Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nicol2

Wole wirtualny sex

Polecane posty

gdyz wtedy puszczam wodze fantazji, robie to na co mam ochote niczego i nikogo sie nie krepuje , mam wspaniale orgazmy.Natomiast w realu jest zupelnie inaczej , zaczynam awracac na wszystko uwage , na kazda drobnostke i w rezultaciewogole nie mam zadnej przyjemnosci.Moze mi ktos powie dlaczego jest tak a nie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
trzeba mieć więcej niż 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechanik.....
bo masz kompleksy, ja wole sex realny, wtedy jestem soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
ale w realu próbujesz z chłopakiem czy dziewczyną ? i może żywisz do niego/jej jakieś uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mechanik ...glupstwa pleciesz... nie mam kompleksow tylko , nie potrafie sie zupelnie wyluzowac..Jestem agrabna i ladna, , ale np moze mi przeszkadzac to jak mnie facet dotyka, albo, cos zobacze u partnera co mi sie nie podoba i juz po balu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
uczucia Ci brakuje, gdy się takowe do kogoś żywi, nic nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jajaaaaa...nieprawda , kochalam a pomimo tego zawsze kiedy tylko bylam juz blisko cos mi przeszkodzilo, a to ze chyba idiotycznie wygladam w takiej pozycji, innym razem znowu pot ktory pokrywal moje cialo, a znowu innym razem moja myszka byla zbyt mokra i tak wkolko zawsze cos...a kochjlac sie wirtualnie nie mam tych problemow i moge miec nawet dwa orgazmy podczas pieszczot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol - jesteś spięta, skrępowana, bo czujesz się niepewnie, albo chcesz wypaść jak najlepiej. Wyluzuj. W czasie seksu im wcale nie przeszkadza nasz pot, nieefektowne ułożenie ciała, rosa na ciele. Ich to nawet podnieca. czuj się jak z sobąsama, to zobaczysz - będzie wspaniale. Alkohol w nieiwelkiej ilości pomaga na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×