Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabryśka

Dzieci urodzone w tym samym roku-nie bliźniaki

Polecane posty

Znacie takie przypadki? Że np.jedno dziecko urodizlo sie w lutym,drugie w grudniu tego samego roku? Czy to raczej malo mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam ale mam do ciebie pytanko: Jak sobie radzisz z dwójka , ja mam synka w wieku twojej córki i często sie zastanawiam jak by to było tak wcześnie mieć drugie?? Moja koleżanka też jest w ciaży i tez ma dziecko w mojego wieku...więc sie zastanawiam jak to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest aż tak źle:) Myślałam,że bedzie o wiele ciężej,że corka bedzie zazdrosna itp...A tymczasem Jutka pojawienie się brata uznała za coś zupełnie naturalnego,w zasadzie o nic nie pytała. Radzę sobie z nimi dobrze,kupiłam wózek taki jak dla bliźniąt,więc spacery nie są problemem.Jesli chcesz wiedziec cos jeszcze,pytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie przeszkadza jedno drugiemu?/ jak w zasypianiu itp. nie czujesz sie zmeczona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
Ja znam takie dziewczyny, jedna ze stycznia, druga z grudnia. Tak się niefortunnie zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak sie ulozylo,ze mala zasypia od dawna sama-tak zostala nauczona,i raczej rzadko budzi sie w nocy.Poza tym sypia w swoim pokoiku,a synek ze mna w pokoju,wiec nawet jak Jeremi się obudzi i placze,to nie przeszkadza Judytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam taki przypadek. U nas babka urodziła syna w styczniu a córkę w grudniu tego samego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kuzynki z tego samego roku
teraz juz dorosle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinka555
Gabryśka, chciałam Cię zapytać jak wybrałaś imię dla swojej córeczki a właściwie skąd pomysł na niespotykane ale i tak kapitalne imię. Bo ja znam jedną Judytę - tą z książek Grocholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daraaaaaaaaaaa
do aytorku tematu jak to jedno dziecko nie pytało o drugie, to dzieci w wieku ponad rok umią juz mowiec ? przeciez dziecko mając rok widzac ze jest jakies 2gie dziecko i razem wychowujac sie nie dziwi sie skad to 2gie jest za małe zeby rozumowac nad tym a skad a po co ! niesadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżnak ama dwóch chłopaków Kacperka z 29stycznia i Wojtusia z 26grudnia. Radzi sobie chyab dobrze. Ma wspracie w mężu i rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłam do szkoły podstawiej z siostrami jedna była ze stycznia druga z grudnia tego samego roku :-) Agatka i Dorotka :-) A gdy miały 17 lat urodziła im sie siostra i na tym rodzice poprzestali. Bardzo sympatyczna rodzina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daraa-przeciez napisalam,ze corka W ZASADZIE o nic nie pytala-znaczy to,ze wystarczylo jej pare slow tlumaczenia,typu,ze mama i tata bardzo sie kochaja,maja juz jedno dziecko,ale chcieli jeszcze drugie,i spia razem w lozku,przytulaja sie,caluja,i wtedy z tej milosci w brzuszku u mamy pojawia sie dzidzius:) tyle jej wystarczylo i o nic wiecej nie pytala:)Troche ta twoja wypowiedz nieskladna,wiec w zasadzie nie wiem,o co ci chodzi,ale owszem,moja corka majac 1,5 roku mowi juz calkiem niezle:D bulinka-skad pomysl?no,po prostu mi sie to imie podoba i tyle:D a tez pierwszy raz sie z nim spotkalam w ksiazce Grocholi i zachwycilo i mnie,i faceta:)Juz wiedzielismu,ze corcia na pewno bedzie Judyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam paniusia
mój chłopak też ma brata starszego tylko w miesiacach, Wojtek jest ze stycznia a Marcin z grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem urodzona w grudniu a moja siostra w styczniu tego samego roku... dla kogos szok? niefortune zdarzenie? a co z tymi co maja taka sama roznice tylko ze ktos rodzony w lutym i styczniu rok po roku? to nikogo nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama zawsze powtarzala ze chciala miec blizniaczki...i prawie jej sie to udalo...moja siostra jest starsza odemnie o 11 miesiecy ale traktuje ja jak by byla z mojego wieku....tylko kilka dni w roku mamy tyle samo lat...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie córki z tego samego roku - luty i grudzień 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam dziewczyna ze stycznia chłopak z grudnia :P pozdrawiam Angelike i Adama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ze stycznia, a siostra z grudnia. Sama mam dzis 3 dzieci i nie wiem do dzis jak mama dala sobie rade, miala jeszcze 2 letnie dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam = syn z lutego, bliźniaki ( 2 corki ) z grudnia :):):) wczesniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taką znajomą. urodziła córkę w styczniu, a w grudniu na świeta syna. chodzą razem do klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam siostr kture byly z tago samego roku jedna z grudnia druga z stycznia i zostaly adoptowane teraz maja wiecej lat niz ja a ja mam 32 lata.moze ktos mi pomoze odnalesc siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie pytanie. Skoro sama tak urodziłaś to jasne że jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze na tym forum znajdę siostry tez były jedna z grudnia druga z stycznia .zostały adoptowane przez jedna rodzinę .przed adopcja miały na imię Basia i Agnieszka .teraz maja więcej niż ja lat ja mam 32 .mam NK Goska Paśnicka.Olewniczak rodowe.proszę piszcie jak mogli byście pomóc mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe i pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka mojej mamy urodziła córkę w styczniu i syna w grudniu tego samego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba próbować wszędzie.może się uda wkąncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam 2 dziewczyny ;[ pamiętam że jedna była o czarnych włosach a druga kolor rudy z opowieści babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×