Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kumeczkaRak

Co to znaczy byc emo? Co to za styl Emo?

Polecane posty

Gość kumeczkaRak

moze jakies przyklady tego stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhtjhrfb
Czaszki, róże itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumeczkaRak
uu dzieki dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emooooooooooooooooo
do siedemnastoletniej:to co pokazałas to nie jest styl emo!!nie masz pojecia jak sie ubieraj i co nosza .Poza tym to nie styl ubierania sie a styl bycia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emo to delikatniejszy i bardziej elegancki styl punkowy (tzn. pozwala na więcej - np. w punku nie można się opalać, a w emo owszem, w punku możesz nosić tylko czarne ciuchy, a w emo możesz czarny łączyć z innymi kolorami, np. fioletem, jaskrawym różem etc). Emo jest obecnie bardzo popularne, ostatnio lansuje się go na pokazach mody. Swietne ciuszki do tego stylu są teraz sprzedawane w sklepach takich jak H&M, C&A, House, Cropp. Buty emostyling polecam z Deichmana :). Ja jestem EMO i to wcale nie jest styl dwunastolatek, jak napisała pewna skretyniała forumowiczka. Wątpię, żeby w podstawówce pozwolili się dzieciom tak ,,ostro\" ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem biorac pod uwage
ideologie to nadaje sie tylko dla nastolatkow... chyba ze sam ubior bez reszty-ale tez zbyt ciekawy nie jest i kto ci takich bzdur naopowiadal ze w punku nie mozna sie opalac i ubiera sie tylko na czarno :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze666
Emo to nie tylko ubieranie się w ciemne kolory, i cięcie się, to jest także styl bycia, to jest muzyka... Mimo to, to ja popieram to, że to jest styl dwunastolatek. Kiedy miałam 12 lat (niecałe pół roku temu), byłam emo, i nie musieli mi na to pozwalać. Byłam sobą i tyle. Od niedawna zauważyłam, że coraz więcej jest ludzi którzy tak wyglądają. Kiedy do niektórych podchodzę, to zasypują mnie pytaniem 'co to jest?' ... -.- poza tym styl ''emo'' jest całkiem zerznięte z oshare kei! Ja mam niebieskie włosy, i krzyczą do mnie, że jestem emo! Mają gdzieś, że ja nie słucham emo, tylko oshare kei, które nie jest tu znane, jestem zainspirowana japońskimi wykonawcami, ale wyglądam na 'emo' ... dla mnie to jest do bani... =.= nie lubie emo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astaroth_
hej co to za teksty, ze w punku można nosisz tylko czarne ciuchy... co za nonsens. mozna słuchać punka a ubierac się jak lolita... to nie ma nic do rzeczy. choć rzeczywiście teraz styl emo jest bardzeij rozumiany jako styl w modzie a nie muzyka. styl emo tot aki w jaki teraz ubiera się mnóstwa dzieciaków - trampy, czszki na ubraniach które są czarne i ogólnie chcą wyglądać jak "metalowcy" - no cóż śmieszne to i tyle. szczególnie dla tych prawdziwych słuchaczy ostrzejszej muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru-muru-pazur
nie ma takiego stylu życia jak emo, dajcie spokój, sa goci, punki czy skini, którzy mają swoja ideologię, ale emo to tylko dzieciaki z dobrych rodzin, których teorytycznie nikt nie rozumie, czują sie niekochani i nieszczęśliwi, wiec ida sie pociąć: "idę sie pociąć, to do jutra" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
XD hahaha dla mnie właśnie punk to było łączenie różnych kolorków, nawet takich "oczojebnych", spodnie w kolorową kratkę, jakieś zielenie, czerwienie, niebieski, żółty, kurde cokolwiek przyjdzie do głowy :) to właśnie jest punk. oczywiście na czarno też można jak się komu podoba :P powiedziałabym, że w tej różnorodności punk przypomina ubiory hippisów, tylko że oczywiście różnią się stylem, fasonami, materiałami, ale dowolność jest na podobnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazetta
Nom, a ja jestem oshare kei i anty-emo i dobrze mi z tym, więc nie będę odpowiadać na emo pytania, bo mnie to nie interesuje. Nonsens. Tak właściwie w emo już teraz nie ma nic ciekawego...Prawie połowa nastolatków uważa się za emotów, choć większość jest tylko emo pozerami!! Żal, żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szuru-muru-pazur
goci i metale akurat nie maja kompletnie zadnej ideologii-laczy ich w zasadzie tylko styl bycia i muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozek____
A, to juz wiem, skad to czarne gowno na ulicy sie wzielo... Mowiac najkrocej, dzieci emo to chcacy sie wyroznic ludzkie pomyje, ktorych nie warto nawet rozdeptac. PS: Jednemi emo wyjeebalem w szczene pod ratuszem jak bylem nayebany. Padl jak kloda, podejrzewam ze zlamalem mi nochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akt pobicia emo
jednoczy punków i skinów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiawase-San
Zgadzam się z panem Jóxkiem xDD Emo to teraz nędzna bajeczka dla dzieci o_o, bo się rozpłaczę buhahaha.!! xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omagad
EMO - styl bycia pozerem, postawa pozbawiona jakiejkolwiek ideologii i przejawow samodzielnego myslenia. Kwiatki Swietego Franciszka na czarnym tle... trend w modzie łaczacy nastolatki, ktore z braku wlasnego "ja" powielaja schematy ogolnie przyjete za "klimatyczne". EMO to nie subkultura... to zaklamany sposob patrzenia na samego siebie. Nie da sie wyizolowac EMO od punka metala czy czegokolwiek tam innego.. Np.. chocbym nie wiem jak brzydko sie przebral za punka/skina/metala/whatsoever a nim nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiawase-San
O doskonale, że pozer^^ chciałam w bloku koleżanki wywiesić 'hey, dzieci, wy też emo, buhahahaha ' xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiker
co to znaczy byc emo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emo Laska i co/
Emo jest super je*ie was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hizaki
emo to nie styl emo to muzyka a owa subkultura styl etc nazywa sie scene -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka S.
haha jak dla mnie to emo jest żałosne żal ubieraja się jak wdowcy ahaha i tną się żyletkami ,chłopacy to baby oczy maluja hehe kolczykuja sie i dziewczyny tez jak jakies idiotki w nosach kolczyki wiecie mój wójek ma krowy one też są emo ?? bo maja kolczyki w uszach i w nosach ??? ten styl to www.żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piechnik10016
Emo to przerzytek , emo to som szajbusy. lepszy jest styl auu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piechnik10016
ja sie zgadzam z poprzednim adresatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirvAna_93
emo, emo... zwisaja mi te ludki chociaz nie powiem ze nie irytuja :/ chodzi cos takiego po swiecie i zali sie, demoluje lawki w szkole wycinajac jakies serduszka, czaszki z imieniem nieszczesliwej milosci...zenua, powiem tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamenia
Sory Emo żal z wami z tymi waszymi oczami pomalowanymia na czarno wyglądacie jak pobici przez kogoś Poprostu wasz styl jest żałosny ale to według mnie to już przeżytek Sory potrafie być Hamska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×