaczenia na zachowanie tego buraka w stosunku do mojej osoby. Pewnie przygłup znowu coś sobie ubzdurał :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×