Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmiana bociana

Teraz legendą jest tyłek Czarniejszej!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość a mnie zastanawia jedno
gdy ona zaczęła wklejać tu niby swoje zdjęcia, to jednocześnie jej men wklejał swoje autentyczne. Czy on się nigdy nie zastanowił czemu ona wkleja cudze foty (przestała zwracać już uwagę na wielkość biustu, nie wspominając o włosach, a i każde zdjęcie jest robione innym aparatem, inny rodzaj), ja bym się zastanowił czy to nie jest jakieś chore. A i on już wspominał na jakimś temacie że jego kobieta ma rozmiar 46 i on ją kocha i toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde ale jazda
zgadza się,ze poprzednie fotki raczej nie należą do jednej dziewczyny,ale mniejsza z tym,niech sobie wkleja co chce ,dobrej zabawy nigdy za wiele,a że znajdzie się jakis onanista i sobie ulzy:D:DNic co ludzkie.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarniejsza dawała kiedyś ...
... autentyczne fotki - były robione telefone, rozdzielczość bodajże 640x480. To naprawdę niezła laska jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fORUMOWA WSZA
i niech będzie niezła laską,ma powod do radosci:)dajmy sobie na wstrzymanie i nie odbiegajmy od tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zastanawia jedno
dla mnie to jest żałosna, zakompleksiona para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zastanawia jedno
bydle cholerne pisałeś pod nickiem michas74, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale no aleeee
przexcież kiedyś był topic gdzie kafeteriusze wrzucali swoje fotki: miał coś ponad 300 stron czarniejsza też tam wkleiła swoją i.........wielkie bum :O przecież ona bardziej przypomina faceta :O, ze swoją kwadratową szczeną, wielkimi łapskami, szeroko rozstawionymi cyckami, już nieco obwisłymi, zero szyku i klasy (jakaś fioletowa bluzka z bazarku i dzwony:O ). pamiętam że większość pisała, że jest sporo poniżej przeciętnej, a teraz zwyczajnie prowokuje, wklejając coraz to innsze zdjęcia innych kobiet którym nigdy nie dorówna, a wy się jaracie, jak te dzieci ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
i co zatkało kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsza forumowa
a co to ? jakieś wybory miss czy jak ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jacy Wy wszyscy pocieszni jestescie, naprawde :D:D:D:D:D:D:D jeszcze troche i będą ustawki na śmierć i życie w zwiazku z oryginalnoscia fotek Czarniejszej.... hahahahahahahaha............ jeszcze jedno. facet Czarniejszej mowil kiedys, ze ona ma rozmiar 46. Złe jezyki, ludzkie pomowienia!! Nie wyglada mi ta laleczka na 46.....;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooooo--------->>>>>>>>>> no, gustowne laleczki:D:D:D:D:D w kazdym sklepie z zabawkami sa co najmniej w 50 wariantach ubioru, makijazu i miejsca zamieszkania:D:D:D:D:D:D:D:D i to oryginalne... od matell:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys pisała
swego czasu pisała na forum ,ze nalezy do grupy "puszystych'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys pisała
zresztą kogo to ?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wymyślaj nie może być
puszysta, bo ma chudy i pryszczaty tyłek. A pryszcze na tyłku oznaczają kłopoty hormonalne u kobiet, zwłaszcza takie, które zostawiają blizny. Więc pewnie jest szczupła, a na pewno jako nastolatka była chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zaczyna
nie obchodzi mnie czyjś tyłek:D niech każdy martwi się o swój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wymyślaj nie może być
http://img411.imageshack.us/my.php?image=cza rnadj7.jpg nawet po przeróbce widać, ze ma blizny na tyłku. Z tego wnioskuję, że jako nastolatka musiała miec kłopoty hormonalne, trądzik i pewnie była chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zaczyna
bleeee,zdecydowanie juken ma ładniejszą pupę ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D zaraz padnę ze śmiechu,ludzie,was to serio po.........ło:Dkłopoty hormonalne,kwadratowa szczena,bezguscie.........jestem ucieleśnieniem brzydoty po prostu:D:Dniech i tak będzie:D:D ale co mnie tam.....ON wie jak jestem i właśnie za to mnie kocha:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda na maksa
czarniejsza przykro mi ale prowadzi tyłek jukena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się podoba ...
... Czarniejsza, daj te fotki z komórki na niebieskim tle (chyba pościel) w bikini - tam fajnie wyszłaś. A co do komentów się nie przejmuj, to zwykła zazdrość jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się podoba ...
bo chce zjechac pod nie na recznym :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta dalej swoje
a po co ma dawać fotki,ludzie to jest NET ,nie wybory miss,odpusccie sobie:D:D więcej dystansu do tego miejsca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie tylko jedno:niby nie robię na nikim pozytywnego wrazenia ale dokładnie pamiętają \'\'moją\'\'fioletową bluzkę z bazarku,wielkie łapska,kwadratową szczękę i spodnie dzwony:D:D:Ddziwne to trochę,nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdycffh
na pewno nie jest to tyłek czarniejkszej tylko tyłek jakiejs modelkoi sciagniety z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazenie moze rownie
gleboko zapasc, bo bylo takie negatywne :O, trudne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to byłeś pod tym
nickem michał74?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×