Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obserwatorrrr

co to za nowa moda ze laski robia sobie tatuaz nad tylkiem

Polecane posty

Gość obserwatorrrr

albo kolczyk w cipce ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezusicku
chyba przebrzmiała moda sprzed kilku lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo modne ale pod warunkiem
ze laska ma super pupke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi sie to nie podoba a jak laska ma na ramieniu to juz w ogole bardziej mi sie podoba np tak jak ma bekhamowana kregoslupie taki delikatny i nie zawsze widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubie tatuaże. Sama mam kolczyk w pępku i nie narzekam. Nie rozumiem, jak coś może się \"znudzić\" np. tatuaz przecież decyzja powinna być przemyślana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyk to mimo wszystko co innego bo kolczyka wyciagniesz i po sprawie a tatuaz zostaje na cale zycie tez mam kolczyka w pepku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kolczyku zostanie dziurka z której potem zrobi się efektowna blizna ja mam własnie taki tatuaż - zrobiony zanim ta głupia moda się pojawiła.. masakra - tatuaż dla mody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może coś prostszego
Ja zrobiłam tatuaż z tatą. Miałam wtedy 16 lat, dziś mam 21 i nie żałuję. Właśnie na kręgosłupie mam delikatny, mały znak przeznaczenia. W niczym mi nie przeszkadza, zapominam nawet, że go mam. Mój tata mi to zaproponował, że chce zrobić coś szalonego, coś co będę opowiadać dzieciom, gdy go nie będzie... On też sobie zrobił, tylko na ramieniu. Może to było i głupie, ale wtedy czułam się tak wspaniale. Prawdziwa więź ojca i córki, łączyliśmy się w bólu w salonie:). Patrząc na niego widzę ten dzień, tate. Można to podpiąć pod mode, o ile tatuaż może być modny. Dla mnie nie ma w tym nic modnego. A u dziewczyny to ryzykowne, w złym miejscu bardziej szpeci niz zdobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
nie no trabale sa najlepsze-buhahahha, co druga panna ma--i nie byly to raczej decyzje przemyslane.robily jak mialy 16 lat z eby byc cool, a teraz sa tandetne.bo to cholerny obciach miec tribala na plecach.brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba było już modne o ile się nie mylę i przebrzmiało:P:P to może coś prostszego---super przeżycie:) świetne z tatą:):) nie żartuje żebyś tego tak nie zrozumiała. jak coś to zazdroszczę:) za chwile pewnie usłyszysz jakieś głupie komentarze ale ja uważam że wspaniałe przeżycie miałaś i na pewno je będziesz dzieciom opowiadać:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma lepszego widoku niż laska z nadwagą w biodrówkach, z których wylewa się sadło, przykrótka bluzeczka, pomarańczowa skóra po solarce, i do tego wieeelki tatuaż nad stringami. Niedobrze się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święte słowa powyżej. bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki tatuaz nad tylkiem to tylko k***wki maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×