Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osobistość

tzw sugerowanie się modą...

Polecane posty

dlaczego osoby, które się nią nie sugerują narzucają tym, którzy się nia jednak sugerują, żeby tego nie robili? Dlaczego każdy nie może się ubierać jak chce? skoro ktoś lubi modę, to czemu ma jej nie podlegać? od początku istnienia tego świata było coś takiego jak moda. W architekturze, muzyce, sztuce... Będzie już zawsze - cokolwiek wy, \"niesugerujący się\", będziecie pisali na kafeterii :) btw. - skoro jesteście tacy wyjątkowi, to tylko dzięki tym sugerującym się. inaczej byście się nie wyróżniali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irytujące jest tylko jak modą na rurki zasugeruje się dziewoja ktorej boczki się wylewają zza tych rurek, a nogi wyglądają jak balerony ściśnięte mocno siateczką na wystawce w mięsnym... Jeżeli komuś nie pasuje coś, co jest obecnie modne, lepiej niech tego nie zaklada, bo robi z siebie pośmiewisko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona lalunia
ej, buyń ma racje! ja tez widzialam dokladnie takie dziolchy jak opisujesz!! wygląda to przeohydnie! maaatko, te pasztety! ja nosze rureczki i mi w nich pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam ewka
takie osoby powinny obejrzec program jak sie nie ubierac ja nie nosilam np biodrowek jak mialm nadwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×