Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chinaski

polskie księgarnie internetowe w uk??

Polecane posty

Gość chinaski

poszukuje strony internetowej księgarni która rozprowadza i zajmuje się sprzedażą książek na wyspach. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze was rozczarowac. Polishbooks w moim przypadku okazala sie bardzo nierzetelna firma. Na zamowienie pisze, ze czeka sie do 3 tygodni. W ekstremalnych przypadkach, jesli ksiazke trzeba sprowadzac z Polski- do 28 dni. Czekalam 4 tygodnie. Czekalam 5. W 6 juz sie zaniepokoilam. Zaczelam pisac maile. Nic. Dopiero jak napisalam, ze sa oszustami i, ze nie odpuszcze im tego, dostalam odpowiedz: ksiazke wyslano wczoraj. Taaaa... Przyszla po paru dniach. Z ta sama data, co mail. Nie zamowie juz nic wiecej z tej ksiegarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbowałam księgarni ksiazka.co.uk. Zamówiłam sobie słownik. Za jakiś czas przyszło info, ze przepraszają, ale poczta strajkuje, wysyłki są opóźnione. Czekałam blisko miesiąc. Już miałam pisać maila z pytaniem, kiedy zadzwonił do mnie Pan, przedstawiciel Księgarni. Moje zamówienie było 2krotnie odrzucone przez magazyn w Polsce, bo słowniki \"wyszły\". Wobec tego Pan zaproponował mi 2 inne do wyboru. Wybrałam ten, który miał więcej słownictwa. Ponieważ słownik był droższy od zamówionego przeze mnie, dostałam 3,30 upustu. Słownik przyszedł dzień po telefonie od Pana. Muszę przyznać, że księgarnia mile mnie zaskoczyła. Na pewno mogę ją polecić i na pewno jeszcze z niej skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinaski
no wiec ja juz sie troszke zorientowalam, oferta tych ksiegarni jest biedna i nie na poziomie takiegi intelektualisty jak ja :P.pozostaje mi czytac po angielsku :( dzieki za odpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnjjttj
shit Iskra... poryczalam sie od twojej stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? A co w mojej stopce spowodowało twój \"ryk\"? Wszelkie uwagi możesz zamieścić na stronie autora wiersza, pana Ryszarda Marka Grońskiego. Całość dostępna jest w jego książce pt \"Kłębuszek snu\". Przeczytaj koniecznie. Może poryczysz się bardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Faktycznie jeśli chodzi o polskie tytuły to księgarnia rewolucja ma chyba największą ofertę na wyspach. Mają kilka punktów naziemnych. Dwa razy miałem okazję u nich zamawiać i nie było problemów ani z przesyłką, ani ze zgodnością zamówienia, co jest dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaGoG
To skusiliście mnie i zamówiłem właśnie kilka książek. Na pewno co jeszcze warto dodać to fakt, że księgarnia rewolucja ma darmową przesyłkę od 30 funtów oraz bardzo dobry kontakt z klientami, szybko odpowiedzieli na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmpER
Tak jak ktoś napisał możliwości w UK jest całkiem sporo w zasadzie przez 6 lat jak tu jestem zamawiałem w kilku, ale muszę przychylić się do opini wyżej, że księgarnia rewolucja obecnie ma największą ofertę i terminowe dostawy, co też jest istotne, bo czekać na książkę dwa miesiące jak ma być prezentem to nie bardzo, a tak mi się zdarzało w niektórych mniejszych księgarniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Zamawiałam z Rewolucji bo nigdzie w mojej okolicy nie ma żadnej stacjonarnej księgarni z polskimi książkami. Naprawdę duży wybór, co się dla mnie bardzo liczy, bo jestem dość wymagającym czytelnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek30
Faktycznie jest w czym wybierać. Na dzień dzisiejszy Rewolucja deklaruje posiadanie 80 tyś. tytułów w ofercie. To bardzo dużo. Mnie osobiście cieszą także promocje w tej księgarni, kiedy to można upolować ciekawe książki w bardzo niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
W księgarni Rewolucja faktycznie można spotkać sporo polskich tytułów w dobrej cenie, a do tego zawsze można liczyć na profesjonalną obsługę oraz szybką, terminową wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena88
Ja też posiłkuję się tylko księgarnią Rewolucją. Po pierwsze - wolę zakupy online, a po drugie - mają taki wybór, że praktycznie każdy tytuł, którego szukałam udało mi się zamówić. Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga653
Domyślam się, że mówisz o tej księgarni http://www.rewolucja.co.uk ? :) Tam naprawdę warto zamawiać. Mają duży wybór książek nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci, dlatego maja u mnie ogromny plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze zamawiam ksiazki w www.czytam.pl i nigdy sie na nich jeszcze nie zawiodlam. Szybka obsluga, w razie czego szybko odpisuja na maila, mozna zamowic ksiazki, przywozi kurier, tez dostajesz maila, gdzie mozesz uzgodnic date, kiedy maja ci dostaczyc paczke do domu z ich lokalnego depo. Paczka przychodzi max do tygodnia czasu, gdy wymaga np kompletacji wiekszej partii. Ja np ostatnio zamowilam 38 ksiazek, dla mnie, syna i meza, wszystko w ciagu tygodnia przyszlo, wybralam sobie dzien, kuedy maja ja przywisc, po emailu kuriera, gdy paczka doszla do lokalnego depo. Wszystko ladnie opakowane, zabezpieczone, nic zniszczone. Polecam ta ksiegarnie. Ceny ksiazek sa w zlotowkach, bo ksiegarnia jest w Polsce. Nawet z oplata za transport, dzieki roznicy kursowej wychodzi taniej niz w funtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozanka77
ja tylko zamawiam książki przez internet i tylko w księgarni www.rewolucja.co.uk . Zawsze 100% zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek pistacjowy
swego czasu pracowalam w internetowym biznesie i tez musialam spamowac tak jak osoba powyzej o tej rewolucji... nie mowie, moze ta ksiegarnia i jest dobra (nie korzystalam wiec sie nie wypowiem) ale takie upierdliwe chwalenie pod roznymi linkami u mnie wywoluje efekt odwrotny do zamierzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rośka2
Księgarnia Rewolucja ma bardzo tanie książki, dlatego warto tam zamawiać. Ja jestem ich stałą klientką, jak większość tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewunia
Ostrzegam przed ksiazka.co.uk. Na odpowiedź na maila w sprawie mojego zamowienia czekałam 2 i pół tygodnia. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna78
W tej księgarni http://www.rewolucja.co.uk jest chyba największy wybór książek. Poza tym ceny są bardzo niskie. Można tam zrobić kompleksowe zakupy dla całej rodziny. Uwielbiam u nich kupować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Branik
Akurat jeśli chodzi o wybór książek to faktycznie 100 tys. tytułów jakie ma Księgarnia rewolucja to na tyle duzo, że nie jedna Polska księgarnia by mogła się wstydzić, ja tam zawsze chwale takie inicjatywy, które promują polską kulturę, dlatego warto mówić o tej księgarni i im pomagać chociażby zakupem książki raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaa99
Rewolucja ma dużo dobrych opinii, także może się skuszę i coś u nich zamówię. Fajna opcja z tymi szalonymi piątkami, póki co nie wpadło mi nic w oko, ale będą przeglądać stronę w piątek, może będzie w końcu w promocji jakiś tytuł, którym jestem zainteresowana. W sieci zawsze książki są tańsze, nawet będąc w Polsce zamawiałam online. Wygodna opcja i duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak się składa, że ja to jestem nałogową czytelniczką i już mi powoli miejsca zaczyna brakować na książki w domu, dlatego część trzymam w ogóle w pudłach w piwnicy. Faktycznie w internecie jest taniej, nawet jak się koszt dostawy doliczy. Z tym, że lepiej większą partię zamówić, najlepiej dla siebie i dla swoich znajomych od razu to już w ogóle te koszty wysyłki są malutkie. Z takich lepszych księgarni, dobrze zaopatrzonych to polecam Edypa - www.edyp.pl. Szeroki wachlarz, od kryminałów, przez literaturę kobiecą po poradniki, biografie, bajki i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart67
Dostępność polskich książek w Wielkiej Brytanii jest duża, mam wrażenie, że powstaje tu coraz więcej księgarni sprzedających literaturę w języku polskim. Jeszcze kilka lat temu był z tym problem, teraz sytuacja wygląda dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra6
Wiele osób przerzuca się z książek w formie papierowej na e-booki, wydaje mi się, że to dobra opcja. Warto czytać książki, to dobra opcja, jak macie trochę wolnego czasu, czytanie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam ksiegarni Rewolucja. Kupilam od nich ksiazke na ebay i ani ksiazki ani pieniedzy.Pan do ktorego napisalam wini poczte i brak awizo , poczta mowi ze nigdy ksiazki nie bylo. Mam nadzieje ze ebay mi pomoze bo pan mnie olal i wcale nie odpisuje ;(((((( Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×