Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiadw1

Lwy góra

Polecane posty

hey! jest wiele topików ze znakami zodiaków, i tak samo chciałabym abyśmy tutaj pisali nasze smutki radości, największe wady, zalety lwów i przyzwyczajenia:) zapraszam wszystkie lwy do wspólnej dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Lwy górą\"???....hehehe a czemu górą??? Bardzo ciekawe! Akurat tak się składa,że od 10lat zajmuję się astrologią i numerologią i powiem Ci,ze akurat lwy mają najwięcej wad ze wszystkich znaków zodiaku! To zarozumiałe pępki świata,pobijające rokordy w swoim zarozumialstwie!Powiem więcej...zero skromności i samokrytyki! No cóż...prawda w oczy kole wszystkich....tylko nie lwy...hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migggaczccz
nie tylko u nas występują wady! a tak poza tym posiadamy również wiele zalet, mała kto ma tak silną psychikę jak my:) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttrrratatatata
a ja jestem lwem i każdy mi mówi że charakter mam super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka81 co Ty tak nalatujesz na Lwy? Jestem Lwicą,ale wcale nie jestem taka,jak piszesz....... Przesadzasz i to bardzo.:O Pozdrawiam inne Lwice i Lwy.:) 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) w końcu ktoś kto nie ma żadnych odgórnych zastrzeżeń do tego znaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku też się nie sprawdza,że lwy są zarozumiałe, że chcą być zawsze górą i na 1 miejscu. nie lubie mówić spod jakiego jestem znaku - ludzie źle to odbierają i myślą juz sobie - oo lew - będzie się mądrzył - juz się przejechałam i to nie raz. dla mnie to pozytywny zank zodiaku chociaż nie wierzę bardzo w gwiazdy. jedynie co mi się sprawdza (biorąc po uwagę astrologię) to bliźnięta - większość fałszywi ludzi choć nie twierdzę ,że każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja też tego nie rozumiem i dziwi mnie,że ludzie wierzą w takie rzeczy jak znak zodiaku (całkowicie temu ufając), przecież to osobowość się liczy, a nie spod jakiego ktoś jest znaku. dziwny jest ten świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew a wlasciwie lwica
ja tez uwazam,z elew to najelmszy znak zodiaku! pozdrawiam wszytkie lwy i wszytkich zazdrosnych, kotrym nie dne bylo urodzic sie pod tak szczesliwa gwiazda jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew a wlasciwie lwica
gdzie wszytkie lwy z forum?? wracajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew a wlasciwie lwica
torche malo na stutaj, ale coz w koncu jestemy wybrancami :) buzaiki dla wszystkich lwow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie lwica:)Ja mam wielu znajomych spod tego znaku i to są świetni ludzie:)Jeśli ktoś pyta się mnie o znak zodiaku z duma mówię lew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek87
hehe no pewnie ze lwy rzadza =D za barzdzo nie wierze w horoskopy, ale przyznam ze wiele z opisu lwa pasuje do mnie m.in. ambicja, pewnosc siebie (nie mylic z arogancja ;) pzdrawiam wszystkie Lwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×