Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalia1306

błagam!pomóżcie napisać curriculum vitae!!bo ja juz nie wyrabiam!

Polecane posty

Napisałam właśnie swoje pierwsze w życiu curriculum vitae i mam ochote wyrzucic komputer przez okno!Pisałam w wordzie (jestem debilem informatycznym) i mimo,że próbowałam wszystko wyrównac nic mi nie idzie i wszystko jest krzywo!!!!Mam wilką prośbę,jeśli ktos miałby czas i ochote mi pomóc i wyrównac wszystko i może dać jakieś wskazówki co powinnam jeszcze umieścić w życiorysie byłabym bardzo wdzięczna,bo naprawde sobie nie radzę,a chcialabym poszukac jakiejś pracy podczas studiów a wszędzie wymagają CV.Nie mam zbyt bogatego życiorysu i za bardzo nie wiem co tam wpisać,szukalam w necie ale tam życiorysy sa tak bogate,że nie wiem jak to przełożyc na mój.Jeśli byłby ktos chętny do pomowcy w ustawieniu wszystkiego równo w moim CV proszę niech poda maila ja wyslę.I nie smiejcie sie z mojego zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poslij
tyle że podaj najpierw swojego maila bo nie chce smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolaalee
wyslij, cos pokombinujemy w sumie i tak nie mam nic lepszego do roboty a w cv wpisujesz tylko faktyczne doswiadczenie zawodowe, tymi wzorami w necie sie nie przejmuj, na poczatku kariery zawodowej to fikcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie podaj maila ja też mam fajny wzór CV i mogę podesłać a Ty sobie tylko dane pozmieniasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodki wafelek
w tabelce wpisuj...tylko krawedzie maja byc niewidoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tak nie rozsyłała ludziom z kafeterii CV ze zdjęciem bo tu rózne osoby siedzą i zaraz Twoja fotka może być wystawiona na pośmiewisko :O przykre ale prawdziwe zwłaszcza na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolaalee
oj teoria, wez mnie tu nie podejrzewaj :O natalia, przyszlo samo zdjecie, cv tam nie ma zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde myslisz,że ludzie sa aż tak wstrętni? Ja myslę,że jeśli ktos chce pomóc to zrobi to w dobrej wierze..a może się mylę.. :( dzięki teoria zaraz sprawdzę pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loolaalee --> nie mówię o Tobie konkretnie ale ogólnie o ludziach z kafe :) a mam doświadczenie spore także wiem co mówię :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolaalee
oj tam, sie nie przejmuj sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze, na pewno dojdzie ;) chyba, ze złego maila podałaś :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,no mail byl ok :) może jeszcze dojdzie :) mam nadzieję loolaalee,że nie zesłabłas jak zobaczyłas te moje wypociny ;) i dziekuje bardzo,że poświecasz dla mnie swój czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolaalee
spoko, i tak mam depresje i od 3 dni chleje (dzis jeszcze nie zaczelam, spoko :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolaalee
no dobra, zrobione, wyslane. pamietaj, ze spacji uzywasz tylko do robienia przerw miedzy wyrazami, w innych wypadkach enter albo tabulator. i nie wiem co z tym doswiadczeniem zawodowym, jesli zapomnialas o tej rubryce, to dodaj - chronologia odwrotna - od ostatniego miejsca pracy do tego, wktorym pracowalas jako pierwszym aha - nr telefonu zmien na swoj, e-mail tez ;) no, dziewczynki, nie wiem jak wy, ja zaczynam zalewania dzien 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolaalee
a nie wiem, jakis mam taki nastroj nostalgiczny, troche stresu i wlasnie sie wyzywam, jutro rodzinka wraca z wakacji i sie skonczy sielanka i psychczny odpoczynek, wiec wole korzystac poki moge ;) doszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj!Jak pieknie!ślicznie Ci dziekuję,naprawde bardzo mi pomoglas :) a co do doświadczenia zawodowego to nie mam żadnego :( no praktyki w gimnazjum ale tego pisac nie będe bo wstyd!jeszcze raz ślicznie dziekuje i tobie teoria również-mail doszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolaalee
wpisz sobie te praktyki, zawsze to cos. ja wpisywalam nawet sprzedawanie jakichs pierdol na stoisku ulicznym, wazne, ze cos robilas. zrob tam rubryke "doswiadczenie zawodowe", wcisnij tabulator i pisz kiedy, gdzie i jakie stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×