Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chinaski

polskie księgarnie internetowe w uk??

Polecane posty

Gość Tamarowa
Robiłam zamówienia w księgarni rewolucja i nigdy nie miałam żadnych problemów z dostawą, kontakt z nimi był dobry, także dziwna sprawa. Jak wybiera się przesyłkę nierejestrowaną, to niestety czasami zdarzają się takie sytuacje, że przesyłka zaginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madox78
Polskie księgarnie za granicą to świetna sprawa, ja czytam i kolekcjonuję ksiażki, kupuję ich bardzo dużo. Do niedawna polska literatura nie była zbyt dobrze dostępna w UK, obecnie powoli się to zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiiiii91
ja sie nigdy nie zawiodłam na ksiegarniainternetowa.co.uk - maja dużo promocji, niskie ceny, tania wysyłke. czesto też są akcje z darmowa dostawą :) :) :) własnie zamówilam kolejna porcję ksiązek :) trzeba się zaopatrzyc w kalendarzyk na kolejny rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk54
W rewolucja.co.uk mają dużo nowości, kupuję u nich też gry planszowe dla dzieciaków, ceny przystępne, warto zajrzeć. Obecnie polska literatura jest dostępna w Wielkiej Brytanii, można dostać ksiązki bez problemu, kwestia tego, czy Polacy czytają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybór duży, tylko czasu na to czytanie coraz mniej :) ale zapasik na promocjach w ksiegarniainternetowa.co.uk z darmową wysyłką zrobiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslawski3
Dobrze, że w ogóle takie ksiegarnie na Wyspach powstają, inaczej byłoby słabo, chociaż dzisiaj można kupić książki w formie audio albo ebooki, to też bardzo dobra opcja, szczególnie jak nie mamy teoretycznie czasu na czytanie książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenowska23
Warto czytać książki to nie ulega wątpliwości :) Obecnie w Wielkiej Brytanii nie ma w ogóle problemu z dostępnością polskiej literatury, co mnie akurat cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaszka2
Teraz jest sporo księgarni na Wyspach, ale najczęściej robię zakupy w rewolucji, bo wybór maja duży, jak pojawi sie na rynku jakas nowość można byc pewnym, ze w tej księgarni będzie dostępna. W przypadku większych zamówien, a takie zazwyczaj robię wysyłka jest darmowa, naliczane są też zniżki, ja sie łapię do systemu rabatowego, bo jestem stałym klientem. W ogole czytajcie książki, to dobra opcja, szczególnie na obczyźnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ksiegarni internetowej uk teraz darmowa wysylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książka.co.uk to kpina proszę uważać ,złożyłam zamowienie ponad tydzień temu ani książek ani żadnej informacji,kontakt telefoniczny to porażka ponieważ nikt nie odbiera,wysłałam z trzy maila i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiazka.co.uk UWAGA złożyłam zamówienie 3tygodnie temu i nie otrzymałam książek. Nikt nie odpowiada na maile. Zaczynam podejżewać że to oszuści. Nie zamawiajcie z tej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli nie wysyłają, to przecież ktoś może zamówić z Livro i później wysłać albo przekazać przez kogoś. Jeśli różnice w cenie są znaczne, to nie bardzo widzę sens kupowania w UK. No chyba że nie możecie na nie czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czedner

Ja to robię tak, że zamówienie robią n Livro, rodzina w Polsce odbiera i później puszcza do mnie do UK różną drogą albo odbieram te książki kiedy jestem na miejscu. Nawet jeśli zapłacę za wysyłkę do UK to i tak wychodzi zdecydowanie taniej niż zakup w Londynie. Ale to akurat sprawdza się nie tylko w przypadku kupowania książek, ale i innych rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachel45

wczoraj przyszło do mnie zamówienie z http://ksiegarniainternetowa.co.uk i od razu złożyłam następne 😄 
zwłaszcza, że teraz bardzo dużo promocji i darmowa dostawa. świetne tytuły dla dzieci, nowości i bestsellery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinA

Ja polskie ksiazki (tzn polskich autorow) kupuje jak jestem w Polsce. ale poza tym ksiakzi autorow ktory nie sa Polakami, czytam w oryginale (ang) lub  jak sa np hiszpanskie, japonskie itd to tlumaczone na angielski, a  kupuje na amazonie lub w waterstones.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, są księgarnie, które dają możliwość wysyłki do Polski, jednak sprawdzałam sobie koszt wysyłki, I w wielu z nich jest dosć wysoki. Tak wiec opłaca się to przy większych zamówieniach. Poza tym wymaga to cierpliwości, bo na taką ksiązke trzeba czekać o wiele dłużej niż w sytuacji, w ktorej zamawiamy ksiązke bezpośrednio z Uk 😉 

Jeśli miałabym tutaj polecić miejsce, w którym warto jest zakupić ksiązki, polecam:

https://rewolucja.co.uk/9788394732516/dziewczyny-z-dubaju

Maja niezłe promocje. I wysyłka jest szybka. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×