Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kumeczkaRak

Co to znaczy byc emo? Co to za styl Emo?

Polecane posty

Gość =MetalBoy=
i zgadzam się z wypowiedzią xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Emo to nie metal czy gotyk !!!! nie mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał kunda
ludzie którzy są emo to pedały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała ;
Ich styl łatwo poznac.! Najeczesciej sa to kolorowe trampki, rekawiczki bez palcy (czarne , badz kolorwe-2 kolory.) ciemne rurki, obcisła bluzka (z nadrukiem "napis" , "czaszka" smutna minka") + najczesciej rózowe dodatki. -Czesto, mowi sie ,ze do EMO pasuja zyletki- owszem Emo. sie tnie.. Ale ebz przesady. Fryzura: grzywka na skos, nachodzaca na oko. "Wycieniowane ostro najczesciej ciemne wlosy-bardzo natapirowane od gory." + spinki, gumki itp. ozdobki. Make-up. wyraziiste oczy - czarna kredka, {kolorowy cien } Percing. [warga, brew , itp. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAa.
Kurwa Mnie juz sie nie chce nawet tego wszytskiego czytac. jestescie posranii .! -->Nie lubic EMO. Nie podoba wam sie ich styl. Nie wiidzicie w tym nic "fajnego" i "normalnego"?! wasz problem.! Moim zdaniem EMO.! Ma naparwde super styl ubioru, makijazu, fryzur. i stylu bycia. Poowiedzcie, dlaczego kazdy ma tolerowac styl MEATLOWY, bylo keidys bardzo modne styl "HIPISA" i co tez kazdy tak jechal po tych stylach. ? Ogarnijcie sie ludzie. ;/ EMo- to styl. (NIE kazdemu sie musi podobac.) }I nie gadajcie non stop, tylko o tym ,ze sie emo tnie i placze.. Oni sie tez potrafia cieszyc zyciem, czasem bardziej niz "normalni ludzie"{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAa.
do ---> adyy ludzieeee Taki styl pisania jak TeeNn KtóÓry NamMm tu PrzeDsTwii|Łes, ToOo Nie3 StYLlL pISMmA 3MO.! Kretyn..;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexaXD
dobra nie poweim ze sie tniecie... ale powiem wam tak : jestescie i to mi bardzo przeszkadza i nawetm powiem wam czemu: przywlaszczacie sobie styl punka i metala , a pozniej ide po ulicy i slysze ze jestem emo bo kradniecie mi moj styl... !!!!!!!! i dlatego kochane dzieci was nienawidze,dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż napisze
jest jedna rzecz bardziej żałosna od emo. Pseudo punkowcy, rockmeni, metale, jak heraXD, którym tak strasznie zależy na opinii innych (żeby przypadkiem nie zostać zakwalifikowanym to tej subkultury emo), że pałają nienawiścią do emo. W sumie za dobrze się nie znam, ale myślę, że chodzi tutaj o bunt, nonkonformizm i wyrażanie siebie, a nie o banie się, że ktoś mnie pomyli z dzieciakiem z czaszką. Tak naprawdę to każda subkultura jest równie żałosna, bo duża grupa jej przedstawicieli tak strasznie chce się wyodrębniać w społeczeństwie, chce być wyjątkową jednostką i kimś specjalnym, że nie widzi, że zatapia się w subkulturę, która nie jest nawet jakoś szczególnie rzadka w społeczeństwie. Na szczęście, w większości przypadków, z tego się wyrasta. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexaXD
PO PIERWSZE NIE HERA TYLKO HEXA , dziekuje. i zrozumials mnie zle. ja nie uwarzam sie za punka; moim zdaniem za punka moze wziąć sie kazda osoba ktora w tym siedzi dosc dlugo jak np moj ojciec. ja od urodzenia slucham takiej muzyki i w sumie juz od niej nie uciekne. ubieram sie tak jak lubie nno coz tak juz zostalam wychowana, a nienawidze emo bo to coś taka nie nawisc do nich jaka ja mam do skinheadow ^^ taaak napewno polowa z was dzieci drogie nie wie co to jest(chodzi mi o emuuu nazywane imoł) hmmm . ja sie dopiero ksztaltuje na punka. nie nawidze osob ktore zmieniaja style czyli kindery ! mam swoja ekipe i chodze na koncerty , gdzie widze emoli podpierjacych sciane patrzacych sie jak by fajnie skaczemy . dobra nie maja ochoty niech nie skacza aale po co oni na koncertach punk rockowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexaXD
A i akurat nie zalezy mi na opini innych! poprostu zyje i jak mnie zaakceptuja to dobrze jak nie to nara ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvojaa !
dokadniee nie kazdemu podobna sie emo ;d ale to juz wasz problem (: Emo to emo ;D to tez ludzie , a jezeli tego nie akceptujecie to widocznie uwazacie sie za kogos lepszego :/ :) ale to juz wasz probleem !:DD peacee !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =MetalBoy=
hexa ma racje nic dodać nic ująć ukradli styl puncków i metali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexaXD
dzieki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma ;)
Macie najebane w głowie ;) Za przeproszeniem ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emo$ka
Emo jest super i nie wiem co wy chcecie od niego !!!!! To nie same żyletki ani krew ani nawet co innego To styl bycia sobą ! Wyrażanie że jest komuś źle na tym świecie albo smutno ... A co was to w ogóle obchodzi JA jestem emo i jest zaje.biscie podoba mi sie fryz i ciuchy i wszystko z tym zwiazane ! to jest zycie i gow.no wam do tego !!!!!!!!! odczepic sie od nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emo$ka
Emo jest super i nie wiem co wy chcecie od niego !!!!! To nie same żyletki ani krew ani nawet co innego To styl bycia sobą ! Wyrażanie że jest komuś źle na tym świecie albo smutno ... A co was to w ogóle obchodzi JA jestem emo i jest zaje.biscie podoba mi sie fryz i ciuchy i wszystko z tym zwiazane ! to jest zycie i gow.no wam do tego !!!!!!!!! odczepic sie od nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emo$ka
Odwalcie sie od Emo ja nią jestem i to nie żadne lesby ani geje Tak jak ktos poje.bany napisal ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emo$ka
Odwalcie sie od Emo ja nią jestem i to nie żadne lesby ani geje Tak jak ktos poje.bany napisal ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PunxNotDeath
Kto wymyślił takie głupoty na temat punku ???? Poczytajcie wiecej w necie bo głupoty pierdolicie :/ :/ emo to tandeta panku !! nie głosi zadnej ideologii, i punki nie ubieraj sie tylko na czarno :/ zal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PunxNotDeath
osobiście nie znosze emo!!!! bleeee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo brakowalo........
a porzygałabym się.... bleee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adyy ludzieee
do JaAaa: hehe, jestem płci żeńskiej, więc słowo "kretyn" nie bardzo mnie się tyczy ;] skarbie ;P emosie kochane, nie psujcie sobie nerwów i z łaski swojej nie odpisujcie na ten temat ;) tylko psujecie miłą atmosferę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =MetalBoy=
Ja mowilem ze ci godni pozalowania ludzie proboja nasladowac styl punckow i metali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =MetalBoy=
Moje zdanie Emo$ka: chujowi jestescie i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosta riposta: Naj**ało się wam ludzie! Po 1: nietolerancja Po 2: Zazdrość Po 3: pieprz**e prześcigiwanie się Ja nie jestem emo mimo wszystko lubię mocny makijarz i wogóle uwarzam że jeśli ktoś się maluje tak czy tak lub wcale - to jego sprawa. Tnący się potrzebują poprostu pomocy psychologa ale Ci, którzy się nie tną to nie rozumiem co do nich macie ich sprawa jak się ubierają nikomu nie jest miło jak ktoś się przypierdala i wypadałoby to uszanować. Pozatym emo nie kradnie nic z punków czy gothów, bo to co piszecie to jakaś jebana zazdrość czy nawet nwm jak to nazwać i to jest właśnie żalllllllll ta wasza nie akceptacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I hamówa! Nie podoba się to prosto i na temat: nie podoba mi się to a nie wyklinanie innych, mówienie że są pojebani jak większości z tych osób nie znacie. A emo są właśnie uczuciowi a wy już od razu macie z tym wielki problem co za żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to że mamy różne odłamy to tak miało być ale do ch**a wszyscy jesteśmy ludźmi to nie patrzcie na kogoś jakby wam obiecał kanapke, bo to troche chore, tak was boli jak ktoś ma odmienny od was styl? Słuszną uwagą jest że zbyt młode dziewczynki próbują coś udowodnić ale jeśli widzisz przypuśćmy laske 16/17 lat i powyżej to chyba nie sądzisz że ma określony styl dlatego że chce być cool. Wina bravo i szmatławców to prawda i dzieci zbyt dużo przesiadujących w necie. Wszystko ma swój czas więc nie próbujcie czegoś przyspieszać a do reszty: nauczcie się akceptować innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawdę "emo" to rodzaj muzyki. Ludzie na których mówi się "emo" to są ludzie "sceen"- ale to mało znane określenie. Ludzie "emo" to tacy, którzy ubierają się na czarno, bądź na bardzo ciemne odcienie. Są to ludzie samotni, mało rozmowni. Noszą też trampki i rzemyki. Mówi się, że również się tną, I tak jest często, chodzą do łazienki i wyciągają żyletki. Rzemyki są m.in. po to, by zakryc skaleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomaaaaaaa!!
Styl Emo to głównie muzyka ;p A styl scene to głównie styl ubierania się i bycia ;p Pozdro !! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×